Opinie klientów o Trochę tu trochę tam - Kuba i Meksyk

3.8 /6
15 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.3
Obsługa hotelowa
3.5
Pilot
6.0
Plaża
5.0
Pokój
3.8
Położenie i okolica
4.9
Program wycieczki
6.0
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
3.9
Transport
6.0
Wyżywienie
3.8
Zakwaterowanie
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Anna Żyrardów 10.04.2014

hotel

pobyt w 11.2013

4.5/6

Agnieszka, Warszawa 04.03.2016

Centrum Varadero

Dość duży obiekt. Pokoje rozmieszczone w różnych pawilonach. Ząb czasu widoczny, nie należy oczekiwać niewiadomo czego. Pokoje obszerne, ale meble stare. Tekko czuć grzybem. Łazienka ok. Balkon ok. Stwarza poczucie bezpieczeństwa. Dwa baseny, ale oblegany tylko ten blizej baru. Trochę trudniej z leżakami na plaży, trzeba przyjść przed 10.00 żeby zając. Posiłki monotonne, ale wybór na tyle duży, że zawsze coś się znajdzie. Zaskakujące dla mnie były niedojrzałe owoce... Sporo młodzieży z Rosji i Kanady. Mało rodzin z dziećmi. Nie wiem czy to specyfika hotelu, czy taki sezon (połowa lutego).

4.5/6

WOJCIECH RADOSLAW , STARACHOWICE 22.01.2017
Termin pobytu: grudzień 2016

Dobrze mi było...

Gdybym miał wrócić na Kubę,to z pewnością do tego hotelu.Położenie blisko pięknej plaży(ok.150m deptakiem) łagodnie wchodzącej w lazurowy gorący ocean i niedaleko centrum Varadero, a jednocześnie w spokojnym miejscu to główny atut. Bardzo smaczne jedzenie bez tłoku w restauracji,świetne, uczciwe drinki,niezliczona ilość barów i restauracji w samym hotelu i na plaży w tym dwa z nich 24h.Wifi-płatne 2 euro za 1,20h (na karcie zdrapce jest kod który wpisuje się w przeglądarke laptopa i heja!) dostępne w lobby.Po przerwaniu sesji zostaje nam określona ilość czasu i potem można dalej go wykorzystać(nie jast to jednorazowy dostęp)Internet na Kubie to rzadkość! Nikt nic nie wymusza! Dasz napiwek-(1euro zwykle) to się ucieszą ,nie dasz-nie ma sprawy.Pełen luz,zieleń wokoło, widok na ocean.Pokoje czyste , zadbane ,sprzątane codziennie z lodówką,klimą co potrafi zamrozić! i sejfem dodatkowo płatnym(nie ma potrzeby brać).Animacje standardowe do południa, za to wieczorem występy profesjonalnych artystów na prawdziwej scenie,świetnie nagłośnionej i oświetlonej!Nie spotkałem nigdzie czegoś podobnego, szkoda wychodzić z hotelu!Wszędzie bezpiecznie!Pieniądze zamienia i rozmienia recepcja bez problemu.Najlepiej Euro , bo od dolarów pobierają dodatkowe 10%.Taki sysytem państwowy.Jedyny minus to poękane leżaki na plaży(siadamy ostrożnie) w zbyt małej ilości jak zwykle.W moim pawilonie korytarze zaniedbane(pracują nad tym), ale nie trzeba się zrażać, bo pokoje z innego świata.W głównym lobby mogłoby być więcej światła,ale to drobiazgi.Na miejscu jest nawet punkt pomocy medycznej i dwa sklepy z najpotrzebniejszymi rzeczami dla turystów (łącznie z pyszną kawą i alkoholem :).Ceny takie jak w mieście!Bardzo przyjazna obsługa.Podają bez marudzenia i nie robią dziwnych min kiedy 7 raz idziesz po piwo czy drinka( wiecie jak bywa w różnych hotelach..)Gniazdka normalne,ręczniki plażowe bezpłatne, tylko trzeba zostawić depozyt 10 Peso(czyli 10 euro;stosunek euro do kubańskiego peso 1:1) zwracany po oddaniu ręcznika.Polecam wycieczki do Hawany i na farmę krokodyli (blisko, w,,normalnych" godzinach ,nie męczące i pełne różnych niespodzianek.No i te stare piekne amrykańskie samochody (przejażdżka ok.10 euro za ok 20-30 minut-zdjęcia z Cadillaca bezcenne!) A Kuba? Cóż...Tam trzeba pojechać! Dla mnie-spełnienie marzeń:))

4.5/6

Dariusz i Lidia 29.03.2014

Ekscytujące wakacje

Przyzwoicie, jak na kubańskie warunki. Polecam
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem