Sri Lanka - Smak Herbaty z Cynamonem

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.1 /6 ( 51 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
Sierociniec dla słoni • rafting na rzece Kelani • safari w Parku Narodowym Yala i Minneriya • skalna forteca Sigiriya • plantacja i fabryka herbaty • wodospad Ravana

Terminy i ceny wycieczki 10

3 598 zł
( za osobę / 7 dni + 5 dni wypoczynek )
Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 27

5.5 /6 (1 opinia)
Coco Royal Beach Resort
Sri Lanka
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 5 dni

Carolina Beach
Sri Lanka
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +7 zł / za osobę 5 dni

4.8 /6 (3 opinie)
Club Koggala Village
Sri Lanka, Koggala
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +98 zł / za osobę 5 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Międzylądowanie techniczne w jednym z portów Zatoki Perskiej (ok. 45 min., bez wysiadania z samolotu).

Dzień 2

Przylot do Colombo, odprawa paszportowo-wizowa i spotkanie z pilotem. Transfer do hotelu na śniadanie i odpoczynek po podróży. Następnie udamy się na zwiedzanie Colombo – barwnej metropolii, w której przeplatają się ślady kolonialnej przeszłości z wielkomiejskim gwarem i nowoczesnością. Zobaczymy m.in.: świątynię buddyjską, kościół Wolvendhal (zabytek z okresu panowania Holendrów), ratusz, Ogrody Cynamonowe – ekskluzywne przedmieścia, gdzie w pięknych pokolonialnych willach mieszczą się liczne ambasady i elitarne szkoły, Bandaranaike Memorial International Conference Hall - prezent dla Sri Lanki od Ludowej Republiki Chin, a także replikę posągu Buddy Aukana „zjadającego słońce”. Powrót do hotelu, obiadokolacja. (Trasa ok. 80 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Część objazdowa
Hotele standardzie odpowiadającym **/ *** w ocenie organizatora - (6 rozpoczętych dób hotelowych).
Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone są w: klimatyzację, łazienkę, często mini bar (płatny dodatkowo) i TV.
Części pobytowa Hotele - (8 rozpoczętych dób hotelowych) zakwaterowanie w hotelu wybranym z oferty „Pobyt na Sri Lance”.
Do dyspozycji gości
Część objazdowa:restauracja, bar, w większości hoteli także basen i internet.
Wizy
Wiza lankijska: Przy wjeździe na terytorium Republiki Sri Lanki od obywateli Polski wymagana jest wiza turystyczna. Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. Wiza obowiązuje przez 6 miesięcy od daty zarejestrowania. Wiza upoważnia do dwukrotnego wjazdu po 30 dni każdy. Powrót ze Sri Lanki musi nastąpić w terminie obowiązywania wizy. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, 6 rozpoczętych dób hotelowych podczas objazdu, 6 śniadań, 5 obiadokolacji, 5 lub 6 rozpoczętych dób hotelowych w wybranym hotelu pobytowym, wyżywienie jak w opisie hotelu, transfery klimatyzowanym autokarem, opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas wypoczynku, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (łącznie koszt uczestnictwa w programie ok. 225 USD/os., płatny obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy lankijskiej oraz wycieczek lokalnych.
Wycieczki lokalne: masaż ayurwedyjski (ok. 40 USD/os.), wioska lankijska (ok. 40 USD/os.) safari w Parku Narodowym Minneriya (ok. 70 USD/os.). Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 01.02.2018 r. i mogą ulec zmianie.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.1/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/sri-lanka-smak-herbaty-z-cynamonem/zakwaterowanie-sln
5.1

Ocena ogólna tej wycieczki

5.1
Program wycieczki
5.4
Pilot
4.9
Transport
5.0
Zakwaterowanie
5.0
Wyżywienie
4.1
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.