Sylwester w Paryżu Dla Wygodnych

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.3 /6 ( 3 opinii ) Sylwester 2019
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Muzeum Luwru i Mona Lisa - Champs Elysees i Łuk Triumfalny - Moulin Rouge i Plac Pigalle - kolacja sylwestrowa w restauracji

Terminy i ceny wycieczki 1

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1 - 29.12.

Wyjazd z Polski według rozkładu. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Nocleg tranzytowy w okolicach Niemiec. (Trasa ok. 600-700 km od granic Polski).

Dzień 2 - 30.12.

Przyjazd do Paryża w godzinach przedpołudniowych. Udamy się na krótki spacer po Paryżu, a dla chętnych, za dodatkową opłatą ok. 25 EUR/os wjazd windą na szczyt wieży (wysokość prawie 300 m) i możliwość podziwiania niezwykłej panoramy miasta. Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie i czas na odpoczynek po podróży.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele** klasy turystycznej - 3 rozpoczęte doby hotelowe w obiekcie położonych na peryferiach Paryża, w pobliżu stacji metra lub kolejki RER oraz 1 nocleg tranzytowy na terenie Niemiec (np. Dortmund, Grevenbroich). Pokoje: funkcjonalnie urządzone, 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z WC i łazienkami, telefonem i TV-sat.
Do dyspozycji gości
W hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja oraz bar
Wyżywienie
śniadania kontynentalne (najczęściej rogalik, dżem, kawa lub herbata)
Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar i WC), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe na terenie Paryża + 1 nocleg tranzytowy), 4 śniadania, program turystyczny j. w., opieka pilota, ubezpieczenie Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów metra, wstępów do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide (Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide)
oraz dodatkowych posiłków. Orientacyjne ceny biletów wstępu i komunikacji miejskiej: ok. 170 EUR/os płatne pilotowi jako pakiet.

KOLACJA SYLWESTROWA (dodatkowo płatna)
Zorganizowana w godzinach 20.00 - 01.00 w restauracji w centrum miasta. Zimne przystawki i gorąca kolacja, kawa lub herbata. Butelka wina i pół butelki szampana na parę. Inne napoje dodatkowo płatne. Zabawa przy zespole muzycznym (mały parkiet do tańca).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/sylwester-w-paryzu-dla-wygodnych/zakwaterowanie-spx

Dodaj opinię

5.3

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Francji! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon