Sylwester na morzu – Ryga – Sztokholm – Tallin

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
Last minute Sylwester 2019
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
• Komfortowy prom Talink Silja – kolacja sylwestrowa i wyśmienita zabawa gwarantowana ! • Sztokholm – skandynawska Wenecja • Secesyjna architektura i hanzeatycki klimat Rygi • Stare Miasto w Tallinie z listy Unesco •

Terminy i ceny wycieczki 1

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1 - 29.12

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. Przyjazd w godzinach wieczornych do hotelu w Rydze (lub okolicy), zakwaterowanie i nocleg. (Trasa z Warszawy ok. 670 km)

Dzień 2 - 30.12

Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu przejazd do Tallina. Krótki spacer z pilotem po centrum miasta, a następnie czas wolny. Na placu ratuszowym odbywa się w tym okresie Jarmark Bożenarodzeniowy, na którym spróbować można tradycyjnych estońskich świątecznych ciasteczek Piparkook albo uraczyć się ogonem bobra. Na rozgrzewkę polecamy świąteczny napój Glögg. Przejazd do portu i zaokrętowanie na jeden z wielkich promów pasażerskich Tallink Silja Line. Prom oferuje różnego rodzaju atrakcje - od licznych restauracji, barów, dyskotek, sklepów po występy estradowe. Początek rejsu ok. godz. 18:00. Dla chętnych, na promie kolacja typu bufet z winem i piwem (dodatkowo płatna ok. 38 EUR/os. - możliwość rezerwacji w miarę dostępnych miejsc). Nocleg na promie. (trasa ok. 350 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Prom Talink Silia – Victoria I (lub podobny)
Duży prom wycieczkowy, należący do armatora Talink Silja. Składa się z kilku pokładów. Statek może zabrać na pokład do 2500 pasażerów.
Do dyspozycji gości: recepcja, windy, mini-galeria handlowa, sala widowiskowa i dyskotekowa. W strefie restauracyjnej: obszerna restauracja bufetowa, restauracje i bary a la carte, strefa SPA z sauną i jacuzzi (niektóre z atrakcji dodatkowo płatne). Na statku odbywają się różne animacje, przedstawienia, wystepy muzyków itp. Usługi typu Internet, fax, telefon, masaże, pralnia, usługi medyczne itp. są dodatkowo płatne. Na statku akceptowane są gotówka oraz karty debetowe np.- Visa, Mastercard, Maestro (przy dostępnościpołączenia satelitarnego) i kredytowe np. Visa, Mastercard, American Express. Karty bankomatowe moga nie być akceptowane. Na statek nie można wnosić niebezpiecznych przedmiotów i żelazek, scyzoryków, czajników elektrycznych oraz materiałów łatwopalnych.
Kabiny: ok.700 kabin o różnej wielkości i standardzie. W cenie 2 os. kabiny wewnętrzne klasy B (ok.8 m 2; możliwa dostawka) ulokowane przeważnie na 5, 8 i 9 pokładzie (bez okna). Wszystkie kabiny z łazienką (WC). W każdej kabinie TV. Za dopłatą możliwość rezerwacji kabin zewnętrznych (z oknem; na zapytanie).
Wyżywienie: 2 śniadania w formie urozmaiconego bufetu oraz bufetowa kolacja sylwestrowa. Istnieje możliwość dopłaty do kolacji na promie.
Internet: dodatkowo płatny.
 
Hotele podczas części objazdowej
Położenie: Hotele *** klasy turystycznej - położone w Rydze lub okolicy.
Do dyspozycji gości: W hotelu znajduje się recepcja oraz bar.
Pokoje: Funkcjonalnie urządzone, 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z WC i łazienkami i TV-sat.
Wyżywienie: Śniadania. Kategoria lokalna ***
Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar, WC), zakwaterowanie w hotelach (2 rozpoczęte doby hotelowe w Rydze), zaokrętowanie na statku – rejs Tallin-Sztokholm-Tallin (2 rozpoczęte doby hotelowe w wewnętrznych kabinach 2 os), 4 śniadania typu bufet kontynentalny (2 w hotelach i 2 na statku), kolację sylwestrową, program turystyczny j.w, opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za przewodników lokalnych, degustacji,  wycieczek fakultatywnych oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępów, opłat za przewodników Ryga, Tallin, Sztokholm, degustacji, zestawu słuchawkowego Tour Guide: ok. 95 EUR/os - płatne na miejscu. Fakultatywnie: kolacji na promie w dniu 30.12 - ok. 38 EUR/os, obiadu w Tallinie – ok. 28 EUR/os, obiadu w Kownie ok. 22 EUR/os.
KOLACJA SYLWESTROWA
Zorganizowana w głównej restauracji na promie (czas trwania około 2 godz). W menu bogaty bufet z ponad 50 daniami (w tym owoce morza, ryby itp. oraz nielimitowane wino, piwo i napoje bezalkoholowe). Po kolacji możliwość skorzystania z różnorodnych atrakcji na promie. Największe atrakcje czekają w sali widowiskowo – tanecznej Starlight Palace: Ruletka i black jack kasyno, taneczna muzyka w wykonaniu zespołu Fun&Cool, ok. 20.50 – Wielkie Otwarcie Sylwestra i trzyczęściowe noworoczne show przeplatane zabawą na parkiecie. W programie m .in .klasyczne rockowe przeboje, maraton karaoke, muzyka disco. Taneczna zabawa w rytmie największych przebojów wszech czasów potrwa do 5.00 rano.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon