Opinie klientów o Occidental Marco Polo

4.6 /6
38 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.4
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
4.7
Pokój
4.6
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Maciej Wałbrzych 15.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Nienajgorzej

Ogólnie było dobrze, był mały problem z ręcznikami których brakowało i z miejscami przy basenie . Tylko raz udało nam się normalnie leżeć ponieważ wszystko było już pozajmowane tak jak i na plaży . Ludzie przychodzą zostawiają ręcznik na leżaku tym samym rezerwując sobie miejsce i potrafili przychodzić późnym popołudniem, coś w rodzaju parawanów nad polskim morzem, mimo to myślę że było dobrze

5.0/6

Paweł, Wrocław 12.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Wakacje :)

Wyjazd nastawiony na leżenie jedynie na plaży. W 100 % zrealizowany. Hotel po sezonie .... jedzenie słabe.....sam hotel mniej niż w połowie obłożony, brudny. Lecz dla nas bez znaczenia. Dostaliśmy lepszy pokój niż w umowie. Pogoda ok. Morze ok. Cisza i spokój :)

5.0/6

Piotr, c 03.07.2022

Tunezja 2022

hotel był raczej pusty (20-30 %). Nie było problemów z leżakami przy basenie i na plaży. Menu w restauracji wydawało się nieco ograniczone. Hotel czysty i raczej zadbany. Jedynie toalety przy Cartaghe Bar są zaniedbane. W niektórych kabinach woda ze spłuczki cieknie nieustannie, w innych wody nie ma w ogóle. Tak było codziennie i nikt tego nie naprawiał.

5.0/6

JADWIGA, KRAKOW 13.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

ogólne wrażenia z wycieczki

Witam ! Ogólne wrażenia z pobytu w hotelu Marco Polo oceniam bardzo dobrze . Obsługa bardzo miła , jedzenie w bardzo dużych ilościach [BARDZO SMACZNE I UROZMAICONE ] pokój super z widokiem na ogromny basen , plażę i zatokę . Może brakowało wieczornych atrakcji i animacji dla dorosłych i dzieci. Bardzo dobry kontakt z rezydentem RAINBOW . BYLI Z NAMI CAŁY CZAS do końca wycieczki -POLECAM ! ! !
145610
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem