Opinie klientów o Regency Plaza Aqua Park & Spa

4.3 /6
36 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.6
Obsługa hotelowa
4.6
Plaża
4.8
Pokój
4.1
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
4.1
Wyżywienie
3.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

roman 21.06.2019

Nareszcie lepiej

Był to nasz 9 pobyt w tym hotelu,ale po raz pierwszy z biurem Rainbow. Po kilku latach zastoju widać, ze władze zaczęły dbać o gości.Pamiętam czasy,że co wieczór na tarasie występował mini zespół muzyczny.W tym roku zdarzył się tylko raz występ muzyczny na żywo.Przydałby się częściej.Wg mnie hotel godny polecenia.

5.5/6

Karolina W. 05.01.2019

Polecam

Pobyt w hotelu spełnił nasze oczekiwania. Pokoje były czyste, codziennie sprzątane przez obsługe hotelową, jedzenie smaczne aczkolwiek troche monotonne. Sama obsługa hotelu (bar, restauracja, hotelowe sklepiki, animatorzy) byli dla nas niesamowicie mili i mimo bariery językowej (o dziwo rozmawiali lepiej po Rosyjsku niż po Angielsku) starali się umilać nam czas rozmową. Wyjazd do tego miejsca akurat w grudniu jest doskonałą okazją na wygrzanie się i zaczerpnięcie odrobinę promieni słonecznych :)

5.5/6

Dorota, Białystok 23.04.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

Wczasy 15 dni, wycieczki fakultatywne - Jerozolima, katamaran

Wyjazd bardzo udany, jak każdy z biurem podróży Rainbow. Hotel zasługuje na 4 gwiazdki chociaż zieleń i baseny rekompensują inne niedociągnięcia.

5.0/6

Kamil & Wiola 18.11.2019

Pobyt na 12dni 22.10.2019

Witam, hotel fajny i dość ciekawy. co dziennie sprzatane jest praktycznie wszystko.Obiekt dość duży, pierwszego dnia zgubilismy się 3 razy na terenie hotelu. Obsługa miła i pomocna. Jak to w życiu bywa zdarzają się i problemy mianowicie zepsuty zamek na kartę przez który nie mogliśmy się dostać do pokoju. Ale serwisant był w 5min z kolei następnego dnia nie mogliśmy ich zamknąć. Jedzenie jak to w krajach afrykańskich,schabowego tu Janusz nie znajdziesz.... moja ocena to 4 gwiazdki
13459
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem