Teneryfa, La Gomera i El Hierro - Kraina wiecznej wiosny

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Z wyspy na wyspę: Teneryfa, Gomera, El Hierro, a dla chętnych La Palma • Dwie stolice Teneryfy - Santa Cruz i La Laguna, majestatyczny wulkan Teide • najpiękniejsza wioska - Masca • klify los Gigantes • dzika El Hierro i UNESCO • La Gomera - wyspa czarownic • dla chętnych tydzień pobytu na Teneryfie!

Terminy i ceny wycieczki 26

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 19

5 /6 (7 opinii)
Be Live Adults Only Tenerife
Hiszpania
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 7 dni

5 /6 (8 opinii)
GF Fanabe
Hiszpania
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +169 zł / za osobę 7 dni

4.7 /6 (74 opinii)
Palia Don Pedro
Hiszpania, Costa de Silencio
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +190 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl. Transfer do hotelu na Teneryfie. Wieczorem kolacja i nocleg. Klienci przylatujący późnym wieczorem nie mają w tym dniu kolacji.

Dzień 2

Po śniadaniu wyjazd na północ Teneryfy, podczas którego poznamy najbardziej urokliwe i tradycyjne miejsca wyspy. Odwiedzimy dwie stolice – współczesną, czyli Santa Cruz oraz pierwszą, zabytkową – La Lagunę. La Laguna to najpiękniejsze miasto Teneryfy z fantastycznie zachowaną kolonialną starówką (UNESCO). Zajrzymy również do „kanaryjskiej Częstochowy”, czyli Candelarii z Bazyliką Matki Boskiej Gromniczej - patronki Teneryfy. Czeka nas także przejazd fantastyczną, widokową trasą przez najbardziej dziką część wyspy - wiecznie zielone góry Anaga. Odwiedzimy tam niezwykłe miejsce, malowniczą wioskę Taganana, która do 1968 roku była niemalże odcięta od świata - można było do niej dotrzeć jedynie statkiem lub wędrując pieszo stromymi górskimi szlakami. Białe domki zawieszone na zielonych zboczach gór, mieszkańcy żyjący spokojnie z dala od tłocznych kurortów i zapierająca dech w piersiach przyroda tworzą iście sielską scenerię. Na zakończenie wizyta na najbardziej pocztówkowej plaży wyspy - Las Teresitas, usypanej z saharyjskiego piasku. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** położone poza zwiedzanymi miastami. Pokoje: 1-, 2-, 3 - osobowe, przy czym w pokoju 3-osobowym najczęściej znajduje się łóżko małżeńskie i pojedyncze jako dostawka. Wszystkie z łazienkami, często z telefonem i klimatyzacją.
Do dyspozycji gości
na miejscu w hotelu restauracja i bar.
Wyżywienie
śniadania i serwowane obiadokolacje
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, noclegi w hotelach jw. (7 rozpoczętych dób hotelowych lub za dopłatą 14), śniadania i obiadokolacje, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota (podczas pobytu na Teneryfie opieka rezydenta) oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, napojów do kolacji oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, ok. 60 Eur/os. (płatne jako pakiet u pilota na miejscu). W tej kwocie nie są zawarte wycieczki lokalne.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Sezonowość
Na Wyspach Kanaryjskich zwykle wysoki sezon turystyczny trwa cały rok. Wyjątkiem jest sezonowość podgrzewania basenów hotelowych, która przypada jedynie zimą, mniej więcej od 1/11 do 31/03.

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Hiszpanii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon