Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

Sri Lanka wakacje

Znaleziono 41 ofert

5.1/6  (14 ocen)
Polecana oferta
Centara Ceysands Resort & SPA
Wypoczynek • Sri Lanka: Zachodnia Sri Lanka - Południowa Sri Lanka
12.12.2024 (12 dni / 10 noclegów)inne terminy
Warszawa Chopin
Śniadania i obiadokolacje
6 761zł/os.
Cena regularna: 7 161 Najniższa cena z 30 dni: 6 761 zł
5.3/6  (111 ocen)
Polecana oferta
Sri Lanka - Smak Herbaty z Cynamonem
Objazd + wypoczynek • Sri Lanka: Zachodnia Sri Lanka
Przedłuż wakacje o pobyt w hotelu
10.11.2024 (13 dni / 11 noclegów)inne terminy
Warszawa Chopin
Śniadania i obiadokolacje
6 834zł/os.
Cena regularna: 7 334 Najniższa cena z 30 dni: 6 834 zł
5.2/6  (20 ocen)
Polecana oferta
Goldi Sands
Wypoczynek • Sri Lanka: Zachodnia Sri Lanka
06.03.2025 (12 dni / 10 noclegów)inne terminy
Warszawa Chopin
Śniadania i obiadokolacje
7 689zł/os.
Cena regularna: 8 089 Najniższa cena z 30 dni: 7 601 zł
5.8/6  (2 oceny)
Coco Royal Beach Resort
Wypoczynek • Sri Lanka: Zachodnia Sri Lanka
01.12.2024 (13 dni / 11 noclegów)inne terminy
Warszawa Chopin
Śniadania
5 879zł/os.
Cena regularna: 6 279 Najniższa cena z 30 dni: 5 879 zł
4.9/6  (36 ocen)
Club Bentota
Wypoczynek • Sri Lanka: Południowa Sri Lanka
01.12.2024 (13 dni / 11 noclegów)inne terminy
Warszawa Chopin
Śniadania
5 979zł/os.
Cena regularna: 6 379 Najniższa cena z 30 dni: 5 979 zł
5.0/6  (7 ocen)
Koggala Beach Resort
Wypoczynek • Sri Lanka
01.12.2024 (13 dni / 11 noclegów)inne terminy
Warszawa Chopin
Śniadania i obiadokolacje
6 150zł/os.
Cena regularna: 6 550 Najniższa cena z 30 dni: 6 150 zł
Sri Lanka - Perły Północy
Objazd + wypoczynek • Sri Lanka: Zachodnia Sri Lanka
Przedłuż wakacje o pobyt w hotelu
12.12.2024 (12 dni / 10 noclegów)inne terminy
Warszawa Chopin
Śniadania i obiadokolacje
6 179zł/os.
Cena regularna: 6 629 Najniższa cena z 30 dni: 6 179 zł
4.3/6  (3 oceny)
Club Waskaduwa
Wypoczynek • Sri Lanka: Zachodnia Sri Lanka
01.12.2024 (13 dni / 11 noclegów)inne terminy
Warszawa Chopin
Śniadania i obiadokolacje
6 330zł/os.
Cena regularna: 6 730 Najniższa cena z 30 dni: 6 330 zł
4.8/6  (26 ocen)
Camelot Beach
Wypoczynek • Sri Lanka: Zachodnia Sri Lanka
01.12.2024 (13 dni / 11 noclegów)inne terminy
Warszawa Chopin
Śniadania i obiadokolacje
6 451zł/os.
Cena regularna: 6 851 Najniższa cena z 30 dni: 6 451 zł
4.5/6  (1 ocena)
Dickwella Resort & Spa
Wypoczynek • Sri Lanka: Południowa Sri Lanka
01.12.2024 (13 dni / 11 noclegów)inne terminy
Warszawa Chopin
Śniadania i obiadokolacje
6 700zł/os.
Cena regularna: 7 200 Najniższa cena z 30 dni: 6 700 zł
Sri Lanka
Sri Lanka

Sri Lanka

Stolica: Sri Dźajawardanapura Kotte

Waluta: LKR

Powierzchnia: 65 610 km 2

Liczba ludności: ‍20 130 000

Dlaczego warto pojechać na Sri Lankę?

Sri Lanka, zwana Perłą Oceanu Indyjskiego, jest niewielkim krajem, ale za to charakteryzuje się ogromną różnorodnością, zarówno kulturową, etniczną i religijną, jak i przyrodniczą. Krajobrazy wyspy to istna uczta dla oka – znajdziemy tu piękne piaszczyste plaże, skaliste zatoki, góry porośnięte różnymi typami lasów, równiny i plantacje herbaty. Na turystów czekają tu ponadto niesamowite świątynie, 14 parków narodowych, w których występuje wiele gatunków egzotycznej fauny i flory, świetna infrastruktura turystyczna, aromatyczna kuchnia i doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. To i jeszcze wiele innych atrakcji możesz doświadczyć w trakcie wakacji all inclusive na Sri Lance lub w ramach wycieczki objazdowej, która zapełni Ci wiele niezapomnianych wrażeń.

Co warto wiedzieć przed urlopem na Sri Lance?

 • Powierzchnia kraju wynosi 65,61 tys. km², a zamieszkuje go 22 mln osób. Niemal ¾ mieszkańców to Syngalezi, 18 proc. stanowią Tamilowie, kolejne 7 proc. to ludność pochodzenia arabskiego.
 • Dominującą religią jest buddyzm, który wyznaje 70 proc. mieszkańców. Hinduiści stanowią 15 proc. populacji, chrześcijanie 8 proc., a muzułmanie 7 proc.
 • W czasie wakacji na Sri Lance będzie obowiązywać Cię ruch lewostronny.
 • Nie jest wymagana wiza, ale działa tu systemu elektronicznej autoryzacji wjazdu (Electronic Travel Authorization – ETA), tzn. trzeba elektronicznie zarejestrować swój wjazd i pobyt. Można to zrobić na stronie www.eta.gov.lk.
 • Aby rozpocząć wakacje na Sri Lance paszport musi być ważny min. 6 miesięcy dłużej niż termin planowanego wyjazdu z kraju, konieczne jest posiadanie biletu powrotnego, powinno się też posiadać środki finansowe w wysokości min. 30 USD na każdy dzień pobytu.
 • Gniazdka elektryczne na Sri Lance różnią się od tych, które znamy z Polski (trzy otwory umieszczone jak wierzchołki trójkąta), dlatego warto zabrać ze sobą przejściówkę.
 • Językami urzędowymi są syngaleski i tamilski, natomiast w ośrodkach turystycznych można dojść do porozumienia po angielsku.

Szczepienia przed wakacjami na Sri Lance

Nie są wymagane szczepienia, zaleca się jednak szczepienia ochronne przeciwko takim chorobom jak: zapalenie wątroby typu A i B, dur brzuszny, cholera, wścieklizna, tężec, błonica, krztusiec.

Ze względu na zagrożenie malarią, poleca się stosować profilaktykę antymalaryczną – środki przeciw komarom z wysokim stężeniem DEET, jasną odzież (długie spodnie, zakryte rękawy), kryte buty, moskitierę.

Waluta na Sri Lance

Walutą kraju jest rupia lankijska (LKR), która dzieli się na 100 centów. Najlepiej zabrać ze sobą dolary i wymienić w jednym z licznych kantorów. Kartą można płacić jedynie w większych sklepach i dobrych restauracjach. Na prowincji, w małych sklepikach oraz na turystycznych straganach preferowana jest gotówka.

1 EUR = ok. 230 LKR

1 USD = ok. 200 LKR

1 PLN = ok. 50 LKR

1 LKR = 0,02 PLN

Pogoda na Sri Lance

Na Sri Lance panuje klimat tropikalny, z gorącą i wilgotną pogodą przez cały rok. Przez większą część roku panuje tu duże nasłonecznienie (z wyjątkiem terenów górzystych, gdzie w porze deszczowej niebo jest zasnute chmurami), średnia ilość godzin słonecznych to 8-9 dziennie (rocznie notuje się tu 2695 godzin słonecznych).

Opady zdarzają się we wszystkich miesiącach, ale ich największe nasilenie występuje podczas dwóch pór deszczowych. Pierwsza z nich przypada na okres od marca do połowy maja, a druga pod koniec roku – od października do połowy grudnia.

Południowo-zachodnie wybrzeże, najczęściej odwiedzane przez turystów, charakteryzuje się stałymi temperaturami – max. dzienna temp. przez cały rok wynosi tu 31-33°C (nocą 24-26°C). Temperatura wody wynosi zazwyczaj 27-28°C, z wyjątkiem kwietnia i maja, kiedy wzrasta do ok. 29-30°C.

Co zobaczyć na wczasach na Sri Lance?

Urlop to przede wszystkim czas, który warto poświęcić na odpoczynek. Nie oznacza to jednak, że nie można połączyć tego ze zwiedzaniem. Najciekawsze atrakcje na Sri Lance to:

 • Kolombo – największe miasto na wyspie, gdzie warto zobaczyć budynek parlamentu, liczne świątynie buddyjskie, ciekawy kościół Wolvendhal (zabytek z okresu panowania Holendrów), Ogrody Cynamonowe, czyli ekskluzywne przedmieścia z pięknymi pokolonialnymi willami. Warto zerknąć też na Bandaranaike Memorial International Conference Hall oraz replikę posągu Buddy Aukana.
 • Pinnawala – sierociniec dla słoni odtrąconych przez swoje matki lub okaleczonych. Koniecznym punktem wizyty jest codzienna kąpiel słoni w pobliskiej rzece Ma Oya.
 • Dambulla – jedno z najważniejszych miejsc kultu buddyjskiego na Sri Lance – świątynie z posągami Buddy usytuowane są tu w pięciu skalnych grotach, z których pierwsza powstała już w I w. p.n.e.
 • Mihintale – miejsce będące kolebką buddyzmu na Sri Lance, z imponującym sanktuarium na wzgórzu, do którego prowadzi 1.840 schodów.
 • Anuradhapura – pierwsza stolica Sri Lanki, gdzie zobaczyć można m.in. święte drzewo Sri Maha Bodhi (wyhodowane z zaszczepki figowca, pod którym Budda doznał oświecenia), świątynię Isurumuniya, Wielką Stupę Ruwanveliseya oraz dagobę Jethawanaramaya i wiharę (klasztor buddyjski) Abhayagiriya.
 • Polonnaruwa – średniowieczna stolica kraju, z imponującymi ruinami Pałacu Królewskiego. Znajduje się tu też Dalada Maluwa, kompleks 12 zabytkowych budowli i świątyń, oraz Gal Vihara – monumentalna skała, w której wyrzeźbione są cztery posagi Buddy.
 • Sigiriya – dawna siedziba królewska, nazywana potocznie Lwią Skałą – mieści się na szczycie 200-metrowej skały, a na górę prowadzą wąskie schody, usytuowane pomiędzy rzeźbionymi lwimi łapami.
 • Kandy – była stolica wyspy, gdzie usytuowana jest świątynia Dalada Maligawa, w której przechowywany jest Ząb Buddy, najświętsza relikwia w tym kraju.
 • Peradeniya Botanic Gardens – Królewski Ogród Botaniczny, z ponad 5 tys. gatunków, gdzie zobaczyć można m.in. palmy Talipot, kwitnące tylko raz w życiu oraz przepiękne okazy orchidei.
 • Nuwara Eliya – miasto nazywane Małą Anglią ze względu na klimat (częste mgły i stosunkowo niska temperatura) i liczne zabudowania po brytyjskie. Wokół miejscowości znajdują się liczne pola herbaciane (warto odwiedzić fabrykę herbaty, żeby zobaczyć pokaz produkcji słynnej herbaty cejlońskiej).
 • Park Narodowy Równiny Hortona – płaskowyż rozciągający się na wysokości ponad 2 tys. m n.p.m., gdzie znajduje się Koniec Świata, punkt widokowy położony nad krawędzią opadającą niemal pionowo o przeszło 1.200 m w dół.
 • Gampola – stolica Sri Lanki z XIV w. w pobliżu, której na szczycie jednej z okolicznych gór, znajduje się monumentalna wieża Ambuluwawa, wzorowana na buddyjskich stupach, która jest wieloreligijnym sanktuarium.
 • Park Narodowy Yala – najsłynniejszy park Sri Lanki, gdzie można zobaczyć dziko żyjące zwierzęta – słonie, lamparty, bawoły czy krokodyle (jest tu też sporo ptactwa, m.in. pelikany, ibisy i kormorany).
 • Galle – miejscowość z olbrzymim Fortem Holenderskim oraz licznymi zabudowaniami z czasów kolonialnych. Na zachód od niej można zobaczyć słynnych lankijskich rybaków, łowiących ryby z siedlisk usytuowanych na palach wystających z dna oceanu.

Jeśli nie chcesz, aby żadna atrakcja nie umknęła Ci podczas urlopu, skorzystaj z opcji wycieczek fakultatywnych na Sri Lance – po powrocie będzie o czym opowiadać!

Loty na Sri Lankę

Głównym lotniskiem kraju jest port lotniczy Kolombo (CMB) położony w miejscowości Katunayake, 35 km na północ od centrum Kolombo.

Tradycyjne linie lotnicze nie oferują bezpośrednich przelotów z Polski. Najlepszym sposobem, by się tu dostać, jest lot z międzylądowaniem w Ad-Dauha (Katar) lub Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). W takim wypadku najkrótszy czas przelotu to ok. 11,5-12 h.

Krótka historia Sri Lanki

W V w. p.n.e. na wyspę dotarły ludy indoaryjskie z okolicy Bengalu, które dały początek dzisiejszym Syngalezom. Mniej więcej półtora wieku później dotarły tu też ludy drawidyjskie z południa dzisiejszych Indii, z których z kolei wyodrębnili się Tamilowie.

To właśnie ścieranie się tych dwóch żywiołów (Syngalezów i Tamilów oprócz języka i pochodzenia dzieli też religia – pierwsi są w przeważającej części buddystami, a drudzy hinduistami) oraz nieustanna walka o trzymanie niezależności wyspy od władców indyjskich, zdominowały dzieje i historię tej wyspy przez kolejne kilkaset lat.

W 1505 r. na wyspę dotarli Portugalczycy, którzy w ciągu następnych 100 lat zdominowali ją niemal całkowicie. Od 1658 r. Sri Lanka znajdowała się we władaniu Holandii, która pozostawiła tu po sobie spore dziedzictwo. Pod koniec XVIII wieku Holendrzy utracili wyspę na rzecz Brytyjczyków. Wtedy też pojawiła się jej kolonialna nazwa – Cejlon. W okresie dominacji brytyjskiej rozwinęły się tu uprawy najpierw kawy, a następnie herbaty, kauczuku i palm kokosowych.

W 1948 r. Sri Lanka stała się niepodległym państwem (kolonialną nazwę kraju odrzucono jednak dopiero w 1972 r.). Władzę polityczną w kraju zdominowali Syngalezi, co z kolei nie spodobało się tutejszym Tamilom, którzy chcieli mieć większy wpływ na losy kraju. Z czasem Tamilowie zaczęli się domagać niezależnego państwa na północy wyspy (które miało nosić nazwę Ilam).

W latach 80. ub. wieku wybuchły ciężkie walki między rządem Sri Lanki a tamilskimi separatystami. Krwawy konflikt, który pochłonął dziesiątki tysięcy ofiar, trwał przez blisko trzy dekady i zakończył się dopiero w maju 2009 r., kiedy wojska rządowe przejęły kontrolę nad ostatnią bazą rebeliantów.

Lankijskie przepisy celne

Osoby powyżej 18 roku życia mogą wwieźć 2,5 l mocnego alkoholu, 2 l wina, 250 ml perfum oraz przedmioty osobistego użytku i prezenty do łącznej wartości 250 USD (Uwaga: W przypadku wspólnej podróży rodzin wieloosobowych powyższe zezwolenia dotyczą tylko 2 członków rodziny).

Wwożone papierosy i wyroby tytoniowe są obłożone opłatą akcyzową.

Zabroniony jest wwóz pornografii, narkotyków, materiałów „wywrotowych” oraz ośmieszających i deprecjonujących jakąkolwiek religię.

Przy wyjeździe restrykcjami są obłożone: antyki, rośliny, owoce oraz farmaceutyki i leki, z wyjątkiem tych do użytku osobistego.

Można wwozić/wywozić maksymalnie 20 tys. LKR.  Wwóz obcych walut przekraczających łączną wartość 15 tys. USD musi być zadeklarowany.

Co zjeść na Sri Lance?

Curry – podstawa tutejszej kuchni, aromatyczne (i zazwyczaj bardzo ostre) sosy z dodatkiem licznych warzyw, ziół i przypraw, które miesza się z częścią główną dania (np. Wattaka Curry – z dynią i kokosem, Polos Curry – z owocem chlebowca, Parippu Curry – z roślinami strączkowymi).

Kukul Mas Maluwa (Sri Lnkan Chicken Curry) – kurczak w sosie curry z mlekiem kokosowym, cynamonem i kardamonem.

Kiribath – tradycyjny lankijski ryż, który gotuje się na mleku kokosowym, przez co przybiera on nieco kleistą formę (można go formować). To zazwyczaj podstawa wszelkich dań na bazie sosów curry.

Roti – rodzaj chlebków w formie podpłomyków, smażonych na patelni (ciasto może być wyrabiane z mąki pszennej, kukurydzianej bądź z soczewicy).

Kottu – danie składające się z pokrojonego w kostkę roti, smażonego z jajkami, cebulą, chilli i innymi przyprawami (opcjonalnie dodaje się warzywa lub mięso).

Ala Thel Dala – smażone ziemniaki (najczęściej też z cebulą) z licznymi przyprawami.

Kool – pikantny i nieco kwaśny gulasz z owocami morza, warzywami, tamaryndowcem, nasionami drzewa chlebowego oraz licznymi przyprawami, jak np. imbir, kurkuma czy chili.

Hoopers – rodzaj naleśników z mąki i mleczka kokosowego, smażonych w woku, co sprawia, że mają półokrągły kształt, który napełnia się „nadzieniem” (np. sadzone jajko, dżem, sos curry).

Samosa – smażone na głębokim tłuszczu pikantne pierożki z ziemniakami i innymi dodatkami.

Fride rice/noodels – Ryż lub makaron zasmażany z warzywami i przyprawami. Może też występować zarówno w formie wegetariańskiej, jak i z mięsem (najczęściej z kurczakiem).

Gotu Kola – sałatka z miejscowych warzyw i ziół.

Ceny na Sri Lance

W sklepach: duża woda 60-100 LKR, mała Coca Coal 100-120 LKR, mleko – 230 LKR, ananas 150-200 LKR, świeży kokos ok. 100-150 LKR,  banany 150 LKR.

W restauracjach (tanich): woda mała 80-100 LKR, puszka cola 200 LKR, espresso 300 LKR, capuccino 400 LKR, roti z jajecznicą 400 LKR, kottu z kurczakiem 600-800 LKR, piwo 250-300 LKR, gin&tonic 300 LKR.

Przejazd komunikacją miejską kosztuje 30 LKR, za taksówkę zapłacimy 60 LKR za „trzaśnięcie drzwiami” i 50 LKR za każdy kilometr. Wynajęcie auta to koszt min. 6.000 LKR. Litr benzyny kosztuje 7150 LKR.

Co zabrać na wakacje na Sri Lankę?

Nakrycie głowy, krem z filtrem UV, okulary słoneczne.

Parasol i coś przeciwdeszczowego (opady występują nawet w porze suchej) oraz cieplejszego do ubrania (przyda się w górach).

Jeśli planujemy zwiedzanie miejsc sakralnych, pamiętajmy też o odpowiednim stroju (zakryte ramiona i kolana).

Jakie pamiątki przywieźć z Sri Lanki?

Produkty spożywcze: herbata, Arak (miejscowy trunek z soku palmowego), lokalny rum, kora cynamonowca lub olejek cynamonowy, wanilia (najlepiej suszona w laskach), masło klarowane ghee, przyprawy (kardamon, gałka muszkatołowa, liście curry, tamaryszek), suszona kurkuma i imbir, mleczko kokosowe, suszone owoce chlebowca.

Produkty użytkowe: drewniane naczynia i sztućce, haftowane kilimy, makatki i serwetki, lokalne stroje i tkaniny, biżuteria.

Produkty dekoracyjne: tradycyjne lankijskie maski, wyroby miejscowego rękodzielnictwa (drewniane i kamienne), posążki Buddy i bogów hinduskich, sceny z Kamasutry, statuetki i figurki zwierząt, drewniane modele łodzi.

Różnice kulturowe

Przed wejściem do świątyń zwyczajowo zdejmuje się buty. Należy też być przyzwoicie ubranym (zakryte kolana i ramiona).

Na Sri Lance je się rękami. Sztućce można spotkać jedynie w hotelach i drogich restauracjach. W małych lokalnych knajpach i jadłodajniach raczej się ich nie uświadczy.

To jednak nie wszystkie ciekawostki – sprawdź na naszym blogu, co warto wiedzieć przed podróżą na Sri Lankę.

Najlepsze artykuły o Sri Lance:

Sri Lanka – co warto wiedzieć przed wyjazdem?

Sri Lanka – co warto wiedzieć przed wyjazdem?

Sri Lanka – właściwie Demokratyczno-Socjalistyczna Republika Sri Lanki – to państwo położone na wyspie Cejlon w Azji Południowej. W skład jej terytorium wchodzą także pomniejsze przybrzeżne wysepki.

Kiedy jechać na Sri Lankę? Pogoda i klimat Sri Lanki

Kiedy jechać na Sri Lankę? Pogoda i klimat Sri Lanki

Dowiedz się więcej o tym, na kiedy najlepiej jest zaplanować wakacje na Sri Lance aby nie zaskoczyły Cię obfite opady. Zapraszamy na blog r.pl

Święta w ciepłych krajach

Święta w ciepłych krajach

Top 5 pomysłów na egzotyczne spędzenie Świąt Bożego Narodzenia w ciepłych krajach. Zainspiruj się blogiem o podróżach r.pl

Cejlon – herbata, przyprawy, słonie i wiele więcej. Odkryj magiczny klimat Sri Lanki

Cejlon – herbata, przyprawy, słonie i wiele więcej. Odkryj magiczny klimat Sri Lanki

Sri Lanka to miejsce, które trzeba odwiedzić. Wybierz wakacje All Inclusive w świecie starożytnej cywilizacji, złotych plaż i egzotycznych smaków. Zarezerwuj wycieczkę dla siebie!

Przewodnik po Sri Lance: plaże, miejsca, ciekawostki

Przewodnik po Sri Lance: plaże, miejsca, ciekawostki

Opinie o Sri Lance:

5.5/6

Ocena ogólna Sri Lanka

6.0 / 6
Kraj kontrastów, pełen uroku

Warto pojechać na Sri Lankę, dla pięknej natury, bogatej fauny, niesamowitych przeżyć, pięknych miejsc. Polecam z całego serca! Wycieczki Rainbow są świetnie zorganizowane a piloci mają ogromną wiedzę, dzięki czemu naprawdę mogę powiedzieć, że podróże kształcą.Dodał(a):
Justyna, 2018.02.28
6.0 / 6
Polecam

Piękny zielony kraj. Uśmiechnięci i otwarci ludzie. Dużo słońca. Przy drodze można spotkać spacerujacego słoniaDodał(a):
Ola, Kraków , 2019.12.13
6.0 / 6
Piękny kraj , dobry odpoczynek

Piękny i ciekawy kraj. Mili ludzie . Spokój i poczucie bezpieczeństwa. Dobre , lekkie jedzenie, ciekawe zabytki i niezwykła przyrodaDodał(a):
Marcin, Myslachowice, 2020.01.20
6.0 / 6
Raj na ziemi

Ogólnie o Sri Lance można by dużo opowiadać, natomiast to co robi największe wrażenie to to, że ludzi są tam dla siebie niesamowicie uprzejmi, pogodni, uśmiechnięci oraz pomocni. Nie widać tu brudu i biedy, jak to zazwyczaj kojarzy się nam z Indiami. Tu jest zupełnie inaczej. Cudowny kolorowy kraj pełny pozytywnej atmosfery, która wraca z nami do kraju. :)Dodał(a):
Aleksandra, Gdańsk, 2020.01.02
6.0 / 6
Zielona wyspa

Kraj zaskoczył mnie czystością i otwartością mieszkańców. Różnorodnością wyspy a także swoją kulturaDodał(a):
Beata , Gdańsk, 2020.02.10
6.0 / 6
Pięknie i czysto

Piękny, spokojny kraj zieleni i błękitu. Nie ma sie co przejmować opisami o owadach i gadach :), ani tez brudzie. To nie IndieDodał(a):
Marcin, Myslachowice, 2020.01.20
6.0 / 6
Polecam

Piękny kraj. Uśmiechnięci i otwarci ludzie. Dużo słońca. Czyste powietrze i ocean. Pyszne jedzenie. Bezpiecznie.Dodał(a):
Ola, Kraków , 2019.12.13
6.0 / 6
super

super...............................................................................................Dodał(a):
DARIUSZ, SOSNOWIEC, 2020.02.06
6.0 / 6
Łza z policzka Indii

Wspaniała lankijska przygoda. Egzotyka w najlepszym wydaniu. Piękne krajobrazy, niesamowita przyroda, bogactwo flory i fauny. Do tego gwarantowana pogoda i niezapomniane wrażenia.Dodał(a):
Małgorzata, Poznań, 2020.02.09
6.0 / 6
SriLanka

Przepiękna podróż, cudowne wrażenia. Polecam każdemu wybrać się na taką objazdówkę po urokliwej SriLance. Niesamowite widoki, bardzo mili ludzie i ciekawe przysmaki.Dodał(a):
Monika Agnieszka, Kamienna Góra, 2019.03.31
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem