Przez wydmy Dakaru

5.2/6 (244 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Przez wydmy Dakaru
Galeria (25)
Przez wydmy Dakaru
Przez wydmy Dakaru
Przez wydmy Dakaru
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Przez wydmy Dakaru

5.2 / 6(244 opinie)
Intensywność programu
4.1
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.2
Transport
4.9
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Maciej , Gorzów Wielkopolski 05.01.2020

Prawdziwa Afryka

Witam serdecznie. Moje przygody od kilku lat z biurem są bardzo udane, wyjazd przez wydmy Dakaru bardzo udany zwłaszcza Pani Monika, pilotka bardzo podchodzi do tego z sercem, jest wspaniała!!.Prawdziwa Afryka naprawdę z biurem wczowamy się z miejscową ludnością . Program bardzo ciekawy czy w Senegalu, czy też w Gambii wiadomo że to są biedne kraje i nie ma się czego za wiele spodziewać, jak do posiłków czy jakiś sklepów ale jest ok. Ceny tam nie należą do tanich.Objazd bardzo ciekawy zorganizowany super, z pomocą miejscowego pilota który bardzo dużo pomaga. Przejazd busem jest ok . Bardzo ciekawe miejsca tak jak pisze w programie wszystko jest, wycieczki fakultatywne też polecam jedna z nich Kajakiem przez Namozyny, jest niesamowity!!, czy spacer z Lwami jest to cudowne przeżycie.

6.0/6

Anna,Dariusz 19.02.2019

Wycieczka bardzo ciekawa wciągająca w Czarną Afrykę

Wycieczka była bardzo dobrze zaplanowana. Mieliśmy bardzo dużo szczęścia żadnych niespodzianek na drodze jak to potrafi być w Afryce wszystko według programu. Przewodnik lokalny Mbake jest niezastąpiony bardzo dbał i troszczył się o naszą grupę to dzięki niemu zobaczyliśmy wszystko to co trzeba na wycieczkach pokazał życie, smak i zapach Afryki . Polski pilot Marek również nawiązał bardzo pozytywny kontakt z grupą. Posiada bardzo dużą wiedzę którą przekazał w sposób bardzo profesjonalny i ciekawy. Dziękujemy im za to bardzo ponieważ dobrzy piloci to połowa udanego wyjazdu. Warto również spróbować smaków Gambi i Senegalu domoda, jassa, sok z hibiskusa🌺 i baobabu. Jeśli chodzi o komary jest różnie u nas były tylko w hotelu przylotowym i wylotowym. Ceny są cenami do targowania natomiast w skepach i knajpach ceny takie jak u nas.
Pokaż więcej opinii (242)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem