WAKACJE W Seszelach

24.02.2019 (niedziela)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd

Polecana
oferta

14 221 zł
za os. / 13 dni
17.03.2019 (niedziela)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd
14 550 zł
za os. / 13 dni
24.02.2019 (niedziela)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd

Polecana
oferta

21 000 zł
za os. / 13 dni

Ciekawi wakacji na Seszelach?

Seszele:

Wakacje na Seszelach – rafy koralowe, palmy kokosowe i zapach goździków


Seszele - 115 wysp wulkanicznych i koralowych Oceanu Indyjskiego to istny raj dla miłośników egzotyki, słonecznej pogody i lazurowych wód. Jeśli marzysz o prawdziwym urlopie w cieniu palm, ten wyspiarski kraj będzie dla Ciebie idealny. Zapierające dech w piersi panoramy, z bajecznymi widokami bezkresnych plaż i oceanicznej wody, na długo pozostaną w Twojej pamięci. Powrócisz do nich z tęsknotą, gdy będziesz przebywać znowu w Polsce. Chłoń i syć się ciepłem, ile tylko możesz. Jeżeli marzysz o bezludnych wyspach, na Seszelach znajdziesz ich aż 82!
Gdy zechcesz odnaleźć ślady dawnej historii, odnajdziesz je w bogatej muzyce ludowej, z wyraźnymi wpływami francuskimi, afrykańskimi, polinezyjskimi i indyjskimi. Mieszkańcy Seszeli – potomkowie kolonialistów francuskich – ugoszczą Cię i przywitają z otwartymi ramionami.

Odkryj z nami podwodny świat Seszeli!


Seszele słyną ze wspaniałych raf koralowych. Zanurkuj w błękitnych wodach Oceanu Indyjskiego, zaobserwuj morski świat ogromnych żółwi i kolorowych gatunków ryb. Odkryj tajemnice tropikalnego lasu i jego dzikich mieszkańców. Sprawdź, jak rosną owoce palmy kokosowej i lodoicji seszelskiej. Na własne oczy zobacz plantacje aromatycznych przypraw eksportowanych do Europy – wanilii, cynamonu i goździków. Zanurz się w egzotyczny świat fauny i flory tego wyjątkowego kraju. Gwarantujemy, że z wyprawy powrócisz wypoczęty, uważniejszy i pogodniejszy!

Opinie o Seszelach

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego państwa

Pogoda na Seszelach

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.