Wczasy w Moskwie - co musisz wiedzieć?

  • O Moskwie
  • Opinie
  • Pogoda
  • image/svg+xml Zdjęcia
Flaga Moskwie

Moskwa

Stolica:
Rosja
Waluta:
RUB
Powierzchnia:
2 511 km2
Liczba ludności:
13 197 596

Marzy Ci się naprawdę niezapomniana wycieczka objazdowa? Moskwa to cel podróży nietuzinkowy i fascynujący. Miejsce na styku kultury Wschodu i Zachodu, gdzie biega miesza się z bogactwem, a zabytkowa architektura z nowoczesnością z najwyższej półki. Zobacz na własne oczy, co może Ci zaoferować Moskwa. Od Kremla i Placu Czerwonego, przez bajecznie kolorową bazylikę Chrystusa Zbawiciela, aż po mauzoleum Lenina. A to dopiero początek! Bo Moskwa ma do zaoferowania znacznie, znacznie więcej. Musisz tylko zechcieć ją odkryć. Z nami zrobisz to nawet na last minute. Zabookuj więc wycieczkę życia i przekonaj się, że stolica Rosji to miejsce nietuzinkowe!

Opinie o Moskwie

Moskwie
4.0 /6

Wielkomiejska

Wrażenie ogólnie rozwijającego się miasta może być mylące, gdyż rzucają się w oczy: przepych zachodnich drogich marek w Galerii GUM, luksusowe marki aut na ulicach, błyszczące złotem i intensywnymi kolorami świeżo odnawiane cerkwie i sobory, nowocześnie przebudowywane parki. Czy tak właśnie jest za tą "fasadą" o tyle trudno powiedzieć, że ludzie są poważni, spieszący się gdzieś i choć uprzejmi, gdy o coś zapytać, to jednak nie skorzy do rozmów i ... smutni.
Dodał(a):
Tarnowianka, 27.07.2019
6.0 /6

różnorodna-kiczowata a jednocześnie stylowa Moskwa

Moskwa zaskoczyła mnie swoją różnorodnością, ogromem (12 milionów mieszkańców na stałe!), tym, ze sąsiaduje w niej niesamowity nowobogacki kicz, a jednocześnie piękne, luksusowe centra handlowe; wielokulturowością, różnorodnością etniczną Rosjan
Dodał(a):
Olga, Warszawa, 11.09.2019
5.5 /6

W Moskwie

Cudowne miasto. Czyste z szerokimi ulicami i chodnikami, metrem - cudownie usprawniającym pokonywanie tego miasta. Metrem, którego stacje są jak muzea. Zabytki porażają, ludzie są mili i przyjaźni, jedzenie smaczne i różnorodne.
Dodał(a):
Slawomira, Poznan, 02.08.2019
6.0 /6

PIĘKNA MOSKWA

POLECAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM DO ZWIEDZENIE TEGO MIAST.A. HOTEL GAMMA I POZOSTAŁE 3 TJ. ALFA, BETA PRZYJAZNE DLA PODRÓŻNYCH, DOBRZE GAMMA ZAOPATRZONY W PAMIĄTKI.
Dodał(a):
Anna, Wrocław, 02.09.2019
6.0 /6

Miskwa- ciekawa i różnorodna

Tu nie da się nudzić. Przeszłość miesza się z teraźniejszością tworząc zaskakującą mieszankę, tworzącą mimo wszystko spójną całość. Przepiękna i frapująca.
Dodał(a):
Agnieszka, Dobrzyniewo Duże, 10.09.2019
4.0 /6

Moskwa

Nie byłam w Moskwie,a szkoda.Może jeszcze kiedyś się wybiorę.Gdy oglądałam w folderach i czytałam opinie na pewno jest ciekawe i warte zobaczenia.
Dodał(a):
Bożena, Katowice, 12.09.2019
5.0 /6

przelot do Petersburga

Moskwę widziałam tylko przez okno samolotu i witryny terminala lotniskowego. Ale odniosłam wrażenie, że lotnisko jest dobrze zorganizowane.
Dodał(a):
Krystyna, Aleksandrów, 12.09.2019
6.0 /6

Piękne miasto

Miasto, które warto zobaczyć, czyste, zadbane, pełne przepychu i bogactwa. Przydał by się jeszcze jeden dzień na zwiedzanie.
Dodał(a):
Ewa, Kraków, 23.08.2019
5.5 /6

Moskwa

Wielkość miasta robi wrażenie, wspaniałe miejsca , niepowtarzalna atmosfera

Dodał(a):
Galina Jaworska, 25.08.2018
6.0 /6

Moskwa

Moskwa - cudowne miasto, spacer niezapomniany, nocne wycieczki metrem- wrażenia nie do opisania, mili ludzie choć z dystansem, jedzenie pierwsza klasa

Dodał(a):
Grazyna, GIERAŁTOWICE, 20.08.2018
6.0 /6

Piękne miasto z historią splatającą się z naszą

Chętnie pojadę tam jeszcze raz

 

Dodał(a):
GRAZYNA, ORZESZE, 20.08.2018
6.0 /6

Moskwa.

Wielkie miasto, ogromna metropolia. Czysta, zadbana, bezpieczna stolica. Bardzo dobrze oznakowane drogi, dobre wyjazdówki z miasta połączone z drogami dwupasmowymi.Dużo terenów zielonych: parki, małe lasy, klomby, trawniki. Mieszkańcy bardzo dobrze nastawieni do turysów; chętnie służą radą oraz pomocą. Znakomita sieć metra z interesującymi podziemnymi stacjami. Wszystko jest bardzo duże: domy, budynki użyteczności publicznej, szerokie ulice i chodniki. Duża liczba zabytków, pomników,teatrów, sklepów, wystaw - zachęca do poznawania tej europejskiej stolicy. 

Dodał(a):
Turysta z Ziemi Chełmińskiej., 30.07.2018
6.0 /6

Zakochałam się w Moskwie

Moskwa skradła moje serce

Dodał(a):
Anna, 18.01.2018
5.5/6 Ocena ogólna Moskwie

Pogoda w Moskwie

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon