Opinie klientów o Regency Plaza Aqua Park & Spa

4.3 /6
36 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.6
Obsługa hotelowa
4.6
Plaża
4.8
Pokój
4.1
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
4.1
Wyżywienie
3.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Warszawa 15.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

polecam!!!

ogromny kompleks hotelowy z dobrym jedzeniem. Ciekawe wycieczki fakultatywne. Mili, pomocni i opiekuńczy przewodnicy podczas wycieczek. Z czystym sumieniem polecam

6.0/6

ELZBIETA, RADOM 30.06.2021

pobyt od 12. 06.2021

Swietny hotel, jest strefa dla dorosłych , jest dla dzieci a także strefa Romans dla par. Hotel czysty świetnie zorganizowany czas , każdy znajdzie coś dla siebie . Obsługa hotelu dwoi się i troi aby dogodzić klientowi . Byłam przed pandemią w Emiratach , w jednym z lepszych hoteli niestety byłam rozczarowana mocno obsługą ,wypełnianiem kartek do każdego drinka , proszeniem się o wszystko . W Regency to obsługa odgadywała wręcz życzenia , jak rano piłam kawę jeszcze nie zdązyłam dojść do stolika a kawa juz była podana . Polecam hotel moich marzeń Elżbieta.

6.0/6

PAULINA, Olsztyn 04.05.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Polecam, warto pojechać

Bardzo fajny hotel, bardzo miła obsługa chociaż nie każdy mówi po angielsku ale da się dogadać. Dla osób które w ogóle nie mówią po angielsku jest dostępna Pani Halina która chętnie pomaga. Duży wybór jedzenia, które się zmienia, grill jest super opcją bo codziennie na nim jest coś nowego. Drinki są konkretne. Trzy punkty wypożyczania ręczników, zawsze znajdzie się wolny leżak niezależnie od godziny przyjścia. Sprzątanie codziennie, warto dawać 1$ - dostaje się wtedy więcej wody, do picia. Nie zachorowaliśmy na klątwę faraona. Blisko są markety, sklepiki itd, można też chodzić na plaże do innych hoteli, jest bezpiecznie. Jedyny minus to komary.

6.0/6

RAFAL, CZESTOCHOWA 15.06.2021

Zadowolony

Hotel ładny, duży, obsługa bardzo miła. Jest tam wszystko czego się zapragnie. Aqua park, plaża, pełno atrakcji jedzenie zróżnicowane. Wszystko na czas pokoje duże co dzień sprzątane, woda do pokoju. Poprostu tylko jechać.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem