Tropikalne Malaje z wypoczynkiem na Tioman

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
Wycieczka samolotem

Terminy i ceny wycieczki 5

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na 3 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Wylot do Singapuru samolotem rejsowym (bez przesiadki).

Dzień 2

Lądowanie w Singapurze, odprawa paszportowa. Następnie transfer z lotniska do hotelu, zakwaterowanie i odpoczynek po podróży. Wieczorem (w miarę możliwości czasowych) dla chętnych do wyboru - przejazd metrem do hotelu Marina Bay Sands i wjazd na punkt widokowy na szczycie budynku, skąd rozciąga się wspaniały widok na całe miasto (cena ok.35 USD). Nocleg w hotelu w Singapurze.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Część objazdowa
Hotele ***/**** - dobrej klasy.
Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w TV, łazienki z wc i często klimatyzację oraz minibar (dodatkowo płatny). Pokój 3- osobowy, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).
Część pobytowa
Hotel **** przy plaży , śniadania w cenie  
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa - Singapur - Warszawa (bez przesiadki), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (8 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem, wyżywienie wg programu, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku w Warszawie, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wynagrodzenia dla lokalnych przewodników, opłaty na napiwki dla kierowców, bagażowych, kelnerów etc. (łącznie bilety wstępu, koszt przewodników i napiwki ok. 120 USD, płatne pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napoi do posiłków oraz wycieczek lokalnych.Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Wiza do Malezji W przypadku pobytów krótszych niż 90 dni wiza nie jest wymagana. Konieczny jest natomiast paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Dodaj opinię

3.0

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Malezji! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon