Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
dorastałem w przekonaniu że Turcja to biedny zacofany kraj, ta wycieczka wywróciła moje poglądy do góry nogami. Jako Polak od pokoleń uważam po powrocie do kraju że mamy czego im zazdrościć i jesteśmy chyba już mocno za nimi w kwestii gospodarki, obronności oraz struktury pokoleniowej. Pojedz a sam się przekonasz, będziesz miał własne odczucia i przemyślenia jak ja. Gorąco polecam :-)
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo polecam wycieczkę Smak Orientu. Można w krótkim czasie poznać najważniejsze, najbardziej znane miejsca w Turcji, zapoznać się z tamtejszą kulturą i tradycjami. Program jest bardzo intensywny, dlatego trzeba nastawić się na poranne wstawanie i często długie przejazdy autokarowe, niemniej warto! Zakwaterowanie w skromnych, ale zupełnie wystarczających jak na objazd hotelach. Hotel w Kapadocji- 2 noclegi najbardziej godny polecenia, zarówno ze względu na swój fantatystyczny klimat jak i przepyszne jedzenie. Mieliśmy duże szczęście gdyż trafiliśmy na fantastyczną przewodniczkę- panią Anię oraz lokalnego przewodnika jej męża. Doskonała organizacja, świetna znajomość tureckich zwyczajów oraz genialna umiejętność w sposób ciekawy i konkretny do przekazywania informacji o tym kraju. Z atrakcji fakultatywnych skorzystaliśmy z rejsu po Bosforze, wschodu słońca w Kapadocji- przejazdu jeepami oraz wieczoru tureckiego. Każda z tych atrakcji na pewno warta polecenia. Polecam robić zakupy w miejscach polecanych przez przewodników, ceny dużo niższe niż na lotnisku a smakołyki dużo lepsze. Wycieczka godna polecenia!
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Mało kto sie spodziewa śniegu w Turcji, w końcu się kojarzy z ciepłym krajem, jednak spotkała nas śniezyca na początku marca jako dodatkowa atrakcja na wycieczce. Jestem przyzwyczajona do obiazdówek (jest to moja 3 z Rainbow) jednak jest to najbardziej intensywna ze wszytskich. Polecam wszytskim którzy chcą dowiedzieć się więcej o Turcji i ją zwiedzić.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczkę zdecydowanie polecam praktycznie wszystkim, oprócz osób z małymi dziećmi, oraz osób starszych, czy z problemami zdrowotnymi. Jak każda, i tak wycieczka miała swoje plusy i minusu, a w celu zapoznania się z nimi zapraszam do lektury opinii w konkretnych podpunktach.