Sylwester w Amsterdamie

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Sylwester 2019
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Amsterdam - Wenecja Północy • Muzeum figur woskowych Madame Tussud’s • Rejs po kanałach Amsterdamu • Muzeum Heinekena • Muzeum Erotyki • Sylwester na ulicach Amsterdamu

Terminy i ceny wycieczki 1

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1 - 30.12.

Zbiórka w Warszawie, na lotnisku Chopina, stanowisko odpraw Rainbow (w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska) na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot do Amsterdamu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: R.pl/rozklady. Przejazd do hotelu w Amsterdamie lub okolicach. Zakwaterowanie i czas na krótki odpoczynek. Przejazd komunikacją miejską do centrum (bilety komnikacji miejskej dodatkowo płatne). Spacer po centrum Amsterdamu. Dla chętnych wspólny posiłek w restauracji (dodatkowo płatny ). Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 2 - 31.12.

Po śniadaniu wizyta w muzeum figur woskowych Madame Tussud’s z kolekcją figur znanych postaci ze świata muzyki, filmu, sportu, holenderską rodziną królewską a także figurami związanymi z historią Holandii. Czas wolny na zakupy. Rejs po kanałach Amsterdamu podczas którego popłyniemy trzema największymi i głównymi kanałami Herengracht, Keizersgracht i Prinzengracht, które połączone są między sobą wieloma mniejszymi kanalikami i mostami. Sto sześćdziesiąt kanałów o łącznej długości 75 kilometrów tworzy wyjątkową siatkę połączeń między poszczególnymi ulicami i są ważnym ciągiem komunikacyjnym jak również miejscem, gdzie toczy się zwyczajne życie mieszkańców (domy na wodzie i mieszkalne barki). Dla chętnych wspólny posiłek w restauracji (dodatkowo płatny ). Powrót do hotelu na krótki odpoczynek. Ok. 21.00 powrót do centrum Amsterdamu na przywitanie Nowego Roku na ulicach miasta.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotel *** klasy turystycznej - położony na peryferiach miasta (20-40 km od centrum).
Pokoje: funkcjonalnie urządzone, 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z WC i łazienkami, telefonem i TV-sat.
Do dyspozycji gości: restauracja oraz bar.
Wyżywienie: śniadania kontynentalne. Kategoria lokalna: ***
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot do Amsterdamu, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (3 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania (3), transfery lotnisko - hotel - lotnisko, program turystyczny j.w, opiekę pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NW, KL, Assistance oraz bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji, usługi lokalnych przewodników, napiwków dla obsługi, zestawu słuchawkowego Tour Guide (jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający klientowi wygodny sposób zwiedzania) razem ok. 130 EUR/os (płatne u pilota) oraz taksy klimatycznej ok. 15 EUR (płatne na miejscu); dodatkowych posiłków, napoi do posiłków, przejazdów komunikacją miejską (ok.10 EUR/dzień), przejazdu pociągiem (ok.20 euro/osobę) oraz pozostałych nie ujętych powyżej kosztów. Orientacyjny koszt 1 obiadokolacji: ok.20 EUR (fakultatywnie).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Inne  NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon