Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Liczba dni

-

Typ wyjazdu

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Udogodnienia w hotelu

Rodzaj hotelu

Odległość hotelu od lotniska

Tematyka

Sezon

Dokumenty

Oferty

Południowa Sri Lanka
Południowa Sri Lanka

Sri Lanka

Region: Południowa Sri Lanka

Waluta: LRN

Powierzchnia: 5544 km2

Liczba ludności: ‍2 277 145

Południowa Sri Lanka to tropikalny raj, który urzeka wyjątkową mieszanką kulturową. Tu hinduizm miesza się z buddyzmem, a ślady dawnych kultur – z nowoczesnością. Odkryj południowy Cejlon wspólnie z nami – wycieczka objazdowa do tego pięknego miejsca dostarczy Ci wielu niezapomnianych doświadczeń. Południowa Sri Lanka urzeka niesamowicie malowniczą przyrodą. Chcesz się wybrać do prawdziwej dżungli? A może wolisz wybrać się do wylęgarni żółwi w Kosgoli czy Ptasiego Sanktuarium w Bundala? A jeśli wolisz inny rodzaj zwiedzania – liczne świątynie na pewno przyciągną Twoją uwagę. Wypoczynek all inclusive? Południowa Sri Lanka to zawsze dobry pomysł – także na last minute!

Opinie o Południowej Sri Lance:

5.7/6

Ocena ogólna Południowa Sri Lanka

6.0 / 6
Relaks

Na Sri Lance na prawdę moźna zapomnieć o życiu codziennym które sìę zostawiło wyjeżdżając na urlop pełen relaks😘Dodał(a):
Joanna TYCHY, 2020.01.22
6.0 / 6
Południe

Na południu są przepiękne szerokie piaszczyste plaże. Bez turystów i lokalsów. Ocean ciągle wzburzony co dodaje mu uroku. Warto się tam wybraćDodał(a):
Agata, 2019.12.15
6.0 / 6
Park Narodowy Yala

Niektórzy mówili "a tam , takie safari, widziałem lepsze". A ja byłam zachwycona. Mieliśmy szczęście zobaczyć słonie żyjące na wolności, krokodyla wygrzewającego się na kamieniu, kolorowe pawie. Atmosfera wyczekiwania, czy wypatrzymy jakieś zwierzę, emocje związane z jazdą jeepami - wszystko trudno opisać słowami. Niesamowite przeżycie.Dodał(a):
Mariola, Siekierki Wielkie, 2020.01.03
6.0 / 6
Zielono i magicznie

To trzeba zobaczyć. Przejazd koleją wraz z mieszkańcami. Możliwość spróbowania lokalnych potraw, zachwycające widokiDodał(a):
Maciej (drużyna safari), 2019.12.11
6.0 / 6
Tangerine beach - Kalutara

Hotel zasługuje w pełni na swoje 4 gwiazdki. Należy podkreślić, ze na każdym kroku dbano o bezpieczeństwo, czystość oraz bardzo sympatyczna i przyjazna obsługa hotelu.Dodał(a):
Anna, Sierpc, 2019.12.16
6.0 / 6
Cudownie!

Wspaniały park Yala, piękne plaże, przeurocze miasteczko Galle. Warto!Dodał(a):
Katarzyna, 2018.03.01
6.0 / 6
Sri Lanka - przygoda życia

Pozwala choć na chwilę zapomnieć o własnych problemach. Doskonała pogoda, ocean, piękne plaże i dobre hotele są gwarancją udanego wypoczynku.Dodał(a):
Marcin, Częstochowa, 2020.03.05
6.0 / 6
Przyroda

Połudne to przyroda. Parki Narodowe, ocean, plaże. Atutem jest brak hoteli - molochów. Choc niedługo sie to zmieni bo jest duzo inwestycji. Zwiedzanie nie jest takie oczywiste - żeby coś zobaczyc trzeba się rozejrzeć lub trochę zmęczyć. I to jest bardzo fajne.Dodał(a):
Magdalena, Poznań, 2018.03.14
6.0 / 6
Słońce i ocean

Bardzo spokojny region z niewielka ilością turystów. Brak bazy turystycznej, wiec dedykowany dla tych co się chcą odciąć od cywilizacjiDodał(a):
Marcin, Myslachowice, 2020.01.20
6.0 / 6
Zielona wyspa

Przecudne krajobrazy, zupełnie inne zabytki niż w Europie. Przeurocza roślinność i bardzo ciepły choć wzburzony ocean.Dodał(a):
Beata , Gdańsk, 2020.02.10
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem