Sylwester w Barcelonie

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Sylwester 2019
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Muzeum Salvadore Dali w Figueras! • Niesamowite budowle Gaudiego! • Las Ramblas w Barcelonie • Zabawa w sercu Barcelony • Plaza Catalunya i Plaza de Espana

Terminy i ceny wycieczki 1

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1 - 29.12.

Zbiórka w Warszawie, na lotnisku Chopina, stanowisko odpraw Rainbow (w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska) na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot do Barcelony (możliwa przesiadka). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: http://r.pl/rozklady. Po przylocie transfer do hotelu, zakwaterowanie. Po krótkim odpoczynku (dla chętnych, jeśli czas na to pozwoli – w zależności od godzin przelotów), wyjazd komunikacją miejską do centrum Barcelony - spacer po mieście skąpanym w świątecznej iluminacji.

Dzień 2 - 30.12.

Po śniadaniu wycieczka do Girony, stolicy prowincji o tej samej nazwie. Zwiedzanie największej na świecie jednonawowej katedry gotyckiej oraz wspaniałej średniowiecznej dzielnicy żydowskiej. Następnie przejazd do pobliskiego Figueras, gdzie znajduje się jedyne w swoim rodzaju Muzeum – Teatr -  hiszpańskiego surrealisty Salvadore Dali, z największą na świecie kolekcją jego prac. Wieczorem powrót do hotelu. Nocleg.

Informacje dodatkowe

Położenie
Rafael Badalona **** (Badalona / k .Barcelony) lub podobny - nowoczesny hotel usytuowany w niewielkiej odległości od dzielnicy handlowej Calle del Mar oraz Starego Miasta. W okolicy hotelu znajduje się muzeum miejskie, w którym można odkryć pozostałości kultury rzymskiej po starożytnej osadzie Baetulo. Dogodna sieć kolei podmiejskich umożliwia częste połączenie z centrum Barcelony. Uwaga! Istnieje możliwość zmiany hotelu na inny ***/**** położony poza Barceloną.
Do dyspozycji gości
Recepcja, lobby, restauracja, bar i kafeteria, płatne centrum fitness, przechowalnia bagażu. Bezpłatny dostęp do Wi Fi.
Pokoje
142 wygodnie urządzone pokoje 2 – os. (możliwość dostawki). W każdym łazienka (suszarka do włosów), klimatyzacja, TV-sat, mini bar (dodatkowo płatny), telefon.
Wyżywienie
Śniadania w formie bufetu.
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot Warszawa - Barcelona - Warszawa (możliwa przesiadka), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (3 rozpoczęte doby hotelowe ), śniadania (3), transfery hotel - lotnisko - hotel, program turystyczny j.w, opiekę pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NW, KL, CP, Assistance oraz bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji, usługi lokalnych przewodników, napiwków dla obsługi (razem ok. 110 EUR/os., płatne na miejscu); dodatkowych posiłków, napoi do posiłków, kolacji sylwestrowej (za dopłatą), przejazdów komunikacja miejską, podatku lokalnego ok 5 EUR/os. za pobyt (płatne na mscu w hotelu) oraz pozostałych nie ujętych powyżej kosztów.
KOLACJA SYLWESTROWA (za dodatkową dopłatą)
Zorganizowana w restauracji w pobliżu centrum miasta: przekąski, dania ciepłe, sałatki, deser. Kawa, herbata, woda i lampka wina musującego na osobę o północy. Pozostałe napoje dodatkowo płatne. Muzyka elektroniczna, niewielki parkiet do tańca. Dokładny program kolacji sylwestrowej podany zostanie w listopadzie 2019 r. w osobnym komunikacie, który dostępny będzie w biurach agencyjnych i własnych Rainbow oraz na stronie internetowej: www R.pl.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Hiszpanii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon