Opinie klientów o Sri Lanka - Smak Herbaty z Cynamonem

5.3 /6
Intensywność programu
4.0
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.2
Transport
5.0
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Pawel Ela maj 2023 23.01.2020

Upalne wakacje w styczniu

Bardzo fajna wycieczka poprowadzona z pełnym profesjonalizmem przez p.Monikę.Wszystko dopięte na ostatni guzik.Podczas poprzednich wycieczek nie spotkaliśmy się z tak dobrymi hotelami podczas objazdu.Wspaniałe widoki podczas safari.Cała wyspa zielona z wspaniałymi ludżmi ,pełna egzotycznych zwierząt warta odwiedzenia.

6.0/6

Marta, Będzin 23.04.2019

Super przygoda!

Wycieczka zorganizowana naprawdę fajnie, różnorodny program zwiedzania i zawsze trochę czasu na krótki spacer czy wypicie kawy, rafting i jeep safarii fantastyczne. Pani przewodnik Ewa super babka, posiada bardzo dużą wiedzę o Sri Lance i jest elastyczna co jest rzadką cechą u przewodników. Hotele na części objazdowej różne, 3 pierwsze bardzo nam sie podobały, szczególnie hotel w górach dla mnie bajka (tarasy, widoki), pozostałe średnie ale kwestia jednej nocy więc nie ma problemu. Ogólnie z wycieczki jesteśmy bardzo zadowoleni i z polecamy w 100%

6.0/6

JOLANTA, GDYNIA 12.12.2018
Termin pobytu: listopad 2018

Smak herbaty z cynamonem

Rewelacja, jest to kolejna wycieczka z rainbow, kolejna udana. Pilot p. Ewa -pełny profesjonalizm, punktualność, super organizacja, poczucie humoru. Przewodnik lankijski Lasante super człowiek. Sri Lanka piękna wyspa, uśmiechnięci ludzie.

6.0/6

Monika, Warszawa 28.02.2020

Cudowny objazd

Pani Ewa i Pan Boni najlepsi rezydenci na świecie.Pomocni i serdecznie w każdej sytuacji.Na objezdzie super hotele.Bardzo dobre jedzenie.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem