Opinie o Sylwester w Rzymie Autokarowy
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sylwester w Rzymie
Jan, Mysłowice 18.04.2014 | Tagi: 56-65 lat, w parzeOgólnie wyjazd uważam za udany ale podróż była męcząca. Miło wspominam pobyt w Fugii, chociaż już kiedyś przed kilkunastoma latami byłem tam i mieszkałem w tym samym hotelu Olimpic. Szkoda, że hotelarz włączał ogrzewania dopiero, gdy byliśmy już na parkingu pod hotelem. Z kolei nad ranem grzejniki były już zimne. Czyli oszczędzał jak tylko mógł... Przewodnik w Rzymie Pani Monika jest także dobrym przewodnikiem z dużą wiedzą, ale "odstawia pańszczyznę" czyli pomija wiele istotnych punktów. Będąc z grupą koło koloseum nic nie wspomniała o Łuku Konstantyna stojącym wtedy za jej plecami. Cóż, było już prawie ciemno, więc może nie wszyscy zauważyli tą antyczną budowlę Pozdrawiam Kapicki Jan