Rejs po morzu Egejskim - Biało - błękitne Cyklady

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie śniadania + all inclusive
-40% 100%
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Ateny – miasto Zeusa • Mykonos – egejskie wiatraki • Chania - piękna architektura i plażowanie • Santorini – biało-błękitna wyspa • statek Horizon **** all inclusive - polski pilot na pokładzie statku

Terminy i ceny wycieczki 9

5 274 zł
( za osobę / 9 dni )

Data wyjazdu: 29.04.2018

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka w Warszawie, na lotnisku Chopina, stanowisko odpraw Rainbow (w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska) na 2 godz. przed wylotem. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot do Aten. Po przylocie transfer do hotelu *** w Atenach lub okolicy. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Polecamy udział w wycieczce fakultatywnej (dodatkowo płatna) pozwalającej poznać największe atrakcje Aten. Panoramiczne zwiedzanie miasta podczas którego zobaczymy m.in. stadion Panatenajski, gdzie odbyły się pierwsze igrzyska ery nowożytnej, Plakę - historyczną dzielicę Aten położoną u podnóża Akropolu z licznymi kamieniczkami z XVIII w. oraz muzeami, Akropol (z ruinami Partenonu, Propyleje i Erechtejon, świątynią Nike, wzgórzem Areopag, Odeon Herodesa, Attykę i Teatrem Dionizosa). Transfer do portu w Pireusie (transfery mogą odbywać się turami w zależności od wielkości grupy), zaokrętowanie na statku. Zakwaterowanie w kabinach, kolacja na statku. Około godziny 20:00 statek wypływa w kierunku wyspy Mykonos (nocny rejs).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Statek - Horizon **** ALL INCLUSIVE - duży statek wycieczkowy, po renowacji w 2017 r., należący do hiszpańskiego armatora „Pullmantur Cruises”. Statek składa się z 9 pokładów, ma ponad 25 m wys. i 208 m dł., a załoga liczy ponad 620 osób. Statek może zabrać na pokład 1828 pasażerów. Kabiny: 721 kabin o różnej wielkości i standardzie. Główne rodzaje to kabiny: wewnętrzne (bez okna), zewnętrzne (z oknem) i zewnętrzne z balkonem. Wszystkie kabiny 2-os. z łazienkami (prysznic). W każdej TV, mini-sejf, suszarka do włosów oraz klimatyzacja.
- Kabina wewnętrzna bez okna (pow. ok. 15 m2). Wyposażona jest w podwójne łóżko małżeńskie lub 2 pojedyncze łóżka. W każdej kabinie: łazienka, toaletka, telewizor, suszarka do włosów i mini-sejf. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę.
- Kabina zewnętrzna z oknem (pow. od ok.14-16 m2). Wyposażona jest w podwójne łóżko małżeńskie lub 2 pojedyncze łóżka. W każdej kabinie: łazienka, toaletka, telewizor, suszarka do włosów i mini-sejf. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę. W zależności od lokalizacji kabiny (pokładu) okna mają zróżnicowane rozmiary i widoki.
- Kabina zewnętrzna z balkonem (pow. od ok.14-16 m2). Wyposażona jest w podwójne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka. W każdej kabinie: łazienka, toaletka, telewizor, suszarka do włosów i mini-sejf. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę.
Do dyspozycji gości: recepcja, windy, mini-galeria handlowa (duty free), 3 restauracje (bufet i a’la carte), 6 barów, klub nocny (dyskoteka), kasyno, teatr, 2 odkryte baseny ze słoną wodą (w tym 1 dla dzieci), jacuzzi, taras słoneczny z leżakami (ręczniki przy basenach), centrum fitness (siłownia, spa, sauny, solarium), mini club dla dzieci, biblioteka, gry video, Internet (dodatkowo płatny). Na statku odbywają się różne animacje: zabawy sportowe, przedstawienia, itp. Podczas niektórych imprez wieczornych mile widziane stroje wieczorowe. Usługi typu: internet, fax, telefon, masaże, pralnia, usługi medyczne itp. oraz markowe alkohole są dodatkowo płatne. Na statku akceptowane są karty kredytowe (nie akceptowane bankomatowe).
Wyżywienie: All Inclusive: bogate, smaczne i różnorodne posiłki w formule all inclusive składają się ze: śniadania, przekąsek, lunchu i podwieczorka (teatime) oraz obiadokolacji (serwowane a’la carte w restauracji głównej lub typu bufet w restauracji bufetowej), nieograniczona ilość lokalnych napojów alkoholowych i bezalkoholowych serwowanych w wybranych barach, restauracjach i w dyskotece na statku (podawane w szklankach/kieliszkach lub z dystrybutorów; nie butelkowane), wybrane alkohole np.: brandy, gin, wermut, whisky, tequila, rum, wódka, likiery; smakowe kawy oraz herbaty, wybrane wina oraz piwa alkoholowe i bezalkoholowe; różnorodne soki z wyjątkiem świeżo wyciskanych :brzoskwiniowy, jabłkowy, pomidorowy, ananasowy, pomarańczowy, Pepsi, 7up, drinki alkoholowe i bezalkoholowe. Alkohole markowe dodatkowo płatne, możliwość dokupienia na statku pakietu „Premium” zawierającego wszystkie napoje alkoholowe i bezalkoholowe (łącznie z importowanymi). Dodatkowo formuła All Inclusive zawiera: wstęp na baseny, korzystanie z ręczników basenowych i leżaków, siłownię, wstęp do dyskoteki. Hotele: 1 rozpoczęta doba hotelowa – w Atenach, w hotelu **/*** ze śniadaniem w pokojach 2-os, 7 rozpoczętych dób hotelowych – na statku **** o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych) typach kabin w opcji all inclusive; kabiny 2-os z łazienkami (opis kabin i statku j.w.)
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem do Aten, opłaty lotniskowe, opłaty portowe, zakwaterowanie: razem 7 rozpoczętych dób hotelowych na statku armatora Pullmantur, 1 rozpoczęta doba hotelowa w Atenach lub okolicy w hotelu *** ze śniadaniem, korzystanie z większości atrakcji na statku, transfery z/na lotnisko w Atenach, all inclusive na statku wg opisu jak wyżej, opiekę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, polskojęzycznego pilota/rezydenta lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta na statku podczas rejsu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż), opłaty lotniskowe i portowe. Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty za serwis pokładowy oraz napiwków dla kierowców (ok. 80 EUR) - płatne obligatoryjnie gotówką na miejscu, taksy turystycznej w Atenach - ok. 6 EUR/os - płatna obligatoryjnie w hotelu, wycieczki po Atenach oraz wycieczek fakultatywnych oferowanych podczas rejsu i innych wydatków osobistych.
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.