Opinie klientów o Przygoda z szejkiem

5.3 /6
447 
opinii
Intensywność programu
4.6
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.3
Transport
5.5
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Beata, WARSZAWA 14.10.2015

Dubaj

Z wycieczki jestem bardzo zadowolona. Niesamowita architektura i nowe technologie robią wrażenie. Do tego ciekawe informacje od pilotów - Pan Bartek starał się urozmaicać nam podróże autokarem różnymi lokalnymi ciekawostkami.

6.0/6

Danuta Orzechowska 02.04.2018
Termin pobytu: kwiecień 2018

REWELACJA

Polecam wszystkim z całego serca wycieczkę "Przygoda z Szejkiem". Firma Rainbow, brawo !!!! Wycieczka na 6+ Zakochałam się w tym miejscu i przyznam szczerze, że planuję w przyszłym roku ponownie odwiedzić Emiraty :)

6.0/6

Zofia Adamek -Przychoćko 08.02.2018
Termin pobytu: październik 2018

wspaniał przygoda

Wspaniała przygoda dla ciekawych świata . Dubaj zachwyca bogactwem , kolorystyką i czystością . Niezapomniany rejs po marinie pozwolił spojrzć na Dubaj z lądu a pobyt na 125 pietrze najwyższego wieżowca świata podziwiac panoramę Dubaju . Róznorodnośc programu pozwoliła na degustację kawy , podziwiane wyrobów ze złota , tańczących fontan oraz zaskakujących dla Europejczyków centrów handlowych. Meczet szejka Zayeda to dla ubiorów restrykcyjne miejsce jednak warto było okutać sie w ubrania aby podziwiać przepych i bogactwo tego miejsca . Dubajskie ogrody to bajeczne miejsce . Z wycieczek fakultatywnych polecam : rejs po marinie w Dubaju , jeep sahari po pustynnych wdmach oraz rejs wzdłuż płw Musadan w Omanie . Hotel w Dubaju ok , wyżywienie również .Pobyt w Sandy Beach w Fujardze był bardzo udany - sam ośrodek świetnie zagospodarowany a jedzenie było bardzo smaczne . Nie byłoby tych wszystkich wspaniałości gdyby nie pilot Pani Gabrysia - wspaniała ,niezwykle pomocna nie tylko w służbowych ale i prywatnych sprawach . Niezwykle kompetentna , usmiechnięta i bardzo życzliwa. Szczerze polecam wyprawę do ZEA

6.0/6

Katarzyna , Gabrysia , 07.05.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Najwyższe, największe, najnowsze, największy zachwyt

Wycieczka Przygoda z Szejkiem była zachwycająca. Rainbow w programie zwiedzania zawarło najważniejsze miejsca które trzeba zobaczyć. Same rekordy guinessa. Najwyższe budynki, najładniejsza marina, najwspanialsze widoki z tarasów widokowych, najbardziej złoty bazar, po prostu zdumiewający pałac prezydencki, zachwycający najbardziej biały meczet. Wszystko i nawet więcej, ponieważ przewodniczka przez cały czas opowiadała ciekawostki i ważne informacje. W Emiratach byłyśmy w czasie tej okropnej ulewy, lot powrotny 17.04 i ani razu nie poczułam, że jestem zostawiona sama sobie, bo co chwilę nasza przewodniczka informowała na bieżąco, co się dzieje, gdzie jedziemy, jak ominiemy zalane tereny, kiedy dotrzemy na lotnisko. Wyczerpujące informacje. Te przepiękne budynki, olbrzymie akwaria, lodowisko, stok narciarski, złoto, daktyle, stare miasto, wodospad w górach, amfiteatr w skale, wielbłądy, meczety to trzeba zobaczyć.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem