Opinie klientów o Lutania Beach

5.0 /6
101 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
5.3
Pokój
4.2
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.1
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna z rodziną, Katowice 11.09.2023

Wyczekiwane i udane wakacje

Z całą rodziną bardzo dobrze czuliśmy się w hotelu Lutania Beach. Hotel położony idealnie, bliskość morza i piękne dookoła widoki zachęcały do czerpania garściami tego czego nie daje nam Polska. Było nam bardzo, bardzo ciepło. Kąpiele w basenie jaki i w morzu pozwalały nam przetrwać te upalne dni. Teren hotelu w zadbanym ogrodzie. Czysto, dziennie wymieniano nam ręczniki. Jedzenie bardzo smaczne, każdy na pewno wybierze coś dla siebie. Wieczorne animacje pozwalały na miłe spędzanie wieczorów. Polecamy pobyt w tym hotelu.

6.0/6

Wczasowiczka 20.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Bardzo bardzo fajnie

Bardzo miły i spokojny hotel mila obsługa, czysto, jedzenie bardzo smaczne. Hotel odpowiedni n odpoczynek i relaks bardzo blisko morza właściwie plaża w hotelu.

6.0/6

Jacek, Chorzów 21.07.2022

Pobyt lipiec 2022

Hotel bardzo urokliwy, bardzo duży basen oraz dużo miejsca do leżakowania. Najważniejsze hotel sąsiaduje z plażą zejście na nią to dosłownie 10 metrów . Jeśli chodzi o animacje dla dzieci i atrakcje można by było to lepiej zorganizować bo jeden animator i granie w piłkę oraz lotki to trochę za mało . Jedzenie bardzo dobre , zróżnicowane . Pokoje czyste , skromne , ale i tak na wakacjach większość czasu spędza się na zewnątrz więc dla mnie wystarczający standard. Ja szczerze polecam na spokojny odpoczynek . Bardzo ważna sprawa blisko lotniska i centrum Rodos. Fajna sprawa to to , że dostaliśmy pokoje tuż po przyjeździe o 10 rano mimo , że sobą się zaczyna od 15 godziny.

6.0/6

Agnieszka, Sosnowiec 30.07.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Super wakacje

Wszystko super ale klimatyzacja to porażka. Musieliśmy spać przy otwartych drzwiach i balkonie. Przed wyborem pokoju należy upewnić się jaka jest klimatyzacja w pokoju.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem