Skąd pochodzi Wenus? - Santorini - Milos

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.9 /6 ( 15 opinii ) -47% 100%
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Legenda Atlantydy • Fira - fascynujące wulkany • czerwone klify Akrotiri • zachód słońca w Oia • Wenus z Milo • pumeksowe wzgórza Sarakiniko • morskie groty Kleftiko

Terminy i ceny wycieczki 18

2 785 zł
( za osobę / 8 dni )
3 840 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 29.05.2018

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 8

Marianna
Grecja
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU
0 zł / za osobę 7 dni

6 /6 (2 opinie)
Iliada/Odysea
Grecja, Santorini
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU
+104 zł / za osobę 7 dni

5 /6 (5 opinii)
Fomithea
Grecja, Kamari
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU
+138 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Przelot do na Wyspę Santorini w Grecji samolotem charterowym.
Rozkład i miejsca zbiórki na poszczególnych lotniskach podane są w „Rozkładzie lotów” na końcu katalogu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.
Po przylocie spotkanie z pilotem, transfer do hotelu. Czas wolny na odpoczynek, plażowanie (w zależności od rozkładu lotów).

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie stolicy wyspy Fira. Santorini, najbardziej znana wyspa w archipelagu Cyklad jest w istocie częścią wierzchołka zatopionego w morzu wulkanu i kojarzy się z trzema kolorami: czerwonymi klifami, czarnymi skałami wulkanu i przyklejonymi do nich białymi domkami. Fira jest kwintesencją Cyklad, położone kaskadowo na wyrastających z morza, stromych skałach miasto jest pełne koloru i klimatu. Spacer po mieście, następnie zjazd kolejką linową na sam dół do portu, głównie dla pięknych widoków z tego miejsca. W drogę powrotną na górę udamy sie na osiołkach. Po zwiedzaniu proponujemy przerwę na kawę w jednej z zawieszonych nad przepaścią tawern, widok z tego miejsca nie ma sobie równych. Następnie zwiedzimy Akrotiri - zwane greckimi Pompejami. Niedawno udostępnione stanowisko archeologiczne to pozostałość miasta, pochodzącego z 1600 r. p.n.e.Miasto zastygło pod lawą i popiołem. W wielu miejscach pozostało nienaruszone. W nowoczesnym muzeum, pod dachem można zwiedzać całe ulice, zaglądać do domów, banków czy zakładów rzemieślniczych. Bogate freski zdobiły ściany domów, widać wystawy sklepów, meble, amfory do przechowywania żywności.. Po zwiedzaniu wizyta na niezwykłej, czerwonej plaży Akrotiri. Po południu powrót do hotelu, czas wolny na  indywidualne zwiedzanie wyspy. Nocleg na Santorini.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele, pensjonaty **/*** - położone są zwykle poza centrami miast.
Pokoje: wygodnie urządzone, 2 - osobowe , wszystkie z łazienkami i wc. Klimatyzacja w cenie pokoju. W hotelu z reguły jest restauracja i bar, w pensjonacie sala śniadaniowa. Wyżywienie - śniadania kontynentalne.
Kategoria lokalna: B,C
Przykładowe obiekty na każdej z wysp: - Santorini: hotel Albatros - www.hotel-albatros.gr- Milos: hotel Capetan Giorgantas - www.capetangiorgantas.gr
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym na Santorini, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, transfery hotel - port - hotel, przeprawy promowe, zakwaterowanie (3 rozpoczęte doby hotelowe na Santorini, 4 rozpoczęte doby hotelowe na Milos) w hotelach, śniadania (7), opiekę polskiego pilota/rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu i przewodników, wycieczek fakultatywnych, indywidualnego zwiedzania wysp, pozostałych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie wynosi ok. 92 EUR. Uczniowie i studenci proszeni są o zabranie legitymacji.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.9/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/skad-pochodzi-wenus-santorini-milos/zakwaterowanie-cpm
 
 
 
4.9 Ocena ogólna tej wycieczki
4.9
Program wycieczki
4.7
Pilot
4.8
Transport
4.8
Zakwaterowanie
4.2
Wyżywienie
3.8
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.