Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji Dla Wygodnych

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.5 /6 ( 18 opinii )
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Zabawa i zwiedzanie - dla dzieci i rodziców • Disneyland Paris - najlepszy na świecie • Aquaboulevard – odpoczynek na basenie • Asterix Park - moc śmiechu i zabawy •relaksujący rejs po Sekwanie • Wieża Eiffla - dla chętnych wjazd na szczyt wieży

Terminy i ceny wycieczki 10

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Niemcy. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Nocleg tranzytowy na terenie Niemiec. (Trasa ok. 600-700 km od granic Polski).

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Paryża (w godzinach popołudniowych). Proponujemy krótkie zwiedzanie miasta, podczas którego udamy się na spacer po Montmartre, dzielnicy artystów i nocnego życia, gdzie zobaczymy z zewnątrz słynny Plac Pigalle, liczne teatry i kabarety (m.in. Moulin Rouge) oraz bazylikę Sacre Coeur, która od końca XIX w. stała się symbolem paryskiej pobożności. Następnie przejazd autokarem do hotelu, zakwaterowanie i czas na odpoczynek.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Skromne hotele klasy turystycznej - wszystkie położone są na bliskich przedmieściach Paryża, w pobliżu stacji metra lub RER + 1 nocleg tranzytowy na terenie Niemiec. Pokoje: 2 - osobowe (możliwość max. 1 dostawki; w większości hoteli dostawka w formie łóżka piętrowego), wszystkie z łazienkami i wc oraz telefonem i TV-sat.
Wyżywienie
Śniadania kontynentalne (podawane na słodko w restauracji hotelowej; najczęściej jest to croissant/rogalik, dżem, kawa lub herbata).
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (klimatyzacja, video, bar i wc), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe w Paryżu + 1 nocleg tranzytowy w Niemczech), 4 śniadania kontynentalne (podawane na słodko), program turystyczny j.w., opiekę polskojęzycznego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (metro i RER), przewodników lokalnych (łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 205 EUR/os dorosła oraz ok. 170 EUR/dziecko do 12 lat, płatne pilotowi jako pakiet) oraz innych wydatków osobistych, a także fakultatywnego wjazdu na szczyt wieży Eiffla (dodatkowo płatne ok. 25 EUR/os).

 
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinię

5.5

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Francji! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon