Opinie klientów o Rejs u wybrzeży Emiratów Arabskich - Fale Orientu

5.7 /6
Kajuta
5.8
Obsługa statku
5.8
Pilot
5.9
Program rejsu i wycieczki lokalne
5.8
Statek
5.8
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka 27.02.2023

Było perfekcyjnie

Niesamowity statek, zapierające dech animacje, mega interesujący plan zwiedzania, profesjonalny i sympatyczny przewodnik. Nic dodać, nic ujać !

6.0/6

Karina i Mateusz 05.01.2023

Fale Orientu - Wycieczka Życia!

Biuro zaopiekowało się nami od początku zgłoszenia. Wszystko wiedzieliśmy - gdzie wsiąść, skąd odebrać, dokąd iść. Wycieczka - MEGA! Dubaj, Abu-Dhabi, Oman...szok! Nie spodziewaliśmy się, że podczas rejsu statkiem jesteśmy w stanie jeszcze tyle zobaczyć. Sama podróż statkiem robi ogromne wrażenie. Na statku cudowne animacje, pyszne jedzenie. Pilot, pan Robert - bezkonkurencyjny, rzeczowy, spokojny, cierpliwy z ogromną wiedzą na temat krajów arabskich. Wprowadził bardzo miłą i ciepłą atmosferę w naszej 28osobowej grupie :) Polecamy wycieczkę i pana Roberta w 100procentach!

6.0/6

Edyta Beata, Grodzisk Mazowiecki 07.02.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Polecam wycieczkę

Wycieczka rewelacja, przewodnik fantastyczny. Program wycieczek bardzo dobrze ułożony. Statek nowy , czyściutko , świetne występy. Jedynie co powinni poprawić to obsługa serwisu na statku jeśli chodzi o wyżywienie. Posiłki ok.

6.0/6

szczesikrw@gmail.com 19.02.2023

Tosca Costana

Przyłączam się do wszystkich pozytywnych i wysokonotowanych opinii oczywiście poza chyba sfrustrowanym „gościem” z oceną „1”…ale szkoda na niego tracić czasu. Ja tylko krótko i na temat :rejs wspaniały i piękny,statek znakomity pod każdym względem z animacjami na wysokim poziomie,a już pilot Robert to istna peeetarda!!,z niesamowitą wiedzą,klasą i kuluturą osobistą. Rejs w towarzystwie takiego pilota to bajka👌👍i polecamy go każdemu z Państwa,który czyta moją opinię👏👏
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem