Opinie klientów o Przygoda z szejkiem

5.3 /6
403 
opinie
Intensywność programu
4.5
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.3
Transport
5.5
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Beata, WARSZAWA 14.10.2015

Dubaj

Z wycieczki jestem bardzo zadowolona. Niesamowita architektura i nowe technologie robią wrażenie. Do tego ciekawe informacje od pilotów - Pan Bartek starał się urozmaicać nam podróże autokarem różnymi lokalnymi ciekawostkami.

6.0/6

Danuta Orzechowska 02.04.2018
Termin pobytu: kwiecień 2018

REWELACJA

Polecam wszystkim z całego serca wycieczkę "Przygoda z Szejkiem". Firma Rainbow, brawo !!!! Wycieczka na 6+ Zakochałam się w tym miejscu i przyznam szczerze, że planuję w przyszłym roku ponownie odwiedzić Emiraty :)

6.0/6

Zofia Adamek -Przychoćko 08.02.2018
Termin pobytu: październik 2018

wspaniał przygoda

Wspaniała przygoda dla ciekawych świata . Dubaj zachwyca bogactwem , kolorystyką i czystością . Niezapomniany rejs po marinie pozwolił spojrzć na Dubaj z lądu a pobyt na 125 pietrze najwyższego wieżowca świata podziwiac panoramę Dubaju . Róznorodnośc programu pozwoliła na degustację kawy , podziwiane wyrobów ze złota , tańczących fontan oraz zaskakujących dla Europejczyków centrów handlowych. Meczet szejka Zayeda to dla ubiorów restrykcyjne miejsce jednak warto było okutać sie w ubrania aby podziwiać przepych i bogactwo tego miejsca . Dubajskie ogrody to bajeczne miejsce . Z wycieczek fakultatywnych polecam : rejs po marinie w Dubaju , jeep sahari po pustynnych wdmach oraz rejs wzdłuż płw Musadan w Omanie . Hotel w Dubaju ok , wyżywienie również .Pobyt w Sandy Beach w Fujardze był bardzo udany - sam ośrodek świetnie zagospodarowany a jedzenie było bardzo smaczne . Nie byłoby tych wszystkich wspaniałości gdyby nie pilot Pani Gabrysia - wspaniała ,niezwykle pomocna nie tylko w służbowych ale i prywatnych sprawach . Niezwykle kompetentna , usmiechnięta i bardzo życzliwa. Szczerze polecam wyprawę do ZEA

6.0/6

henryk, lublin 12.06.2014

rewelacyjna przygoda

bomba!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem