Opinie klientów o Old Vic Resort Sharm

4.3 /6
10 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
4.9
Plaża
3.3
Pokój
4.2
Położenie i okolica
4.0
Rezydent
4.6
Sport i rozrywka
3.5
Wyżywienie
3.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Halina, Legionowo 29.09.2021

Egipt 2021

Zawsze wybierałam 1 kierunek wakacji W tym roku za namową męża i syna uległam I wybrałam Egipt Ku mojemu zaskoczeniu po spędzonych tam 2 tyg.mam chęć tam ponownie wrócić 😉Sam hotel jako hotel może ekskluzywny nie był ale obsługa była fantastyczna ❤Osobiście każdemu polecę ten hotel

6.0/6

Michał, Radom 15.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Dla osób nie wymagających

Hotel dla osób które nie mają wielkich wymagań. Pyszne choć często monotonne jedzenie. Picie w kubeczkach po 150ml. Przemiła obsługa. Niemal co dziennie wieczorem zabawy dla dzieci i atrakcje dla osób dorosłych. Gdzie nie gdzie widać już ząb czasu. Jednak w użytkowaniu to nie przeszkadza. WiFi tylko przy recepcji, barze i przy basenie. Jak za cenę którą trzeba zapłacić za ten hotel jest naprawdę dobrze. Polecam

6.0/6

Bożena 26.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Wypoczynek

W ciągu ostatnich 3 miesięcy byłam w tym hotelu dwa razy. Sam fakt, że wybrałyśmy z siostrą ten sam hotel świadczy o tym, że spełnił on nasze oczekiwania . Atmosfera w hotelu jest bardzo przyjazna Największe ukłony w stronę obsługi hotelowej, panowie robią wszystko,aby turyści byli zadowoleni. Wyżywienie, programy animacyjne bez zarzutu. Już nie mogę doczekać się następnego wyjazdu.

5.5/6

Agata, Zielona Góra 01.09.2021

Wspaniały hotel

Hotel jest świetny. Jest pełno jedzenia do wyboru - wszystko jest bardzo pyszne. Ludzie, którzy tam pracują są bardzo sympatyczni. Pokoje są duże i zadbane. Naprawdę polecam każdemu.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem