All Senses Ocean Blue

5.3/6 (2 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
All Senses Ocean Blue
Galeria (21)
All Senses Ocean Blue
All Senses Ocean Blue
Zaślepka wideo
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
5.0
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.3
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Renata Koło 10.06.2024

Rodos all senses

Hotel fajny , moze nie najnowszy ,ale adekwatny do ceny, aerobik,joga,waterpolo,dla dzieci mini klub ,animatorzy chętni do pomocy ,zapraszają do zabawy,co wieczór coś innego ,jedzenie pyszne, bardzo miła obsługa,Pan z recepcji Polak BARDZO pomocny,zresztą reszta ekipy też fajna ,pozdrawiam,

4.5/6

Rafał, Gałków Mały 11.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Przyjemne Greckie wakacje

Wrażenia z wyjazdu pozytywne, choć bez zachwytów, do tego paru rzeczy brakowało. Nasz wyjazd miał miejsce w pierwszym tygodniu czerwca i trwał 8 dni - temperatury wzorowe jeżeli ktoś lubi upały (30-35 stopni), z uwagi na umiejscowienie hotelu na zachodnim wybrzeżu dość wietrznie. Co do samego hotelu trzeba pamiętać, że to "farbowany lis", miejsce po odświeżeniu i rebrandingu (nadal do znalezienia na Rainbow oferty z tego miejsca przed zmianami). Specjalnie NIE użyłem słów "po remoncie" bo w zależności od tego gdzie się trafi, można wylosować bardzo różny standard, nasz pokój odświeżony widać był (nowa klimatyzacja, zabudowy z g-k, jakieś malowanie), choć ze sporymi wadami (np. brak wentylacji w łazience, wykonane prace remontowe dość niedbale, wszechobecne stare nieestetyczne sylikony w łazience etc.). Jeżeli ktoś obawia się karaluchów, to obaw nie rozwieję, zdarzają się na całym Rodos i nie inaczej jest w tym hotelu (może nie było ich zatrzęsienia, ale po jednej większej sztuce ubiliśmy w łazienkach). Co do otoczenia to nie było jeszcze pełnego obłożenia, miejsca na leżakach nad hotelowym basenem można było znaleźć o każdej porze dnia, choć dało się odczuć, że z dnia na dzień turystów przybywa, jeśli chodzi o ich narodowości był to pełen przegląd krajów europejskich, pod koniec naszego pobytu zaczęło przybywać głównie młodych Brytyjczyków, co niestety odbijało się na minus jeśli chodzi o wypoczynek. Dużą zaletą hotelu jest za to jego obsługa, na recepcji pracują niesamowicie życzliwi i pomocni ludzie, jak ktoś w podstawowym zakresie zna angielski dogada się bez przeszkód, a jak nie, to jest też przesympatyczny Pan z Polski! :) Pokoje powierzchownie sprzątane codziennie i tak też wymieniane ręczniki - dodatkowe ręczniki na basen z możliwością wymiany co parę dni. Jedzenie akceptowalne, każdy powinien coś dla siebie znaleźć. Hotelowy Bar w ramach All Incusive też daje radę, jak kogoś przerazi że nie można nad basenem w jego ramach wziąć zwykłej wody (nie ma w ramach AI) to można poprosić o SODĘ (woda z bąbelkami) i nie trzeba pić nic słodkiego dzięki temu - taki tip na szybko :) Do tego dwie wycieczki fakultatywne rejs na Symi i Rodos w Pigułce (można o nich powiedzieć to co zwykle o takich wycieczkach, bardzo dużo zależy od przewodnika/pilota), pierwszą w naszym przypadku rekompensują widoki, drugą pilot! I o, tydzień zleciał nie wiadomo kiedy.
Pokaż wszystkie opinie
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem