Opinie klientów o Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy (z przelotem do Singapuru)

5.2 /6
19 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.0
Program wycieczki
5.2
Transport
5.3
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Elżbieta z Warszawy 05.03.2023

Singapur, Malezja, Bali niesamowite miejsca

Ciekawa trasa i wiele pięknych wspomnień. Wyprawa dość wymagająca ze względu na długie przeloty oraz warunki klimatyczne. Upał i wysoka wilgotność dają się we znaki ale widoki, atmosfera miejsca, smaki, zapachy, niesamowita architektura rekompensują niewygody. Region zdecydowanie wart odwiedzenia. Szwankowało informowanie. Przed wyjazdem do Singapuru należy wypełnić elektronicznie deklarację celną. Nie było o tym informacji więc straciliśmy trochę czasu i nerwó na lotnisku przy tamtejszych, okupowanych terminalach. Przy kosztach wycieczki należy uwzględnić koszt wizy do Indonezji - 35 USD. To również nie było powiedziane w uwagach o dodatkowych wydatkach. Wydatki na bilety wstępów były wyższe niż wskazano w umowie. Ceny wycieczek fakultatywnych także były dużo wyższe niż w ofercie podawanej na stronie www. Biura. Zdecydowanym minusem była liczebność grupy. Zebrano turystów z różnych odwołanych terminów spowodowało, że grupa liczyła prawie 40 osób. To zdecydowanie za dużo na tak dalekiej trasie.

4.0/6

Piotr, Leszno 16.05.2019

Azjatyckie tygrysy

Wycieczka udana ( poza oceną pracy pilota), ciekawe miejsca do zwiedzania , program zrealizowany , wyżywienie i zakwaterowanie na dobry poziomie.

3.0/6

MAŁGORZATA, Bolesławiec 07.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Ocena imprezy w której brałam udział w marcu 2024

1.1dzueń w. Singapurze to stanowczo mało!!!! 2. Hotele bardzo marne( większość do totalnego remontu) stare i zagrzybione. 3.Program oceniamy na trójkę!!Mógłby być ciekawszy!! 4.Za bardzo liczna grupa( 36 osób ! ). 5. Hotel na 4- dniowy wypoczynek- śmierdzące stęchlizną pokoje!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem