wypoczynek

Wczasy na Seszelach - co musisz wiedzieć?

  • O Seszelach
  • Opinie
  • Pogoda
  • Artykuły

Seszele

Stolica:
Waluta:
Powierzchnia:
0 km2
Liczba ludności:
0

Wakacje na Seszelach – rafy koralowe, palmy kokosowe i zapach goździków


Seszele - 115 wysp wulkanicznych i koralowych Oceanu Indyjskiego to istny raj dla miłośników egzotyki, słonecznej pogody i lazurowych wód. Jeśli marzysz o prawdziwym urlopie w cieniu palm, ten wyspiarski kraj będzie dla Ciebie idealny. Zapierające dech w piersi panoramy, z bajecznymi widokami bezkresnych plaż i oceanicznej wody, na długo pozostaną w Twojej pamięci. Powrócisz do nich z tęsknotą, gdy będziesz przebywać znowu w Polsce. Chłoń i syć się ciepłem, ile tylko możesz. Jeżeli marzysz o bezludnych wyspach, na Seszelach znajdziesz ich aż 82!
Gdy zechcesz odnaleźć ślady dawnej historii, odnajdziesz je w bogatej muzyce ludowej, z wyraźnymi wpływami francuskimi, afrykańskimi, polinezyjskimi i indyjskimi. Mieszkańcy Seszeli – potomkowie kolonialistów francuskich – ugoszczą Cię i przywitają z otwartymi ramionami.

Odkryj z nami podwodny świat Seszeli!


Seszele słyną ze wspaniałych raf koralowych. Zanurkuj w błękitnych wodach Oceanu Indyjskiego, zaobserwuj morski świat ogromnych żółwi i kolorowych gatunków ryb. Odkryj tajemnice tropikalnego lasu i jego dzikich mieszkańców. Sprawdź, jak rosną owoce palmy kokosowej i lodoicji seszelskiej. Na własne oczy zobacz plantacje aromatycznych przypraw eksportowanych do Europy – wanilii, cynamonu i goździków. Zanurz się w egzotyczny świat fauny i flory tego wyjątkowego kraju. Gwarantujemy, że z wyprawy powrócisz wypoczęty, uważniejszy i pogodniejszy!

Opinie o Seszelach

Seszelach
6.0 /6

Najpiękniejszy wypoczynek

Cudowne plaże i bardzo dobry rum,cudowni ludzie,kraj drogi ale bardzo luksusowy.Wakacje niezapomniane
Dodał(a):
Ania, 11.02.2020
6.0/6 Ocena ogólna Seszelach

Pogoda w Seszelach