Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2,5 godz. przed wylotem samolotu. Przelot samolotem na trasie Warszawa -Tenefyfa. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przylot na Teneryfę, transfer do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 2

Dzień wolny na plażowanie. Dla chętnych mamy w ofercie wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne) m.in. Loro Parque. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu zwiedzanie Teneryfy. Zapraszamy na Dach Hiszpanii! Monumentalny wulkan Teide o wysokości 3718 m n.p.m. to najwyższy szczyt całego kraju i zarazem trzeci największy czynny wulkan na świecie. Wpisany na Listę UNESCO Park Narodowy Teide obejmuje ogromny krater o średnicy 14 kilometrów i słynie z niepowtarzalnych, księżycowych krajobrazów. Niezwykłe, kolorowe formacje skalne - bazaltowe, pumeksowe oraz zastygłe strumienie lawy spływające po stokach - tworzą tu zupełnie unikatową scenerię. Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć Teide jeszcze bliżej zaproponujemy wjazd na 3555 m n.p.m. kolejką linową (dodatkowo płatny ok. 45 €/os.) z zapierającymi dech w piesiach widokami. Podczas wycieczki zwiedzimy również położoną w zielonych górach Teno miejscowość Masca, którą podobno mieli założyć piraci. National Geographic uznał Mascę za jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Przejazd do portu i zaokrętowanie. Ok. godz. 22.00 statek wypływa w kierunku Gran Canarii.

Dzień 4

Około godziny 6:00 rano statek dopływa do portu Las Palmas na Gran Canarii, jednej z najbardziej zróżnicowanych wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich. Ta malownicza wyspa zachwyca różnorodnością krajobrazów i atrakcji. Na północy rozpościerają się bujne lasy, górzyste tereny i malownicze wioski, podczas gdy na południu dominują piękne piaszczyste plaże i wydmy. W stolicy wyspy, Las Palmas, czekają na nas kulturalne i historyczne skarby do odkrycia. Dla tych, którzy chcieliby doświadczyć czegoś wyjątkowego, proponujemy wycieczkę, płatną ok. 85 €/os. „Gran Canaria - fantastyczna północ”, rozpoczynającą się od wizyty w mieście Arucas, gdzie zobaczymy imponujący kościół św. Jana Chrzciciela w stylu neogotyckim, a następnie Fabrykę Rumu Arehucas – jedną z pierwszych destylarni rumu po tej stronie Atlantyku, gdzie będziemy mieli okazję skosztować różnych rumów i likierów. Następnie udamy się do urokliwego miasteczka Firgas, znanego z kaskad wodnych spływających po ozdobionych płytkami azulejos schodach. Na obiad zapraszamy do malowniczego, ukrytego w górach miasteczka Fontanales. Podczas wycieczki odwiedzimy również malownicze punkty widokowe w najwyższych partiach Gran Canarii, a na zakończenie powrócimy do Las Palmas, gdzie odwiedzimy historyczną dzielnicę Vegueta, miejsce narodzin hiszpańskiej historii na Gran Canarii. Ok. godz. 22.00 statek wypływa z portu w kierunku wyspy Fuerteventura.

Dzień 5

Około godziny 9:00 statek przypływa do portu w Puerto del Rosario na Fuerteventurze, która znana jest jako "kozia" wyspa, ze względu na to iż dominującym zwierzęciem hodowlanym na tej wyspie są właśnie kozy. Fuerteventura, położona na archipelagu Wysp Kanaryjskich, słynie z rozległych, złocistych plaż, takich jak Playa de Cofete i Playa de Sotavento. Poza pięknymi plażami, Fuerteventura oferuje malownicze wioski rybackie, wulkaniczne krajobrazy, a także unikalną przyrodę chronioną w parkach narodowych, takich jak Parque Natural de Corralejo. Naszą wycieczkę, dodatkowo płatną (około 75€/os.) rozpoczniemy od uroczej wioski rybackiej Ajuy, gdzie będziemy podziwiać wulkaniczną plażę i czarną jaskinię. Następnie odwiedzamy kozią farmę, gdzie spróbujemy wybornych serów domowej produkcji oraz kanaryjskiego rumu miodowego, dżemu z kaktusa i tradycyjnego sosu mojo rojo. Następnie pojedziemy do Betancurii - pierwszej stolicy Fuerteventury, zatrzymując się po drodze na malowniczym punkcie widokowym. Betancuria to najpiękniejsza osada na wyspie, słynąca z najstarszego kościoła w całym kanaryjskim archipelagu. Po spotkaniu ze słynnymi rzeźbami Guanczów udamy się na obiad, aby posmakować typowej kuchni kanaryjskiej i przepysznych tapas. Zatrzymamy się także w punkcie fabrycznym aloesu i dowiemy się, jak powstają w 100% naturalne kosmetyki, z których słynie archipelag. Nasz pełen wrażeń dzień zwieńczy wizyta na wydmach las Dunas de Corralejo, czyli „małej Saharze” Fuerteventury. Ok. godz. 20.00 statek wypływa z portu w kierunku Madery.

Dzień 6

Dzień na morzu. Zachęcamy do korzystania z licznych atrakcji znajdujących się na statku. Na aktywnych czekają baseny i zjeżdżalnie, salon gier wideo, symulator wyścigów, kręgle, boisko do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej, kort tenisowy, Spa, centrum fitness. Na statku organizowane są różne animacje, takie jak zabawy sportowe, przedstawienia, dyskoteki, muzyka na żywo, itp.

Dzień 7

Ok.godz. 07:00 rano statek dopływa do portu Funchal na Maderze, urokliwej portugalskiej wyspy na Oceanie Atlantyckim. Madera słynie z bujnej roślinności, malowniczych gór i wyjątkowych krajobrazów. Oferuje bogactwo kultury i historii, widoczne w tradycyjnej architekturze, kolorowych targach i lokalnej kuchni. Za dodatkową opłatą (około 110€/os.) zapraszamy na wycieczkę, która rozpocznie się od przejażdżki przez malownicze Funchal. Tam będziemy mieli okazję zjechać z góry w tradycyjnych wiklinowych koszach, co zapewni niezapomniane wrażenia i widoki. Następnie udamy się na punkt widokowy Terreiro de Luta, skąd rozpościera się przepiękny widok na okoliczne tereny. Po tym ruszymy do miasteczka Faial, gdzie czeka na nas tradycyjny obiad w lokalnej restauracji, gdzie będziemy mogli spróbować autentycznych smaków wyspy. Po obiedzie odkryjemy urokliwe wioski Porto da Cruz, Portela i Machico. Kolejnym etapem naszej wycieczki będzie punkt widokowy na malownicze miasteczko Camara de Lobos oraz imponujący klif Cabo Girao, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na ocean. Na koniec naszej wyprawy odwiedzimy stolicę, gdzie czeka na nas degustacja słynnego wina Madery oraz możliwość zakupu lokalnego rękodzieła, które będzie wyjątkową pamiątką z podróży. Ok. godz. 18:00 statek wypływa z portu w kierunku wyspy La Palma.

Dzień 8

Ok. godz. 11.00 statek dopływa do portu Santa Cruz na wyspie La Palma. La Palma, nazywana również "Isla Bonita" (Piękna Wyspa), jest jedną z mniejszych wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich. Znana jest ze swojej niezwykłej przyrody, bujnych lasów, górskich szlaków trekkingowych oraz czarnych plaż. Wyspa oferuje także unikalne atrakcje, takie jak Narodowy Park Caldera de Taburiente z ogromnym kraterem wulkanicznym Zachęcamy do udziału w niezapomnianej wycieczce „La Palma od wschodu na zachód”, dostępnej za dodatkową opłatą 85€/os. Nasza wycieczkę rozpoczniemy od odwiedzenia Las Nieves - sanktuarium Matki Boskiej Śnieżnej, gdzie zanurzymy się w malowniczych pejzażach i poczujemy niezwykłą atmosferę tego miejsca. Następnie udamy się na punkt widokowy La Concepcion, skąd rozpościera się wyjątkowy widok na okoliczne tereny. Nasza trasa prowadzi również do centrum informacyjnego Narodowego Parku Caldera de Taburiente, gdzie poznamy tajemnice fascynującej przyrody tego miejsca. Nie zabraknie też wizyty w porcie Tazacorte, gdzie zachwycimy się w urodą wybrzeża i odetchniemy morskimi klimatami. Jednym z najbardziej ekscytujących punktów naszej wyprawy będzie punkt widokowy na obszar najnowszej historii wulkanicznej, gdzie w 2021 roku spłynęła lawa z krateru do oceanu, tworząc niezwykłe widowisko. Po tej emocjonującej przygodzie zapraszamy na tradycyjny obiad kanaryjski z lokalnymi specjałami w restauracji przy punkcie widokowym Balcon Taburiente. Na zakończenie dnia odwiedzimy plac La Gorieta, gdzie będzie można się zrelaksować i nacieszyć atmosferą tego wyjątkowego miejsca. Ok. godz. 18.00 statek wypływa z portu w kierunku Lanzarote.

Dzień 9

Ok. godz. 09.00 statek dopływa do portu Arrecife na wyspie Lanzarote. Jest to wyspa znana przede wszystkim z niezwykłych krajobrazów wulkanicznych, wyjątkowych formacji skalnych i pięknych plaż. Wyspa zachwyca swoimi unikalnymi atrakcjami, takimi jak Narodowy Park Timanfaya, gdzie można zobaczyć aktywność wulkaniczną na żywo. Lanzarote to również miejsce, gdzie można podziwiać niezwykłe dzieła sztuki stworzone przez Césara Manrique, które harmonijnie wkomponowane są w naturalne krajobrazy wyspy. Dla zainteresowanych, za dodatkową opłatą 95€/os., proponujemy fascynującą wycieczkę „Lanzarote – wyspa wulkanów”. Rozpoczynamy ją od odwiedzenia Cueva de los Verdas, gdzie pokonamy wulkaniczne tunele i odkryjemy fascynujący świat podziemnych jaskiń. Następnie udamy się na Mirador del Rio, skąd rozpościera się malowniczy widok na wyspę i ocean. Kolejnym punktem naszej wycieczki będzie Los Jameos del Agua, miejsce, gdzie zastygająca lawa stworzyła jeden z najdłuższych wulkanicznych tuneli na świecie. Tutaj będziemy mieli okazję podziwiać niezwykłe dzieło artysty Césara Manrique, przyjaciela Pablo Picasso. Kontynuując naszą podróż, odwiedzimy Los Hervidores - imponujące formacje skalne powstałe w wyniku działalności wulkanicznej. Kolejnym etapem będzie punkt widokowy na Saliny oraz zielone jezioro El Golfo, gdzie będziemy mogli podziwiać unikalne krajobrazy i bogactwo przyrody Lanzarote. Po intensywnym zwiedzaniu zapraszamy na obiad w lokalnej restauracji, gdzie będzie można skosztować tradycyjnych kanaryjskich potraw. Na zakończenie naszej wyprawy odwiedzimy Narodowy Park Timanfaya, gdzie będzie okazję z bliska zobaczyć imponujące krajobrazy i aktywność wulkaniczną. Ok. godz.18.00 statek wypływa z portu w kierunku Teneryfy.

Dzień 10

Ok. godz. 05.00 statek dopływa do portu Santa Cruz na Teneryfie. Wykwaterowanie ze statku. Transfer do hotelu. Zapraszamy na wycieczkę objazdową po Teneryfie, prezentującą najbardziej urokliwe i tradycyjne miejsca wyspy. Odwiedzimy dwie stolice – współczesną, czyli Santa Cruz oraz pierwszą, zabytkową – La Lagunę. La Laguna to najpiękniejsze miasto Teneryfy z fantastycznie zachowaną kolonialną starówką (Lista Światowego Dziedzictwa UNESCO). Zajrzymy również do „kanaryjskiej Częstochowy”, czyli Candelarii z Bazyliką Matki Boskiej Gromnicznej - patronki Teneryfy. Czeka nas także przejazd fantastyczną, widokową trasą przez najbardziej dziką część wyspy - wiecznie zielone góry Anaga. Odwiedzimy tam niezwykłe miejsce, gdzie czas się zatrzymał - malowniczą wioskę Taganana, która do 1968 roku była niemalże odcięta od świata - można było do niej dotrzeć jedynie statkiem lub wędrując pieszo stromymi górskimi szlakami. Białe domki zawieszone na zielonych zboczach gór, mieszkańcy żyjący spokojnie z dala od tłocznych kurortów i zapierająca dech w piersiach przyroda tworzą iście sielską scenerię. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 11

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko i przelot samolotem do Warszawy.

Uwagi do programu

- W zależności od warunków pogodowych na morzu lub na wyspach kapitan może podjąć decyzję o zmianie trasy lub niezawijaniu, do któregoś z portów wymienionych w programie, trasa rejsu może być też zmieniona przez armatora z przyczyn operacyjnych.
-Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu ze względu na specyfikę krajów wyznaniowych, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne).
-Podczas trwania całego rejsu proponujemy dodatkowo płatne wycieczki fakultatywne – płatne gotówką USD lub EUR (zgodnie z informacją przy opisie wycieczek fakultatywnych).
-Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów i pilotów.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
- Przy zakwaterowaniu wymagany jest depozyt minimum 250 EUR/kabina lub 250 USD/kabina, gotówką tylko w recepcji na statku, lub kartą kredytową. Wszystkie rozliczenia na statku mają charakter bezgotówkowy i przy wykwaterowaniu zakupione towary, usługi są odliczane od depozytu bądź pobierane z karty kredytowej. Karty płatnicze i debetowe nie są honorowane.

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie

Statek - MSC Opera - to duży statek wycieczkowy, który został zbudowany w 2004 roku i przeszedł renowację w 2014 roku. Należy do włoskiego armatora "MSC Cruises". Ma 13 pokładów w tym 9 dla pasażerów i 742 członków załogi. Statek może zabrać na pokład 2 679 pasażerów.

Kabiny: 1075 kabin o różnej wielkości i standardzie. Główne rodzaje to kabiny: wewnętrzne (bez okna), zewnętrzne (z oknem) i zewnętrzne z balkonem. Wszystkie kabiny wyposażone są w 2 osobne łóżka lub jedno łóżko małżeńskie, posiadają: łazienkę (prysznic, toaleta, suszarka do włosów), telewizor, mini sejf oraz klimatyzację, Wi-Fi (za dodatkową opłątą).

Kabiny wewnętrzne bez okna: zlokalizowane na pokładach 7-10.

Kabina kategorii IM1 JUNIOR INTERIOR, pokład 7-8. Powierzchnia 12-13 m2, fotel relaksacyjny, łazienka z prysznicem, toaletką i suszarką do włosów. Wygodne łóżko podwójne lub pojedyncze (na życzenie). Interaktywny telewizor, telefon, łącze Wi-Fi (za opłatą), sejf i minibar.

Kabuina kategorii IM2 JUNIOR INTERIOR, pokład 9-10. Powierzchnia 13 m2, fotel relaksacyjny, łazienka z prysznicem, toaletką i suszarką do włosów. Wygodne łóżko podwójne lub pojedyncze (na życzenie). Interaktywny telewizor, telefon, łącze Wi-Fi (za opłatą), sejf i minibar.

Kabiny zewnętrzne: z oknem lub "bulajem". Zlokalizowane na pokładach 7-10, W zależności od lokalizacji kabiny (pokładu) okna mają zróżnicowane rozmiary, kształty (możliwy "bulaj"- okrągłe okno) i widoki.

Kabina kategoria OO JUNIOR OCEAN VIEW WITH OBSTRUCTED VIEW, pokład 7Powierzchnia ok. 12-13 m2. Okno z widokiem na morze, relaksujący fotel, łazienka z prysznicem, toaletka z suszarką do włosów. Wygodne łóżka podwójne lub pojedyncze (na życzenie) Interaktywny telewizor, telefon, łącze Wi-Fi (za opłatą), sejf i mini bar.

Kabina kategoria OM1 JUNIOR OCEAN VIEW, pokład 7-8. Powierzchnia ok. 12-13 m2. Okno z widokiem na morze, relaksujący fotel, łazienka z prysznicem, toaletka z suszarką do włosów. Wygodne łóżka podwójne lub pojedyncze (na życzenie) Interaktywny telewizor, telefon, łącze Wi-Fi (za opłatą), sejf i mini bar.

Kabina kategoria OM2 JUNIOR OCEAN VIEW, pokład 9-10. Powierzchnia ok. 13 m2. Okno z widokiem na morze, relaksujący fotel, łazienka z prysznicem, toaletka z suszarką do włosów. Wygodne łóżka podwójne lub pojedyncze (na życzenie) Interaktywny telewizor, telefon, łącze Wi-Fi (za opłatą), sejf i mini bar.

Kabiny zewnętrzne z balkonem: oferujące prywatny balkon z widokiem na morze, zlokalizowane na pokładach 9-10.

Kabina kategoria BM1 DELUXE BALCONY, pokład 9-10. Powierzchnia od 13 m2, balkon ok. 3 m2. Część wypoczynkowa z sofą. Łazienka z prysznicem lub wanną, toaletka z suszarką do włosów. Wygodne podwójne lub dwa pojedyncze łóżka (na zapytanie). Telewizor interaktywny, telefon, Wifi za opłatą, sejf i minibar.

Do dyspozycji gości: Na statku znajdują się liczne udogodnienia dla pasażerów, takie jak recepcja, windy, restauracje, bary, tarasy słoneczne, baseny, jacuzzi, sklepy z pamiątkami, jubiler, mini galeria handlowa, perfumeria, kasyno, biblioteka, galeria sztuki, kluby nocne, kino, klub Chicco dla małych dzieci poniżej 3 lat, Mini Club dla dzieci w wieku 3-6 lat, Junior klub dla dzieci 7-11 lat, klub dla starszych dzieci w wieku 12-14 lat oraz klub dla nastolatków w wieku 15-17 lat, salon gier wideo, symulator wyścigów, kręgle, boisko do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej, kort tenisowy, Spa, centrum fitness. Na statku organizowane są różne animacje, takie jak zabawy sportowe, przedstawienia, dyskoteki, muzyka na żywo, itp. W niektórych imprezach wieczornych może być wymagane noszenie strojów wieczorowych.

Usługi: Na statku dostępne są usługi takie jak Internet, faks, telefon, masaże, zabiegi kosmetyczne, pralnia, usługi medyczne, zajęcia z instruktorem, itp. Mogą być one dodatkowo płatne. Na statku akceptowane są karty kredytowe.

Wyżywienie: Oferta wyżywienia obejmuje trzy posiłki - śniadania, lunche i kolacje w restauracjach głównych i bufetowych. Dodatkowo płatna jest oferta kulinarna pozostałych restauracji, napoje do obiadów, kolacji oraz między posiłkami, napoje alkoholowe (alkohol jest sprzedawany osobom, które ukończyły 21 lat; osobom w wieku 18–20 lat – za zgodą prawnych opiekunów).

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym z Warszawy na Teneryfę i z Teneryfy do Warszawy, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelu 3* w Puerto de la Cruz wyzywienie HB (śniadania i kolacje w formie bufetu) transfery lotnisko hotel lotnisko, transfery hotel-port-hotel w Santa Cruz, wycieczki przed rejsem: Wulkan Teide i Masca oraz wycieczki ostatniego dnia Skarby Północy. 7 rozpoczętych dób hotelowych - na statku**** o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych) typach kabin w opcji 3 posiłków (śniadanie, lunch/obiad, kolacja), kabiny 2-os. z łazienkami (opis kabin i statku jw.), obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas realizacji programu i rejsu, ubezpieczenie TU Europa - wariant optymalny (NW, KL, CP, Assistance oraz bagaż).

Cena nie obejmuje: opłaty za serwis pokładowy na statku, napiwków, przewodników (kwota ok. 196 EUR/os. płatna pilotowi na miejscu), biletu wjazdowego na Pico del Tide (ok. 45 EUR/os, ok.22,50 EUR/dziecko), napoi i posiłków podczas wycieczek, oraz innych wydatków osobistych i pozostałych nie ujętych powyżej kosztów.

Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze
1 / 35

Słońce i lawa - rejs po Wyspach Kanaryjskich i Maderze

Za osobę7 017
Razem
14 033 zł
Zaliczka 10% 1 400 zł
rezerwujzablokuj miejsce na 4 dni
trwa wczytywanie
Zdjęcie mapy

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym z Warszawy na Teneryfę i z Teneryfy do Warszawy, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelu 3* w Puerto de la Cruz wyzywienie HB (śniadania i kolacje w formie bufetu) transfery lotnisko hotel lotnisko, transfery hotel-port-hotel w Santa Cruz, wycieczki przed rejsem: Wulkan Teide i Masca oraz wycieczki ostatniego dnia Skarby Północy. 7 rozpoczętych dób hotelowych - na statku**** o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych) typach kabin w opcji 3 posiłków (śniadanie, lunch/obiad, kolacja), kabiny 2-os. z łazienkami (opis kabin i statku jw.), obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas realizacji programu i rejsu, ubezpieczenie TU Europa - wariant optymalny (NW, KL, CP, Assistance oraz bagaż).

Cena nie obejmuje: opłaty za serwis pokładowy na statku, napiwków, przewodników (kwota ok. 196 EUR/os. płatna pilotowi na miejscu), biletu wjazdowego na Pico del Tide (ok. 45 EUR/os, ok.22,50 EUR/dziecko), napoi i posiłków podczas wycieczek, oraz innych wydatków osobistych i pozostałych nie ujętych powyżej kosztów.

Atuty oferty

Teneryfa - majestatyczny wulkan Teide i Park Narodowy Teide • Gran Canaria - różnorodność plaż i zabytków • Fuerteventura - złociste plaże i unikalna przyroda • Madera – wyspa kwiatów i wina • La Palma – zielona perła Atlantyku • Lanzarote – wyspa wulkanów
Lot

Bezpośredni

Rodzaj wyjazdu

Objazd

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Plan wycieczki

Dodatkowe informacje

Szczegóły lotu

Pokoje

Kabina wewnętrzna IM2

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 13 m2 | 1 pomieszczenie | Łóżko

Ostatnie 2 pokoje

bez dopłaty

Kabina zewnętrzna z oknem lub bulajem OO

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 12-13 m2 | 1 pomieszczenie | Łóżko

Został ostatni pokój

+1 124

zł/Pokój

Kabina zewnętrzna z oknem lub bulajem OM1

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 12-13 m2 | 1 pomieszczenie | Łóżko

+1 634

zł/Pokój

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem