Paryż - Sylwester na Polach Elizejskich

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
6.0 /6 ( 1 opinii )
Montmartre i Moulin Rouge - Luwr i Mona Lisa - romantyczny rejs po Sekwanie - La Defense paryski Manhattan - zabawa na Polach Elizejskich

Terminy i ceny wycieczki 0

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1 - 29.12.

Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy i Holandię. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin.

Dzień 2 - 30.12.

Przyjazd do Paryża w godzinach południowych. Na począrku czeka Państwa wizyta w Muzeum Figur Woskowych, gdzie zobaczycie Państwo 250 figur z wosku przedstawiających znanych aktorów, piosenkarzy, sportowców i polityków - wszystkie wyglądają niemal jak żywe. Późnym popołudniem zaproponujemy rejs statkiem po Sekwanie, który będzie świętną okazją do podziwiania miasta. Następnie przejazd do hotelu (metrem i/lub RER), zakwaterowanie i czas na odpoczynek po podróży.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele** klasy turystycznej - położone na peryferiach Paryża w pobliżu stacji kolejki RER. Pokoje: 2-osobowe (możliwość dostawki) z WC, łazienką, TV i telefonem.
Do dyspozycji gości
w hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja i bar
Wyżywienie
śniadania kontynentalne (najczęściej rogalik, dżem, kawa lub herbata)
Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, minibar, WC), zakwaterowanie w hotelu (2 rozpoczęte doby hotelowe), 2 śniadania serwowane w restauracji hotelowej (kontynentalne, podawane na słodko), program turystyczny j.w., ubezpieczenie Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów metra/RER, wstępów do zwiedzanych atrakcji , systemu Tour Guide (Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide) oraz dodatkowych posiłków. Orientacyjne ceny biletów wstępu i komunikacji miejskiej: ok. 170 EUR/os płatne pilotowi jako pakiet.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 6.0/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/paryz-sylwester-na-polach-elizejskich/zakwaterowanie-sps

Dodaj opinię

6.0

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Francji! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon