Opinie o Sylwester w Rzymie Autokarowy

4.5/6
(1 opublikowa opinia)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Intensywność programu
6.0
Pilot
6.0
Program wycieczki
5.0
Transport
5.0
Wyżywienie
2.0
Zakwaterowanie
2.0
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    18

    Sylwester w Rzymie

    Jan, Mysłowice 18.04.2014 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Ogólnie wyjazd uważam za udany ale podróż była męcząca. Miło wspominam pobyt w Fugii, chociaż już kiedyś przed kilkunastoma latami byłem tam i mieszkałem w tym samym hotelu Olimpic. Szkoda, że hotelarz włączał ogrzewania dopiero, gdy byliśmy już na parkingu pod hotelem. Z kolei nad ranem grzejniki były już zimne. Czyli oszczędzał jak tylko mógł... Przewodnik w Rzymie Pani Monika jest także dobrym przewodnikiem z dużą wiedzą, ale "odstawia pańszczyznę" czyli pomija wiele istotnych punktów. Będąc z grupą koło koloseum nic nie wspomniała o Łuku Konstantyna stojącym wtedy za jej plecami. Cóż, było już prawie ciemno, więc może nie wszyscy zauważyli tą antyczną budowlę Pozdrawiam Kapicki Jan