Sharm Holiday Tour z Kairem

Udostępnij
Dodaj do schowka
Sharm Holiday Tour z Kairem
Galeria (22)
Sharm Holiday Tour z Kairem
Sharm Holiday Tour z Kairem
Sharm Holiday Tour z Kairem
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
2.0
Pilot
4.3
Program wycieczki
4.3
Transport
4.3
Wyżywienie
3.3
Zakwaterowanie
3.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Natalia :) 07.03.2022

Bardzo polecam

Świetna wycieczka. Jesteśmy z przyjaciółką bardzo zadowolone i z hotelu (dostałyśmy super hotel Old Vic, warto było dopłacić do 4*) i z wycieczek fakultatywnych. Świetny przewodnik Mohamed mówi po polsku i wspaniale się z nim zwiedza. Najbardziej podobała nam się wycieczka Biały Kanion, widoki i wrażenia niezapomniane i zwiedzanie Sharm El Sheikh wieczorem. 10/10!!! :)

1.5/6

Henryk, Stanowice 06.01.2022

Sharm ,,Fatalny Tour"

Był to nasz 3 pobyt w Egipcie a zarazem najgorszy pod każdym względem. Oboje z żoną nie należymy do zbyt wymagających, ale tu przeżyliśmy ogromne rozczarowanie. Hotel Falcon Naama Star ma swój wiek, ale to nie znaczy, że musi być brudny i zaniedbany (schody, korytarze,restauracja). Jedynie pokój był czysty ale to dzięki sympatycznemu sprzątającemu to piętro Ibrachimowi. Wyżywienie fatalne, monotonne, nawet najmniej wybrednym trudno było być zadowolonym. Plaża hotelowa najmniejsza i najbrzydsza spośród wszystkich na tym pasie wybrzeża. A w związku z Covid brak jakichkolwiek zabezpieczeń,czyli żadnych maseczek, dystansu czy środków dezynfekcji(zarówno dot. gości jak i przede wszystkim personelu). Ogólnie impreza niegodna polecenia a także ceny. Podróżowałem już z Rainbow , było super ale tym razem wielkie rozczarowanie.
Pokaż wszystkie opinie
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem