Sigiriya

Lampart, Park Narodowy Wilpattu

Plantacja herbaty, Kandy

Świątynia Zęba Buddy, Kandy

Dambulla

Kościół Wolvendaal, Colombo

Abhayagiriya, Anuradhapura

Sigiriya

Budda Aukana, Colombo

Bawół, Park Narodowy Wilpattu

Anuradhapura

Dambulla

Sri Lanka - odkrywając północ

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
Wycieczka samolotem
Colombo – barwna metropolia • rejs w poszukiwaniu delfinów • dla chętnych safari w Parku Narodowym Wilpattu • klify Trincomalee • Buddyjski ośrodek kultu - Anuradhapura • Sigiriya – Lwia skała • Dambulla - jaskinie wykute w skałach • Świątynia Zęba w Kandy • plantacje herbaty •

Terminy i ceny wycieczki 2

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 21

4.3 /6 (8 opinii)
Carolina Beach
Sri Lanka
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 6 dni

4.5 /6 (15 opinii)
Camelot Beach
Sri Lanka
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +275 zł / za osobę 6 dni

4.1 /6 (5 opinii)
Club Koggala Village
Sri Lanka, Koggala
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +343 zł / za osobę 6 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot na trasie Warszawa-Colombo realizowany jest bezpośrednio. Przelot na trasie Katowice-Colombo realiowany jest z międzylądowaniem technicznym w jednym z portów Zatoki Perskiej (ok. 45 min., bez wysiadania z samolotu).

Dzień 2

Przylot do Colombo, odprawa paszportowa, spotkanie z pilotem. Transfer do hotelu na śniadanie i odpoczynek po podróży. Krótkie zwiedzanie Colombo - barwnej metropolii, w której przeplatają się ślady kolonialnej przeszłości z wielkomiejskim gwarem i nowoczesnością. Zobaczymy m.in.: świątynię buddyjską, kościół Wolvendhal (zabytek z okresu panowania Holendrów), ratusz, Ogrody Cynamonowe - ekskluzywne przedmieścia, gdzie w pięknych pokolonialnych willach mieszczą się liczne ambasady i elitarne szkoły, Bandaranaike Memorial International Conference Hall - prezent dla Sri Lanki od Ludowej Republiki Chin, a także replikę posągu Buddy Aukana „zjadającego słońce”. Obiadokolacja, nocleg w ok. Chilaw/Kalpityia. (Trasa ok. 40 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Część objazdowa
Hotele o standardzie odpowiadającym **/*** w ocenie organizatora - (5 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone są w: klimatyzację, łazienkę, często minibar (płatny dodatkowo) i TV.

Część pobytowaHotele - (6 lub 7 rozpoczętych dób hotelowych) zakwaterowanie w hotelu wybranym z oferty „Pobyt na Sri Lance”
Wizy
Wiza lankijska: Przy wjeździe na terytorium Republiki Sri Lanki od obywateli Polski wymagana jest wiza turystyczna. Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. Wiza obowiązuje przez 6 miesięcy od daty zarejestrowania. Wiza upoważnia do dwukrotnego wjazdu po 30 dni każdy. Powrót ze Sri Lanki musi nastąpić w terminie obowiązywania wizy. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przy wyborze trasy Warszawa - Colombo - Warszawa: przelot samolotem rejsowym, przy wyborze trasy Katowice - Colombo - Katowice przelot samolotem czarterowym z międzylądowaniem technicznym w jednym z portów Zatoki Perskiej; opłaty lotniskowe, 5 rozpoczętych dób hotelowych podczas objazdu, 5 śniadań, 4 obiadokolacje, 6 lub 7 rozpoczętych dób hotelowych w wybranym hotelu pobytowym, wyżywienie jak w opisie hotelu, transfery klimatyzowanym autokarem, opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas wypoczynku, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (łącznie koszt uczestnictwa w programie ok. 195 USD/os., płatny pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy lankijskiej oraz wycieczek lokalnych.
Wycieczki lokalne: safari w Parku Narodowym Wilpattu (ok. 65 USD/os.)
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 01.02.2019 r. i mogą ulec zmianie.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Sri Lance! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon