Opinie klientów o Paryż i Dolina Loary, czyli gdzie bije serce Francji

5.5 /6
Intensywność programu
5.2
Pilot
5.7
Program wycieczki
5.6
Transport
4.9
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Iwona Dz. 28.05.2019

Paryż i Dolina Loary, czyli gdzie bije serce Francji

Właśnie wróciłam kilka dni temu z wycieczki. Był to mój pierwszy wyjazd do Francji i uważam , że program tej wycieczki spełnił moje oczekiwania w 100%. W krótkim czasie zobaczyłam bardzo dużo i polecałabym ją wszystkim, którzy nie byli i nie wiedzą czy jeszcze kiedyś wrócą do Francji. Teraz wiem co mi się najbardziej spodobało i w razie kolejnego wyjazdu mogę wybrać taki program , który mi najbardziej będzie odpowiadał aby zwiedzić i poznać dokładniej to co mnie zachwyciło. Nie zmieniałabym żadnego punktu planu tej wycieczki. Pilot Pan Paweł bardzo miły , kulturalny , służący pomocą w każdej sytuacji i świetny organizator z ogromnym poczuciem taktu i wiedzy . Przewodniczka Pani Ewa, która przekazywała nam swoją wiedzę z niesamowitym humorem, pasją, uczyniła tę wycieczkę dla mnie po prostu niezapomnianą.

6.0/6

Anna , SOSNOWIEC 30.07.2017
Termin pobytu: wrzesień 2017

Parż i Dolina loary czyli przepis na udana wycieczkę

Właśnie wrociłam z wycieczki na którą czekałam prawie dwa lata bo nie było chętnych.I warto było czekać.Zacznę od programu uważam że jeden dzień z zamkami nad loarą to za mało ,potrzebny jest objazd.i tu uważam że wycieczka mogła być o dzień lub dwa dłuższa aby wszystkie wiadomości historyczne sobie poukładać.uważam że pani Ewa była i jest najlepszym przewodnikiem i ekspertem z historii Francjipodobnie pilot pan paweł wywiązał się na piątkę ze strony organizacyjnej.Uważam ten objazd za bardzo udany -nowe informacje z dziedziny historii sztuki i osobiście polecam tę wycieczkę wszystkim pasjonatom w tej dziedinie.

6.0/6

Iwona 28.07.2017
Termin pobytu: wrzesień 2017

Wspaniała wycieczka

Właśnie wróciłam z pięknej wycieczki Paryż i Dolina Loary. Cudowne zamki, katedry i miasta, które zwiedziliśmy nastrajają na chęć wyprawy na następną wycieczkę po Francji. Organizacja i hotele na bardzo dobrym poziomie. Program wycieczki bardzo bogaty i przejrzysty. Zwiedziliśmy naprawdę maksymalną ilość zamków na te parę dni i był to czas tak mile spędzony że naprawdę warto. Pani przewodnik, która nas oprowadzała miała ogromną wiedzę i przekazywała nam w szczegółach historię odwiedzanych zamków i atrakcjii.Pilot świetnie zorganizował całą resztę czasu tzn. posiłki przejazdy, czas wolny. W czasie przejazdów pięknie opowiadał o miejscach które odwiedzimy i przez które przejeżdzamy. Znalazł sie też czas na degustację wina w jednej z winnic na Loarą u Pana Plou. Degustacja połączona była z oprowadzaniem i opowieścią o podukcji wina. Później przyszedł czas na Paryż i jego główne atrakcje. Na mnie najwieksze wrażenie zrobiło pierwsze miasteczko do którego się udaliśmy Chartes. Ma niepowtarzalny urok , domy, uliczki i ryneczek to coś pięknego, no i oczywiście cudna katerdra. Podsumowując, wycieczka absolutnie na 5 pod każdym względem, nic bym w tym programie nie zmieniała. Szykuję się na następną w inne rejony Francji. Zachęcam wszystkich do przeżycia wspaniałych chwil.

6.0/6

Bożena 30.07.2017

Beczka miodu z łyżką....

Wycieczka bardzo udana. Znakomici: pilot Pan Paweł, sympatyczny, uczynny, pomocny i świetny organizator oraz przewodniczka, Pani Ewa – kopalnia wiedzy, którą serwowała z finezyjnym humorem. Hotele czyściutkie, śniadania obfite, bogate, autokar wygodny. Realizacja programu na 200%, mnie osobiście zachwyciło Chartres, zarówno katedra jak i urokliwe miasteczko. Szkoda, że pogoda była średnia, wiadomo, że w słońcu wszystko jeszcze ładniej wygląda. Ale …..nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Mam do mojego ulubionego Rainbow ( 15 wyjazdów z tym Biurem) takie uwagi: - wydaje mi się, że w tych wszystkich wyjazdach po północnej Francji (dotyczy to także programów Normanda z Bretanią oraz Rozmaitości) nie powinno być Paryża. Te wycieczki dedykowane są dla osób zainteresowanych Francją, które w większości (ponad 90% autokaru) zwiedzały już Paryż i taka półtoradniowa kolejna wizyta nie ma dla nich większego sensu, odłączają się od grupy, bo nie mają ochoty po raz piąty wjeżdżać na wieżę, co dezorganizuje pracę pilota. A ci nieliczni, którzy są w Paryżu po raz pierwszy, jeżeli chcą go zwiedzić i tak będą musieli tu wrócić, bo nie da się poznać Paryża przez półtora dnia. W północnej Francji jest tyle perełek, spokojnie można wstawić dwie lub trzy z nich (np. katedry w Amnies czy Strasbourgu) do programu zamiast Paryża. Wpłynie to także na obniżkę opłat za wstępy (a co za tym idzie, na cenę całej wycieczki), bo w Paryżu bilety są bardzo drogie. - obiadokolacje były fakultatywne i korzystała z nich mniej więcej połowa grupy, myślę, że względu na cenę, 17 euro za jeden posiłek to sporo. Byłam kilka razy na objazdówkach po Francji, gdzie posiłki były w restauracjach Flunch za ok 10 euro. Zupełnie przyzwoite jedzenie, duży wybór w formie bufetu, zawsze było jakieś promocyjne danie dnia. Pewnie, że nie są to klimatyczne knajpki we francuskim stylu, ale do takich, jak ktoś chce, zawsze można wstąpić na kawę czy wino. - przejazd przez Polskę, szczególnie powrotny, jest uciążliwy, od granicy do Warszawy ok 10 godzin. Nawet uwzględniając objazd przez Łódź i godzinną przerwę na śniadanie wydaje mi się to zbyt długo. Pomimo tego, uważam, że wyjazd był wspaniały i naprawdę polecam te wycieczkę
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem