Opinie o Turcja - Smak Orientu

5.4/6
(1199 opinii)
Intensywność programu
5.4
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.5
Transport
5.6
Wyżywienie
5.1
Zakwaterowanie
4.9

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Intensywnie po Turcji

    Dawid 19.07.2023 | Termin pobytu: październik 2022

    Spośród kliku odbytych wycieczek ta zdecydowanie była najbardziej wymagająca, jednak przepiękne widoki i odmienny świat rekompensowały wstawanie przed świtem... W przeciwieństwie do posiłków, które mimo dopłaty do lepszego hotelu na wypoczynku i teoretycznie dużego wyboru zmuszały do jedzenia na mieście. Za dużo też Ruskich palących na plaży, ale to już minus dla tureckiego rządu. Wystąpiła awaria autokaru w Ankarze, ale mobilny serwis naprawił usterkę i dostaliśmy przy okazji po kebabie w ministerstwie. ;-) Samą Ankarę można by spokojnie odpuścić - nic specjalnego do zwiedzania nie ma. Poza ww. - pan przewodnik i cała reszta w porządku.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    Turcja - Smak Orientu Objazd

    Grażyna 07.07.2017 | Termin pobytu: wrzesień 2017

    Wspaniała wycieczka.Fantastyczna pani Małgosia,piękne widoki, dobre jedzenie.Polecam!!!!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Cudowane wakacje

    Iwona, Kraków 10.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023

    Nasza wakacyjna przygoda to kierunek Turcja. Od dawna byłam jej ciekawa. Była już Hiszpania, Gracja, Sycylia, Chorwacja i piękne Włochy. Przyszedł czas na ten piękny kraj. Miał być tygodniowy pobyt a wyszło inaczej. Nagle wpadł taki pomysł żeby zaszaleć, zrobić coś innego. Dwa tygodnie wyczekiwanego urlopu, więc trzeba je czymś fajnym zapełnić. No i objawił się "Smak Orientu", no i w ogóle 7+7 czyli wycieczka objazdowa+7dni wypoczynku. Cudownie. Pomysł z 200% trafiony. "Smak Orientu" jest po prostu cudowną wycieczką. Spektakularna, ciekawa, niezapomniana. Każdy ułamek sekundy był absolutnie wyjątkowy. Turcja potrafi zaskakiwać na każdym kroku. To kraj wielu kontrastów. O tym przekonałam się będąc w różnych regionach tego kraju. I to jest w "Smaku Orientu" cudowne. Różne strefy klimatyczne, morze Śródziemne, Marmara, Czarne. Cudowne, piękne góry i te smaki... Ach. Piniowe lasy, cykady, palmy i kwiaty. Turcja to wspaniała mozaika cudów natury. W żadnym innym kraju nie odbędziemy tak fascynującej podróży w czasie jak właśnie tu. Pozostałości greckich artefaktów i rzymskich fortyfikacji, bizantyjskie świątynie i osmańskie pałace. Tu historii się po prostu dotyka, tu czuć ją w podmuchach wiatru. "Smak Orientu" nas urzekł, oczarował, zachwycił. Prawdą jest: "Raz zobaczyć jakąś rzecz, znaczy więcej, niż sto razy o niej usłyszeć" Epiktet.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Turcja smak orientu

    Sabina, --- 22.04.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025

    Wspaniała wycieczka - szczególnie podziękowania i ukłony dla Pani Magdy wspaniała przewodniczka - mogą być Państwo dumni mając takiego pracownika ! Wiedza super , pomocna , uprzejma ! Do modyfikacji ostatni dzień wycieczki - do programu może warto dodać SIDE krótkie zwiedzanie.

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem