Kategoria lokalna: 3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Stosunek jakość cena wypada mimo wszystko dobrze. Pokoje czyste i wyremontowane. Wyżywienie okej. Natomiast napoje…Jeżeli komuś zależy na drinkach, piwerkach, no to słabizna. Mi nie zależało. Ale zawiodłam się dostępnością kaw i herbat- tylko do śniadania. Lokalizacja średnia. Obsługa miła.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel zgodny z opisem
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Kameralny hotel z miła obsługą. Dobre i smaczne jedzenie. Pokoje czyste, często sprzątane.Basen wystarczający na taką ilość miejsc.Położenie hotelu ok 15 minut do plaży, nie robi większego problemu. Miejscowość Faliraki daje możliwość zwiedzania atrakcji turystycznych ze względu na dobre połączenia drogowe. Polecam wypożyczenie samochodu. Polecam zwiedzenie Lindos, doliny motyli,stolicy wyspy Rodos, plaży Prasonisi oraz zatok w okolicy.