Plantacja herbaty

Sigiryja

Sigriya

Plantacja herbaty Lipton's Seat

Sierociniec dla słoni, Pinnawala

Indyjska wiewiórka olbrzymia, Park Narodowy Minneriya

Colombo

Świątynia, Kandy

Lampart, Park Narodowy Yala

Galle

Polonnaruwa

Sigiya

Zbieranie herbaty

Galle

Lampart, Park Narodowy Yala

Malowidło, Sigiriya

Sigiriya

Sri Lanka - Smak Herbaty z Cynamonem

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.2 /6 ( 65 opinii )
Wycieczka samolotem
Sierociniec dla słoni • rafting na rzece Kelani • safari w Parku Narodowym Yala i Minneriya • skalna forteca Sigiriya • plantacja i fabryka herbaty • wodospad Ravana

Terminy i ceny wycieczki 16

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozkłady. Przelot do Colombo liniami rejsowymi z przesiadką.

Dzień 2

Przylot do Colombo. Odprawa wizowo-paszportowa i krótkie zwiedzanie Colombo - barwnej metropolii, w której przeplatają się ślady kolonialnej przeszłości z wielkomiejskim gwarem i nowoczesnością. Zobaczymy m.in.: świątynię buddyjską, kościół Wolvendhal (zabytek z okresu panowania Holendrów), ratusz, świątynię hinduistyczną, Ogrody Cynamonowe - ekskluzywne przedmieścia, gdzie w pięknych pokolonialnych willach mieszczą się liczne ambasady i elitarne szkoły, Bandaranaike Memorial International Conference Hall (BMICH) - prezent dla Sri Lanki od Ludowej Republiki Chin, a także replikę posągu Buddy Aukana „zjadającego słońce”. Przejazd do hotelu w ok. Colombo, obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 80 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Część objazdowa
Hotele o standardzie odpowiadającym **/*** w ocenie organizatora. 5 rozpoczętych dób hotelowych. Pokoje: 2-osobowe (możliwość dostawki), wyposażone są w: klimatyzację, łazienkę, telefon, często minibar (konsumpcja za opłatą) i TV. Do dyspozycji gości: restauracja, bar, w niektórych hotelach także basen. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje w formie bufetów.
Część pobytowa
Hotel o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora (możliwość dopłaty do 4**** lub 5***** w ocenie organizatora). 4 rozpoczęte doby hotelowe w hotelu położonym na zachodnim wybrzeżu wyspy, bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Przykładowe hotele: Club Palm Bay, Koggala Beach ***, The Palms, Tangerine Beach ****, Blue Water, Citrus Waskaduwa *****. Pokoje: klimatyzowane, wyposażone są w: łazienkę, klimatyzację, suszarkę do włosów, TV, telefon, sejf, minibar (konsumpcja za opłatą). W większości pokoi balkon lub taras. Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, bar oraz basen. Wyżywienie: All Inclusive: śniadania, lunche, obiadokolacje w formie bufetu oraz napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne w restauracji i w barach w godzinach ich otwarcia. Kategoria lokalna: Na Sri Lance nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki i lokalnym agencjom turystycznym.
Wizy
Wiza lankijska: Przy wjeździe na terytorium Republiki Sri Lanki od obywateli Polski wymagana jest wiza turystyczna. Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. Wiza obowiązuje przez 6 miesięcy od daty zarejestrowania. Wiza upoważnia do dwukrotnego wjazdu po 30 dni każdy. Powrót ze Sri Lanki musi nastąpić w terminie obowiązywania wizy. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.
Świadczenia
Świadczenia:
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach o standardzie odpowiadającym **/ *** w ocenie organizatora podczas części objazdowej (6 rozpoczętych dób hotelowych) oraz w hotelach o standardzie odpowiadającym 3 *** w ocenie organizatora (4 rozpoczęte doby hotelowe) - z możliwością dopłaty do 4**** lub 5***** w ocenie organizatora w części pobytowej, transfery klimatyzowanym autokarem, śniadania i obiadokolacje podczas części objazdowej, All Inclusive podczas części pobytowej, opiekę polskiego pilota-rezydenta i miejscowych przewodników anglojęzycznych, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (łącznie koszt uczestnictwa w programie ok. 225 USD/os., płatny pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy lankijskiej oraz wycieczek lokalnych. Wycieczki lokalne: masaż ayurwedyjski (ok. 40 USD/os.), safari w Parku Narodowym Minneriya (ok. 70 USD/os.).
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 10.09.2019 r. i mogą ulec zmianie.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/sri-lanka-smak-herbaty-z-cynamonem/zakwaterowanie-sln-lato

Dodaj opinię

5.2

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Sri Lance! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon