Sylwester w Mińsku

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
Wycieczka samolotem
„Ateny Północy” – rezydencja Ogińskich • Pałac Radziwiłłów i kościół Bożego Ciała w Nieświeżu • Monumentalny Mińsk • Forteca – Mir • Powitanie Nowego Roku na ulicach Mińska lub kolacja w restauracji (dodatkowo płatna)

Terminy i ceny wycieczki 1

1 849 zł
( za osobę / 5 dni )
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1 - 29.12

Zbiórka w Warszawie, na lotnisku Chopina, stanowisko odpraw Rainbow (w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska) na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot do Mińska. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: R.pl/rozklady. Po przylocie transfer do hotelu, zakwaterowanie oraz kolacja. Nocleg w hotelu w Mińsku lub okolicy.

Dzień 2 - 30.12

Po śniadaniu przejazd do Nieświeża. Zwiedzanie dawnej posiadłości Radziwiłłów - pałacu* otoczonego wspaniałym parkiem. Doskonale odrestaurowane z dbałością o wierność historyczną wnętrza pokazują przepych jakim otaczali się niekoronowani władcy Kresów Rzeczpospolitej. W Nieświeżu mamy wrażenie, że jego właściciele opuścili swoją rezydencję dosłownie wczoraj. Pałac śmiało można zaliczyć do najpiękniejszych, zachowanych do dzisiaj rezydencji magnackich. Wejdziemy również do kościoła Bożego Ciała* mieszczącego nekropolię potężnego niegdyś rodu. Kompleks wpisany jest na listę UNESCO. Wspólny obiad ( w zamian za kolację w hotelu, której w tym dniu nie będzie). Po południu wracając do Mińska zatrzymamy się jeszcze w Mirze. Odwiedzimy tu zamek* - fortecę (lista UNESCO). W przeciwieństwie do pałacu Radziwiłłów całkowicie odrestaurowany zamek nie sprawia wrażenia autentyczności, jednak jego widok jest wciąż zaskoczeniem dla turysty przyzwyczajonego już nieco do białoruskich pól i drewnianych schludnych wiosek. Wnętrza mieszczą ekspozycje muzealne i hotel. Przed powrotem do hotelu zrobimy jeszcze krótką wycieczkę autokarem po Mińsku. Podczas objazdu miasta zobaczymy też nowoczesny gmach Biblioteki Narodowej. Nocleg w hotelu w Mińsku lub okolicy.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotel Sport Time lub podobny ** klasa turystyczna - położony w północnej części Mińska, ok. 500 m od Minsk Arena. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, dojazd do ścisłego centrum zajmuje 5-10 min (kolejką miejską lub autobusem).
Do dyspozycji gości
restauracja serwująca dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, bar. 
Pokoje
Funkcjonalnie urządzone pokoje 2 os.; każdy wyposażony w prywatną łazienkę oraz TV.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne typu bufet (4) oraz posiłki wg programu (4) - zamiennie kolacja lub obiad lub poczęstunek w rez. biosfery) – bufet lub zestawy serwowane do stolików.
Internet
Bezpłatna sieć wi-fi w przestrzeniach publicznych.
Wizy
- wymagana jest wiza do Republiki Białoruskiej, ale z tego obowiązku zwolnione są osoby przybywające na Białoruś drogą lotniczą (wymagane to samo miejsce wylotu i powrotu) i nie pozostające na Białorusi dłużej niż 5 dni.  
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot do Mińska, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelu w Mińsku lub okolicy (4 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania (4) oraz 4 posiłki wg programu (zamiennie: kolacja lub obiad lub poczęstunek w rez. biosfery), transfery: lotnisko-hotel-lotnisko, program turystyczny j. w., opiekę pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat rezerwacyjnych, usług przewodnickich, napiwków ok. 95 EUR (płatne obligatoryjnie na miejscu), imprez fakultatywnych, napoi do koalcji lub obiadów, dodatkowych posiłków, kolacji sylwestrowej (za dopłatą) oraz innych wydatków osobistych. KOLACJA SYLWESTROWA (za dodatkową dopłatą) Organizowana w restauracji w pobliżu centrum miasta. W cenie kolacja, przystawki, 2 dania główne i deser; kawa i herbata oraz woda mineralna lub wino (pół litra na osobę); pozostałe napoje płatne dodatkowo. Muzyka mechaniczna i miejsce do tańca. O północy lampka wina musującego i ciepła przekąska. Szczegóły kolacji sylwestrowej podamy w połowie listopada na www.R.pl
Brak oceny. Bądź pierwszy!

Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.