Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka spełniła nasze oczekiwania-zwiedziliśmy "kawał" Turcji- antyczne, przepiękne miejsca, ale również zrobił na nas ogromne wrażenie lot balonem nad Kapadacją, Istambuł oraz rejs cieśniną Bosfor .Hotele niezłe , tylko w Milas taki sobie. Jedzenie różne, ale my nastawieni byliśmy na zwiedzanie i jesteśmy super zadowoleni. Przewodniczka -P.Kasia bardzo profesjonalna i z dużą wiedzą.Polecam tą wycieczkę z jedną uwagą- duży mężczyzna lepiej niech nie wchodzi do podziemnego miasta w Kapadocji.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo intensywna wycieczka ale też ciekawa, można zobaczyć najciekawsze miejsca i zabytki Turcji, bardzo ciekawą opcją jest zwiedzanie Stambułu, niespotykanym zjawiskiem są uroki Kapadocji oraz Pamukkale, choć już nie wygląda tak jak na fotografiach. Polecam
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki, polecamy innym.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Mimo intensywności zwiedzania, długich przejazdów kraj wart zwiedzenia.Ciekawe miejsca, piękne widoki,ciekawie przekazana przez przewodnika Arka historia tradycja kultura obyczaje Turcji.