Sylwester w Mińsku

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
Pałac Radziwiłłów i kościół Bożego Ciała w Nieświeżu • „Ateny Północy” – rezydencja Ogińskich • Monumentalny Mińsk • Forteca – Mir • Powitanie Nowego Roku na ulicach Mińska lub kolacja w restauracji (dodatkowo płatna)

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Oferta niedostępna
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka w Warszawie, na lotnisku Chopina, stanowisko odpraw Rainbow (w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska) na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot do Mińska. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: R.pl/rozklady. Po przylocie transfer do hotelu, zakwaterowanie oraz kolacja. Nocleg w hotelu w Mińsku lub okolicy.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Nieświeża. Zwiedzanie dawnej posiadłości Radziwiłłów - pałacu* otoczonego wspaniałym parkiem. Doskonale odrestaurowane z dbałością o wierność historyczną wnętrza pokazują przepych jakim otaczali się niekoronowani władcy Kresów Rzeczpospolitej. W Nieświeżu mamy wrażenie, że jego właściciele opuścili swoją rezydencję dosłownie wczoraj. Pałac śmiało można zaliczyć do najpiękniejszych, zachowanych do dzisiaj rezydencji magnackich. Wejdziemy również do kościoła Bożego Ciała* mieszczącego nekropolię potężnego niegdyś rodu. Kompleks wpisany jest na listę UNESCO. Wspólny obiad ( w zamian za kolację w hotelu, której w tym dniu nie będzie). Po południu wracając do Mińska zatrzymamy się jeszcze w Mirze. Odwiedzimy tu zamek* - fortecę (lista UNESCO). W przeciwieństwie do pałacu Radziwiłłów całkowicie odrestaurowany zamek nie sprawia wrażenia autentyczności, jednak jego widok jest wciąż zaskoczeniem dla turysty przyzwyczajonego już nieco do białoruskich pól i drewnianych schludnych wiosek. Wnętrza mieszczą ekspozycje muzealne i hotel. Przed powrotem do hotelu zrobimy jeszcze krótką wycieczkę autokarem po Mińsku. Podczas objazdu miasta zobaczymy też nowoczesny gmach Biblioteki Narodowej. Nocleg w hotelu w Mińsku lub okolicy.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotel Planeta lub podobny *** klasa turystyczna - położony blisko centrum Mińska. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, dojazd do ścisłego centrum zajmuje 5-10 min.
Do dyspozycji gości
restauracja serwująca dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, bar, kawiarnia, bankomat, niewielki sklepik. Za dodatkową opłatą możliwość skorzystania z zabiegów kosmetycznych, masażu, sauny fińskiej i tureckiej, krytego dwunastometrowego basenu.
Pokoje
Funkcjonalnie urządzone pokoje 2 os.; każdy wyposażony w prywatną łazienkę z zestawem podstawowych kosmetyków, telefon i TV.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne typu bufet (4) oraz posiłki wg programu (4) - zamiennie kolacja lub obiad lub poczęstunek w rez. biosfery) – bufet lub zestawy serwowane do stolików.
Internet
Bezpłatna sieć wi-fi.
Wizy
- Wymagana jest wiza do Republiki Białoruskiej.
 - W celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy dostarczyć do działu wiz Rainbow (00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) * paszport z dwoma wolnymi stronami i datą ważności min.6 miesięcy od daty powrotu. * prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wniosek wypełnia się poprzez stronę internetową poland.mfa.gov.by/docs/polish_new-9844.pdf * 1 biometryczne zdjęcie nie starsze, niż 6 miesięcy (zgodnym z wymogami Ambasady Republiki Białoruskiej dostępnymi na stronie poland.mfa.gov.by/pl/consular_issues/visas/ wymiar 3,5 x 4,5 cm, kolorowe na białym tle, obejmujące tylko ramiona i twarz na wprost).
 - W przypadku rezygnacji z imprezy lub zmiany terminu po złożeniu dokumentów do wizowania, do kosztów potrąceń zgodnych z OWU zostanie doliczona kwota równowartość 200 PLN wg kursu średniego NBP (opłata za wizę nie jest objęta umową gwarancji zwrotu kosztów rezygnacji z imprezy).
- W przypadku zamieszkiwania poza granicami Polski lub nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobligowany uzyskać wizę we własnym zakresie i na własny koszt.
- Brak wizy będzie oznaczał rezygnację z imprezy zgodnie z OWU. - Instrukcja wizowania dostępna jest u sprzedawcy imprezy.
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot do Mińska, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelu w Mińsku lub okolicy (4 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania (4) oraz 4 posiłki wg programu (zamiennie: kolacja lub obiad lub poczęstunek w rez. biosfery), transfery: lotnisko-hotel-lotnisko, program turystyczny j. w., opiekę pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat rezerwacyjnych, usług przewodnickich, napiwków ok. 60 EUR (płatne obligatoryjnie na miejscu), imprez fakultatywnych, napoi do koalcji lub obiadów, dodatkowych posiłków, kolacji sylwestrowej (za dopłatą) oraz innych wydatków osobistych a także kosztów wizy białoruskiej. KOLACJA SYLWESTROWA (za dodatkową dopłatą) Organizowana w restauracji w hotelu lub w pobliżu centrum miasta. W cenie uroczysta kolacja, przystawki, 2 dania główne i deser; kawa i herbata oraz woda mineralna lub wino (pół litra na osobę); pozostałe napoje płatne dodatkowo. Muzyka mechaniczna i miejsce do tańca. O północy lampka wina musującego i ciepła przekąska. Uwaga! Powrót do hotelu we własnym zakresie. Szczegóły kolacji sylwestrowej podamy w połowie listopada na www.R.pl
Brak oceny. Bądź pierwszy!

Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.