Opinie klientów o Symbole Egiptu - Nil i Piramidy

5.3 /6
736 
opinii
Intensywność programu
5.2
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.5
Transport
5.3
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

AGNIESZKA, Poznań 04.07.2019

Symbole Egiptu - Nil i Piramidy -objazd i wypoczynek

Wycieczka super zorganizowana. Wycieczka spełniła nasze oczekiwania. Wykupiliśmy chyba wszystkie możliwe wycieczki fakultatywne -opłacało się zobaczyć te fantastyczne miejsca. Wyjazd w marcu to dobra decyzja, ponieważ nie było za gorąco (ok. 20-25 stopni). W godzinach porannych trzeba było mieć bluzę, natomiast w godzinach południowych nie było upałów ale można było spokojnie zwiedzać. Przewodnik Shepo oraz Mustafa - najwyższa klasa: posiadają bardzo dużą wiedzę na temat odwiedzanych miejsc. Potrafili zaciekawić całą grupę opowieściami. Bardzo dobra znajomość języka polskiego. Statek rewelacja - obsługa bardzo miła, jedzenie bardzo dobre, wieczorki klimatyczne :) Dużo wspaniałych miejsc do zwiedzania. Pociąg - tego obawiałam się najbardziej - jednak super zorganizowane - przedziały dla grupy były oddzielone od pozostałych i nie trzeba było siedzieć zamkniętym w przedziale. Piramidy - okazałe i wspaniałe. Niestety trzeba bardzo uważać na tubylców próbujących na wszystko naciągnąć. Strasznie nachalni szczególnie w Kairze. Na pobycie stałym w hotelu Desert Rose super obsługa. Świeże ręczniki, czyste pokoje, dużo przestrzeni., smaczne jedzenie - każdego dnia inna kuchnia świata. Obsługa bardzo miła i pomocna. Wyjazd uważam za super udany - polecam gorąco.

6.0/6

Iwona, Leźno 22.08.2021

Wspaniała wycieczka

6.0/6

BOŻENA, ---Bachorz - REIKOWSKI 03.10.2021

wycieczka objazdowa

Po prostu super. Dobrze zorganizowana pod kazdym wzgledem. I gdybym miala jeszcze kiedys wybrac sie na wycieczke objazdowa na pewno wybralabym Biuro podrozy Rainbow.

6.0/6

Martyna 15.01.2021

Historyczne miejsca bez tłumów

Ocena programu: bardzo dobrze zorganizowany wyjazd, przy zakupie wszystkich wycieczek fakultatywnych można zobaczyć wszystko co należy zwiedzić w Egipcie. Bardzo fajne jest to, że można zobaczyć zabytki o różnych porach dnia, w tym oświetlone w nocy. Bardzo kompetentny przewodnik Nagi, który niesamowicie zna i opowiada historię Egiptu. Zwiedzanie w czasie pandemii: oprócz konieczności zrobienia testu i noszenia maseczek w niektórych miejscach, podróżowanie w czasie pandemii ma wiele plusów. Przede wszystkim jest to możliwość swobodnego zwiedzania zwykle zatłoczonych miejsc, czas na spokojne zrobienie zdjęcia, a w hotelu na odpoczynek w małym obłożeniu.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem