Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji - wersja lotnicza

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.7 /6 ( 8 opinii )
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Przelot samolotem • zabawa i zwiedzanie - dla dzieci i rodziców • Disneyland Paris - najlepszy na świecie • Asterix Park - moc śmiechu i zabawy • relaksujący rejs po Sekwanie • Wieża Eiffla - dla chętnych wjazd na szczyt wieży

Terminy i ceny wycieczki 45

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Przylot do Paryża i transfer do hotelu. Złożenie bagażu w przechowalni, a następnie krótkie zwiedzanie miasta, podczas którego udamy się na spacer po Polach Elizejskich, najsłynniejszej alei świata. Następnie powrót do hotelu, zakwaterowanie i czas na odpoczynek.

Dzień 2

Po śniadaniu całodzienny pobyt (do godz. 20:00 - 21:00) w największym w Europie parku tematycznym - podparyskim Eurodisneylandzie, składającym się z 4 „krain”: „Fantazja” - m.in. zamek Śpiącej Królewny, „Pogranicze” - m.in. góra piorunów, „Przygoda” - m.in. Indiana Jones i świątynia Zagłady, „Wynalazki” - m.in. Nautilus Julesa Verne’a. Powrót do hotelu.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Skromne hotele klasy turystycznej - wszystkie położone są na bliskich przedmieściach Paryża, w pobliżu stacji metra lub RER. Pokoje: 2 - osobowe (możliwość max. 1 dostawki; w większości hoteli dostawka w formie łóżka piętrowego), wszystkie z łazienkami i wc oraz telefonem i TV-sat.
Wyżywienie
Śniadania kontynentalne (podawane na słodko w restauracji hotelowej; najczęściej jest to croissant/rogalik, dżem, kawa lub herbata).
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem na trasie Polska - Paryż - Polska, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe), 4 śniadania kontynentalne (podawane na słodko), program j.w., opieka polskojęzycznego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską (metro i RER), zestawu słuchawkowego Tour Guide (łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 210 EUR/os dorosła i 160 EUR/dziecko do 12 lat płatne pilotowi jako pakiet) oraz innych wydatków osobistych, a także fakultatywnego wjazdu na szczyt wieży Eiffla (dodatkowo płatne ok. 25 EUR/os). 
 

 
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Dodaj opinię

5.7

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Francji! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon