Spiesz się powoli - Korfu

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.3 /6 ( 12 opinii )
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Wyspa Mysia i Liston . Paleokastritsa, BellaVista . Północ - Kanał Miłości - Kassiopi - port i plaża Imerolia. Dla chętnych możliwość zobaczenia błękitnych jaskiń i bajecznych zatok w okolicach wysp Paxos i Antipaxos oraz Albanii - możliwość przedłużenia pobytu na Korfu

Terminy i ceny wycieczki 41

2 350 zł
2 250 zł
( za osobę / 8 dni )
3 276 zł
3 176 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )
Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 2

figloklub
4.6 /6 (101 opinii)
Rebecca's Village Hotel
Grecja
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 7 dni

figloklub
4.9 /6 (61 opinii)
LABRANDA Sandy Beach Resort
Grecja
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +1 188 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Przelot na Korfu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie spotkanie z pilotem i transfer do hotelu na Korfu. Zakwaterowanie w hotelu, w zależności od godziny przylotu, czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu, zobaczymy Pontikonissi (Mysia Wyspa), która jest wizytówką Korfu. Następnie udamy się na zwiedzanie pałacu Achillion, wybudowanego dla austriackiej cesarzowej Elżbiety (Sissi), będący w późniejszych czasach letnią rezydencją cesarza Wilhelma. Pałac słynie z pięknych ogrodów, w których znajduje się imponująca kolekcja rzeźb przedstawiających greckich bogów, bohaterów i mędrców. Następnie będziemy zwiedziać stolicę wyspy. Będzie to spacer po mieście podzielonym na kilka części, tworzących ciekawą mieszankę architektoniczno-kulturową. Zobaczymy starówkę ze Starym Fortem, pałac św. Michała i Jerzego. Spacer słynną Liston, ulicą z arkadami, w których ulokowane są eleganckie kawiarnie, zaprowadzi nas do kościoła św. Spiridona Miracoulous, patrona wyspy, którego szczątki spoczywają w sarkofagu ze srebra. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotel *** (kategoria lokalna), 7 rozpoczętych dób  hotelowych. Pokoje: 1-, 2-, 3 - osobowe, wszystkie z łazienkami, z funkcjonalnym wyposażeniem (telefon, TV).Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje.
Wyżywienie
Śniadania i obiadokolacje.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), transfery, śniadania i obiadokolacje (wg programu imprezy), opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników - orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie  ok. 55 EUR/os (płatne obligatoryjnie jako pakiet u pilota na miejscu). Cena nie obejmuje też dodatkowych posiłków i napojów do obiadokolacji oraz innych wydatków osobistych.

UWAGA! Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 0,5 - 4 EUR/pokój/dzień (w zależności od klasy hotelu). Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji lub u pilota przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/spiesz-sie-powoli-korfu/zakwaterowanie-cfd
 
 
 
5.3

Ocena ogólna tej wycieczki

5.5
Program wycieczki
4.5
Pilot
5.9
Transport
4.3
Zakwaterowanie
4.8
Wyżywienie
3.2
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.