wypoczynek

Wczasy na Zachodniej Sri Lance - co musisz wiedzieć?

  • O Zachodniej Sri Lance
  • Opinie
  • Pogoda

Zachodnia Sri Lanka

Zachodnia Sri Lanka to miejsce, gdzie możesz sobie zafundować zarówno wypoczynek all inclusive, jak i intensywne, pełne zwiedzania wakacje. Wycieczka objazdowa, której celem będzie Sri Lanka Zachodnia pozwoli Ci odkryć magię tej części słynnego Cejlonu, który zapiera dech w piersiach zarówno dorobkiem kulturowym, jak i imponującą przyrodą.
Zachodnia Sri Lanka kryje w sobie całą moc atrakcji. Po pierwsze, warto się wybrać do Kolombo, czyli stolicy kraju, gdzie znajduje się m.in. największy pomnik Buddy w kraju, ale również odwiedzić słynne skalne klasztory buddyjskie, zaskakujące stanowiska archeologiczne, czy… skosztować pysznego jedzenia, czerpiącego garściami z receptur z sąsiednich Indii. Zachodnia Sri Lanka to miejsce warte odwiedzenia, bez względu na okazję. Wybierz się tu, również na last minute!

Opinie o Zachodniej Sri Lance

Zachodniej Sri Lance
6.0 /6

Zachodnia Sri Lanka

Mimo zauważalnych jeszcze zniszczeń po tsunami z 2004 roku, większość plaż jest piękna, ze złotym ciepłym piaskiem. Warte zobaczenia jest szczególnie Galle z fortem i ładną zabudową. Ale właśnie w Galle widać jeszcze ,, pozostałości" po tsunami.
Dodał(a):
Małgorzata , 30.01.2020
6.0 /6

Piękno z nutą smutku

Zachodnia Sri Lanka to ciągłość pięknych plaż z soczystą przyrodą wokół nich, ale i też puste, zniszczone domy , przydrożne cmentarze przypominające tragizm tsunami, żywiołu jakie nawiedzilo wyspę przed laty.
Dodał(a):
Anna, Tychy, 11.03.2020
6.0 /6

Carolina Beach

Miły, aczkolwiek krótki pobyt w hotelu. Plaża położona bardzo blisko obiektu, serwis plażowy bezpłatny. Basen z cieplutką wodą w otoczeniu palm i plumerii. Dobrze się tam wypoczywa, tylko za krótko.
Dodał(a):
MALGORZATA DOROTA , POZNAŃ, 09.02.2020
5.0 /6

Miejsce dla Palaków

Kraj nie za bardzo bogaty ale czysty, bezpieczny. Ludzie przyjaźni, uczciwi. Okolice ciekawe, Klimat i temperatura wody w styczniu w części południowo-zachodniej idealny.
Dodał(a):
Wiesiek, 08.02.2020
6.0 /6

Negombo - mama adarei!

Miasto Negombo oraz lokalna społeczność jaka dała się tam poznać, była najlepszą rzeczą jaka mogła nam się przytrafić! Camelot hotel oraz obsługa - wielka miłość!
Dodał(a):
Aleksandra, Warszawa, 04.02.2020
6.0 /6

Sri Lanka - przygoda życia

Pozwala nacieszyć oczy różnorodnością swoich atrakcji i niesamowitą przyrodą. Wielość sposobów na ich poznanie sprawia, że wciąż chce się więcej i więcej.
Dodał(a):
Marcin, Częstochowa, 05.03.2020
6.0 /6

piękny region

region z szerokim plażami z delikatnym piaskiem oraz bardzo ciepłym oceanem, łatwość w przemieszczaniu się publicznymi środkami transportu
Dodał(a):
Patrycja, Pszów, 05.03.2020
5.5 /6

Sri Lanka

Sri Lanka jest przepięknym miejscem. Warto ją zobaczyć. Przyroda i ludzie niesamowici. Człowiek czuje się jak w zupełnie innym świecie.
Dodał(a):
Monika, 03.03.2020
5.5 /6

piękne miejsce

plaże szerokie z delikatnym piaskiem, bardzo bezpieczny rejon nawet po zmroku, łatwość w podróżowaniu publicznymi środkami transportu
Dodał(a):
Patrycja, Pszów, 05.03.2020
6.0 /6

kocham Negombo

najlepsi ludzie ever! **************************************************************************************************
Dodał(a):
I'M, Warszawa, 04.02.2020
6.0 /6

Zielona wyspa

Przecudne krajobrazy, zupełnie inne zabytki niż w Europie. Przeurocza roślinność i bardzo ciepły choć wzburzony ocean.
Dodał(a):
Beata , Gdańsk, 10.02.2020
6.0 /6

Piękna okolica bardzo przyjaźni ludzie

Wszystko napisałem powyzej mogę jeszcze dodać atrakcyjny przejazd pociągiem do Colombo-Matara bardzo skuteczne masaze
Dodał(a):
Tadeusz Franciszek, Poznań, 13.03.2020
5.5 /6

Piękne plaże

Plaża nad którą był położony hotel jena z ciekawszych i piękniejszych w tej części kraju.Bardzo ładny piasek.
Dodał(a):
Andrzej, Wrocław, 23.02.2020
6.0 /6

super

super...............................................................................................
Dodał(a):
Dariusz, Sosnowiec, 06.02.2020
6.0 /6

Piękne plaże

Piękne plaże,cudowny ocean,serfowanie,egzotyka......................................................
Dodał(a):
Dariusz, Sosnowiec, 06.02.2020
6.0 /6

Carolina Beach - Chilaw

Ocean Indyjski zauroczył mnie. Piękny kolor wody, wysoka temperatura wody, mnóstwo kolorowych muszelek, małe kraby chodzące po piasku, krówki na plaży, spadające z palm kokosy, tubylcy, którzy bardzo chętnie pomagali rozłupywać kokosy. Ale ocean jest też niebezpieczny. Fale były bardzo silne, otaczały nas ze wszystkich stron i próbowały wciągnąć. Naprawę trzeba było mocno się zapierać, by ustać na nogach.
Dodał(a):
Mariola, Siekierki Wielkie, 03.01.2020
5.5/6 Ocena ogólna Zachodniej Sri Lance

Pogoda w Zachodniej Sri Lance