Opinie klientów o Regency Plaza Aqua Park & Spa

4.3 /6
33 
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.6
Obsługa hotelowa
4.6
Plaża
4.7
Pokój
4.1
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
4.1
Wyżywienie
3.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

MIROSŁAWA, Mysłowice 12.07.2019

Zadowolona z pobytu.

Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Mega miła i uśmiechnięta obsługa.

6.0/6

Krzysztof, TRZEBINIA 15.10.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Super Wakacje

Trafiła nam się doskonała oferta. Umiejscowienie hotelu dla ludzi, którym zależy na wypoczynku stacjonarnym idealne. Wszystko na miejscu: - piękna łagodna czysta plaża, długa płycizna, ciekawe morskie "zwierzaczki", - rozległy kompleks z basenami dzięki czemu nie odczuwa się ilości gości hotelowych, - jedzenie dość urozmaicone, bary La carte dodatkowo uatrakcyjniały konsumpcję, - w bezpośredniej bliskości hotelu kilka sklepów z pamiątkami, - cały ośrodek czysty, zadbany, - pokoje czyste i systematycznie sprzątane. Obsługa rezydentów na najwyższym poziomie (za co dziękujemy). Polecam wszystkim to miejsce.

6.0/6

Agnieszka Kandzior 30.06.2021

SUPER MIEJSCE

Hotel Regency Plaza Aqua Part & Spa to jeden z wiodących hoteli w jakich byłam wspólnie z rodziną. Miejsce godne polecenia. Począwszy od cudownego, przepięknego krajobrazu ,pokoju z widokiem na morze, czystość pokoi , kompleksowej obsługi zarówno personelu sprzątającego jak i obsługi restauracyjnej a jedzenie po prostu obłęd....

6.0/6

Rafał, --- 28.03.2023
Termin pobytu: marzec 2023

Regency Plaza

Bardzo piękny hotel z przepiękną plażą, wspaniała otwarta przestrzeń....cudowne miejsce, zwłaszcza piękna odnowiona dzielnica Sharm.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem