Himalaje

Annapurna, Himalaje

Słonie, Park Narodowy Chitwan

Jezioro Phewa, Pokhara

Katmandu

Stupa Swayambunath, Katmandu

Tygrys bengalski, Park Narodowy Chitwan

Durbar Square, Katmandu

Klasztor Thrangu Tashi, Dhulikhel

Durbar Square, Bhaktapur

Dolina Katmandu

Stupa Bouddhnath, Katmandu

Spójrz na chmury z góry

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
Smak przygody
Wycieczka samolotem
Niebosiężne Himalaje i Dach Świata • rowery w ok. Katmandu • newarskie miasta i wioski – Bhaktapur • Sarangkot i „zapalanie szczytów” • panorama Himalajów w Dhulikhel • Patan – Miasto Piękna • rafting na rzece Trisuli • Pokhara • safari w Parku Narodowym Chitwan

Terminy i ceny wycieczki 12

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu. Przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Katmandu, z przesiadką. Wylot z Warszawy, przesiadka w jednym z portów międzynarodowych. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.

Dzień 2

Przylot do Katmandu. Po przylocie i formalnościach wizowo-paszportowych przejazd na zwiedzanie Katmandu - administracyjnej i kulturalnej stolicy Nepalu. Po śniadaniu zwiedzanie Doliny Katmandu: największy kompleks świątyń hinduistycznych Paśupatinath nad świętą rzeką Bagmati, gdzie odbywają się kremacje zwłok. Stupa Bouddhnath – jedno z najważniejszych centrów buddyzmu tybetańskiego. Nocleg i obiadokolacja w Katmandu. (Trasa ok. 20 km, wysokość ok. 1400 m n.p.m.).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** wg kategorii lokalnej i lodgach. 8 rozpoczętych dób hotelowych: Katmandu (3), Dhulikhel (1), Pokhara (2), Chitwan (2), Pokoje: brak możliwości dostawek. Wyżywienie wg programu imprezy.
Wizy
Wiza nepalska. Do wizy nepalskiej (wyrabiana na lotnisku w Katmandu) potrzebne jest 1 kolorowe zdjęcie, cena ok. 30 USD/os. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z opiekunem rezerwacji lub agentem, u którego dokonywałeś zakupu wycieczki.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa - Katmandu - Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, 8 rozpoczętych dób hotelowych w hotelach i lodgach, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, wyżywienie wg programu, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w., 1 butelka wody/ os./ dzień oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu oraz napiwków dla lokalnych przewodników, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (ok. 250 USD/os. płatne pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy do Nepalu (ok. 30 USD/os.), opłat za fotografowanie i filmowanie (ok. 40 USD/os.), wycieczek lokalnych.
Wycieczki lokalne: lot nad Himalajami ( ok. 250 USD/os.), przelot helikopterem do bazy wypadowej na Annapurne (ok. 370 USD/os.), kolejka linowa na Chandragiri Hills (ok. 65 USD/os.), przejażdżka na słoniu w P.N. Chitwan (ok. 35 USD/os.), paralotnie Pokhara (ok. 100 USD/os.).
Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 04.03.2019 r. i mogą ulec zmianie.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Nepalu nie są akceptowane banknoty wydane przed 2002 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.
Należy pamiętać, iż drogi w Nepalu nie są najlepszej jakości, a dodatkowo często są mocno zakorkowane. Stąd przejazdy rzędu 150-200 km mogą zajmować ok. 5-6 godz. Wyjazd ma charakter wyprawy. Będziemy jeździć i spacerować po górzystych terenach. Nie będą to trudne podejścia, trzeba jednak zabrać wygodne sportowe buty na piesze wycieczki i lekkie kurtki przeciwdeszczowe. Program dla osób które pragną odkrywać uroki danego miejsca w sposób aktywny.

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Nepalu! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon