ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon

Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Ilość dni

-

Typ wyjazdu

Odległość hotelu od lotniska

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Sezon

Udogodnienia

Narty

Dokumenty

Rodzaj hotelu

Pokoje

Tematyka

Promocje

Zachodnia Sri Lanka
Zachodnia Sri Lanka

Sri Lanka

Region: Zachodnia Sri Lanka

Waluta: LKR

Powierzchnia: 3684 km2

Liczba ludności: ‍5 361 185

Zachodnia Sri Lanka to miejsce, gdzie możesz sobie zafundować zarówno wypoczynek all inclusive, jak i intensywne, pełne zwiedzania wakacje. Wycieczka objazdowa, której celem będzie Sri Lanka Zachodnia pozwoli Ci odkryć magię tej części słynnego Cejlonu, który zapiera dech w piersiach zarówno dorobkiem kulturowym, jak i imponującą przyrodą.
Zachodnia Sri Lanka kryje w sobie całą moc atrakcji. Po pierwsze, warto się wybrać do Kolombo, czyli stolicy kraju, gdzie znajduje się m.in. największy pomnik Buddy w kraju, ale również odwiedzić słynne skalne klasztory buddyjskie, zaskakujące stanowiska archeologiczne, czy… skosztować pysznego jedzenia, czerpiącego garściami z receptur z sąsiednich Indii. Zachodnia Sri Lanka to miejsce warte odwiedzenia, bez względu na okazję. Wybierz się tu, również na last minute!

Opinie o Zachodniej Sri Lance:

5.5/6

Ocena ogólna Zachodnia Sri Lanka

6.0 / 6
Zachodnia Sri Lanka

Mimo zauważalnych jeszcze zniszczeń po tsunami z 2004 roku, większość plaż jest piękna, ze złotym ciepłym piaskiem. Warte zobaczenia jest szczególnie Galle z fortem i ładną zabudową. Ale właśnie w Galle widać jeszcze ,, pozostałości" po tsunami.Dodał(a):
Małgorzata , 2020.01.30
6.0 / 6
Piękno z nutą smutku

Zachodnia Sri Lanka to ciągłość pięknych plaż z soczystą przyrodą wokół nich, ale i też puste, zniszczone domy , przydrożne cmentarze przypominające tragizm tsunami, żywiołu jakie nawiedzilo wyspę przed laty.Dodał(a):
Anna, Tychy, 2020.03.11
6.0 / 6
Carolina Beach

Miły, aczkolwiek krótki pobyt w hotelu. Plaża położona bardzo blisko obiektu, serwis plażowy bezpłatny. Basen z cieplutką wodą w otoczeniu palm i plumerii. Dobrze się tam wypoczywa, tylko za krótko.Dodał(a):
MALGORZATA DOROTA , POZNAŃ, 2020.02.09
5.0 / 6
Miejsce dla Palaków

Kraj nie za bardzo bogaty ale czysty, bezpieczny. Ludzie przyjaźni, uczciwi. Okolice ciekawe, Klimat i temperatura wody w styczniu w części południowo-zachodniej idealny.Dodał(a):
Wiesiek, 2020.02.08
6.0 / 6
Negombo - mama adarei!

Miasto Negombo oraz lokalna społeczność jaka dała się tam poznać, była najlepszą rzeczą jaka mogła nam się przytrafić! Camelot hotel oraz obsługa - wielka miłość!Dodał(a):
Ola, 2020.02.04
6.0 / 6
Sri Lanka - przygoda życia

Pozwala nacieszyć oczy różnorodnością swoich atrakcji i niesamowitą przyrodą. Wielość sposobów na ich poznanie sprawia, że wciąż chce się więcej i więcej.Dodał(a):
Marcin, Częstochowa, 2020.03.05
6.0 / 6
piękny region

region z szerokim plażami z delikatnym piaskiem oraz bardzo ciepłym oceanem, łatwość w przemieszczaniu się publicznymi środkami transportuDodał(a):
Patrycja, Pszów, 2020.03.05
5.0 / 6
Sri Lanka

Sri Lanka jest przepięknym miejscem. Warto ją zobaczyć. Przyroda i ludzie niesamowici. Człowiek czuje się jak w zupełnie innym świecie.Dodał(a):
Monika, 2020.03.03
5.0 / 6
piękne miejsce

plaże szerokie z delikatnym piaskiem, bardzo bezpieczny rejon nawet po zmroku, łatwość w podróżowaniu publicznymi środkami transportuDodał(a):
Patrycja, Pszów, 2020.03.05
6.0 / 6
kocham Negombo

najlepsi ludzie ever! **************************************************************************************************Dodał(a):
I'M, Warszawa, 2020.02.04