Opinie klientów o Phu Quoc - Żar tropików

5.8 /6
10 
opinii
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.5
Transport
5.6
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jarosław, - 28.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Wietnam na plus

Cudowna pogoda, zupełne zaskoczeni Wietnamem na plus, bez tłoku i zgiełku, bez kolejek, walki o leżaki. Plaże kapitalne, życzliwi ludzie i poczucie bezpieczeństwa. Jednym słowem idealny wypoczynek.

6.0/6

Dominika i Jola 02.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Ładowanie akumulatorów- wersja last minute

Idealny pomysł na ucieczkę przed zimą w Polsce, co było możliwe dzięki świetnej organizacji wycieczki. Hotel usytuowany tuż przy pięknej plaży i centrum miasta, co wpłynęło na wysoką jakość pobytu. Od samego przylotu aż do wylotu byliśmy objęci opieką rezydenta. Pani Patrycja odkrywała przed nam tajniki Wietnamu i wyspy Phu Quoc wraz z wietnamską przewodniczką Kim. Rewelacyjnie zorganizowany czas pobytu. Wycieczki ujęte w programie wyczerpywały wszystkie atrakcje wyspy . Idealnie rozplanowany logistycznie program każdego dnia- był atrakcyjny a jednocześnie nie męczący. Codziennie oprócz zwiedzania mieliśmy czas wolny na pięknych plażach lub w parkać wodnych. Wyjazdy z hotelu po śniadaniu ok.9 i powroty w godzinach popołudniowych dawały jeszcze możliwość na plażowania. Wyjazd był udany i spełnił w pełni nasze oczekiwania . Idealna propozycja dla osób chcących poczuć tropikalny klimat i wypocząć w otoczeniu rajskich plaż. Często wspominamy i rekomendujemy tan wyjazd naszym znajomym.

6.0/6

Marzena, Gdynia 15.02.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Żar Tropików

Wycieczka bardzo udana, program wyczerpujący, pokazuje wszystkie najciekawsze miejsca na wyspie. Wspaniały rezydent Konrad, który opiekował się nami , posiadający dużą wiedzę na temat Wietnamu i potrafiący przekazać ją w bardzo ciekawy i dowcipny sposób.Nie nudził niepotrzebnie,za to opowiadał wiele ciekawostek,których w książce lub przewodniku nie ma! Wszyscy byliśmy zaopiekowani od momentu przybycia na lotnisko w Warszawie do momentu wylotu do Polski .

6.0/6

Halina Anna, DĘBLIN 18.01.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Żar tropików

Wycieczki były fajne, polecam🙂, rezydentka Dagna była miła, pomocna, uprzejma. Ogólnie było super 😘, 16 dni było można zobaczyć sporo i odpocząć również 😘
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem