Opinie klientów o Sylwester w Paryżu Lotniczy

4.8 /6
Intensywność programu
5.0
Pilot
4.7
Program wycieczki
5.4
Transport
4.7
Wyżywienie
4.3
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Monika, Warszawa 06.02.2018
Termin pobytu: grudzień 2017

POLECAM !!!

Wycieczka wspaniała!!! Bardzo dużo chodzenia i zwiedzania, ale gorąco polecam. Przewownik Pani Wiola GENIALNA!!!! Bardzo ciepła i sympatyczna osobą z ogromną wiedzą!!!! Pani Wiola bardzo dużo od siebie dawała, było mnóstwo ciekawostek i z przyjemnoscią spędzaliśmy każdą chwilą pomimo brzydkiej pogody i dużego wysyiłku fizycznego. Na wycieczke udaliśmy się z naszą córcią prawie dwuletnią Majcią , było wspaniale. Grupa wycieczkowa bardzo sympatyczna i pomocna.Pani Wiola dbała o wszystkich i o wszystko. Z miła chęcia pojechałabym jeszcze raz z Panią Wiolą :) Bardzo POLECAM !!!!

6.0/6

Anna Henryk Gdynia 18.08.2018
Termin pobytu: grudzień 2018

Polecamy!!!

Bardzo polecamy , Wspaniały przewonik cudownie spedzony czas , zakwaterowanie w hotelu B&B HOTEL Paris Est Bobigny nie było problemu z przemieszczeniem się, blisko metro, tramwaj ani z wyżywieniem pani przewodnik zadbała o wszystko , mile wspominamy :) minus muzeum perfum :(

6.0/6

Ariel 20.01.2023
Termin pobytu: grudzień 2022

Sylwester w Paryżu

Świetna wycieczka dla każdego kto chce poznać najważniejsze miejsca w Paryżu. Wszystko bardzo dobrze zaplanowane, zarówno pod względem komunikacji jak i kolejności odwiedzanych miejsc. Przewodnicy pierwsza klasa. Gorąco polecam!

6.0/6

Justyna, Warszawa 04.01.2023
Termin pobytu: grudzień 2022

Wycieczka sztosik

Super wyjazd, super pilot Maciej, zobaczyłam Paryż który od lat mi się marzył😁😊 Polecam ten wyjazd. Podobało mi się to że codziennie komunikacja do obiektów była metrem/kolejką podmiejską 😊
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem