Opinie klientów o Thalassa Mahdia Aqua Park

5.0 /6
33 
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
4.9
Plaża
5.6
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Irena, Łukasz 18.06.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Pobyt od 4.06-15.06.2023 😉

Witam, Na początku należą się podziękowania naszemu organizatorowi wycieczki Rainbow za profesjonalne podejście i obsługę od początku do końca z pewnością wybierzemy się z Państwem ponownie na wakacje 😎. Jeśli chodzi o hotel, w którym spędziliśmy nasz pobyt to szczegółowe opisy poniżej. Ja jestem mile zaskoczona bo opinie klientów były różne. Uważam, że hotel zasługuje na pochwałę i jeśli wybiorę ten rejon Tunezji wrócę do niego. Bo jak dla mnie wszyscy dokładali starań by nasz pobyt był udany. I za taki go uważam okolica piękna blisko do miasta spacerkiem ja jestem mega zadowolona. Jeśli wcześniej komuś coś nie pasowało to powiem tylko, że każdy ma swoje odczucia ja mam bardzo pozytywne i mogę polecić szczerze ten hotel.🙂

6.0/6

Krzysztof, Korbielów 05.05.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

Wakacje w gronie znajomych :)

Do Tunezji polecieliśmy w grupie znajomych. Świetna atmosfera, super animacje w hotelu, jedzenie dobre i Świeże oraz ciekawe wycieczki fakultatywne.

6.0/6

Łukasz, Zakopane 17.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Super wakacje

Super miejsce. Na spędzeniu miłego wypoczynku .okolica bardzo ładna jest co zwiedzać .chętnie wrócę tam jeszcze

6.0/6

Danuta, Kalisz 31.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Moja przygoda z Tunezją

Byłam na wypoczynku w hotelu Thalassa Mahdia Aqua Park. Wspaniały hotel z basenami i i świetnym zejściem do morza. Piękna plaża. Bardzo miła obsługa. Były animacje dla dzieci i dorosłych, tak więc przyjemnie spędzało się wieczory. W basenie był aerobik a poza basenem gimnastyka. W pokojach i obejściu bardzo czysto. Wyżywienie urozmaicone i bardzo dobre. Miła obsługa. Długo zastanawiałam się czy pojechać do Tunezji - nie żałuję swojej decyzji i polecam innym.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem