Opinie klientów o Cleopatra Luxury Resort

5.5 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
6.0
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
3.9
Pokój
5.9
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
4.1
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Aleksandra 02.07.2023

Super miejsce

Świetny hotel.Mimo sporej ilości gości było cicho i spokojnie.Miła,sympatyczna i zawsze uśmiechnięta obsługa.Czyste pokoje.Bardzo duży wybór pysznego i urozmaiconego jedzenia.Jesteśmy bardzo zadowoleni.

6.0/6

Krzysztof Drygas 21.06.2023

Wakacje w Kleopatra

Wspaniały hotel z bardzo dobrym jedzeniem. Kilka fajnych basenów co sprawiło że nie było dużych tłumów. Pokój bardzo fajny , zadbany z dużą łazienką. Wi-Fi dostępne prawie na całym obszarze hotelu a teren na którym jest hotel jest bardzo duży.Bardzo polecamy ten hotel bo warto.

5.0/6

KS 23.08.2023

Sam hotel tak - przewożnik zdecydowanie NIE

Witam, odwiedziłem hotel w sierpniu tego roku. Sam pobyt na duży plus, również hotel, obsługa czy jedzenie. Problem niestety pojawił się w drodze powrotnej, ponieważ przewożnik z nieznanych nam przyczyn opóźnił lot. Bez żadnej informacji z lotniska spędziliśmy ponad 20 godzin na lotnisku, i gdyby nie Nasza interwencja na lotnisku, nie otrzytmalibyśmy wody ani jedzenia. Niestety po powrocie nie jesteśmy nawet w stanie złożyć żadnej rekamacji, bo jak tłumaczy biuro, przewożnik nie był europejski...Mimo wykupionego ubezpieczenia za 800 zł. Wycieczka dotyczyła pobytu w Egipcie, więc z góry można założyć, że przewoźnik nie będzie zawsze europejski.

5.0/6

Krzysztof. 03.04.2023

Ocena hotelu

Trochę słaby internet Dobre i urozmaicone jedzenie Piasek na plaży nawieziony na podłoże skalne ;) Wejście do morza tylko w butach do pływania ( kamienie i koralowce ) I największa wada wyjazdu po kilka razy dziennie nagabywali na tak zwane atrakcje Egiptu ;(
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem