Opinie klientów o Spiesz się powoli - Korfu

4.9 /6
Intensywność programu
4.1
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.2
Transport
5.4
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Adam, --- 06.09.2022

Ocena wycieczki na Korfu Śpiesz się powoli

Wspaniała wycieczka bardzo dobrze zorganizowana można było bardzo dużo zwiedzić i zobaczyć a jak ktoś chciał to mógł znakomicie wypocząć

6.0/6

EWA, - 14.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

super wyjazd

Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobra organizacja każdego dnia. Faktycznie bez zbędnego pośpiechu. Kompetentny i życzliwy rezydent, z dużą wiedzą. Polecam wszystkim, i dużym i mniejszym. Ewa ze Słupska

6.0/6

BEATA, DOBRA 15.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Do zobaczenia za rok

Nie pamiętam kiedy ostatnio tak miło spędziliśmy urlop. Same plusy począwszy od pogody poprzez zakwaterowanie, jedzenie, pilota wycieczki oraz program. Był czas na odpoczynek zwiedzanie drobne zakupy kąpiel czy nawiązywanie nowych znajomości. Mam nadzieję za rok powtórzyć wyjazd z biurem organizującym wyjazd gdyż bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich klientów. Serdecznie dziękuję za miłe chwile i wspomnienia.

6.0/6

Wojciech, Siedlce 25.07.2019

Cudowny tydzień na Korfu

Dzięki Rainbow spędziliśmy cudownie tydzień na Korfu. Mieliśmy obawy ponieważ była to nasza pierwsza wycieczka objazdowa z tym biurem. Obsługa przez cały czas wzorowa. Hotel Lido Corfu Sun wprost rewelacyjny, usytuwany nad morzem. Pyszne jedzenie i napoje i przemiła obsługa. Plan wycieczki nie był bardzo napięty jak sama nazwa wskazuje "spiesz się powoli", dzięki czemu można było odpoczywać zwiedzając nowe i urokliwe miejsca. Pani Olga która była naszym pilotem, bardzo nas zaskoczyła swoim profesjonalizmem i wiedzą o wyspie, dzięki czemu przy okazji mogliśmy zobaczyć więcej niż przewidywała wycieczka. Polecam również wycieczki fakultatywne, a w szczególności wycieczkę do Albanii.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem