USA - California Dreams

5.4/6 (175 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
USA - California Dreams
Galeria (28)
USA - California Dreams
USA - California Dreams
USA - California Dreams
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
5.5
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.6
Transport
5.4
Wyżywienie
3.9
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Elżbieta Maria, 05.03.2022

Podróż marzeń

Podróż planowana od dawna. Przelot komfortowy pomimo przesiadki) z b. dobrym cateringiem. Wycieczke wszystkim polecam. Bardzo bogaty i ciekawy program. Przejechaliśmy ponad 3000 km. kilometrów, świetnym autokarem z profesjonalnym i bardzo miłym kierowcą. Spotkaliśmy cztery pory roku. Byliśmy w trzech stanach USA. Pokonaliśmy ponad 2000m. różnic wysokości, od depresji Doliny Śmierci - 85,5m po góry Sierra Nevada. - Los Angeles - bardzo rozległe. Las Vegas - barwne i niesamowite. Tama Hoovera - robi wrażenie. Kanion Kolorado - niezapomniane widoki. Dolina Śmierci - osobliwie miejsce. Po drodze piękne widoki. Niestety nie mogliśmy oglądać sekwoi w parku Yosemite (zamknięta droga) ale odwiedziliśmy klimatyczne jeziora Mono i Tahoe w górach Sierra Nevada na wysokości 1897m.npm. Sacramento - przyjazne miasto z harakterystycznym mostem, piramidą, oraz Kapitolem. Tam udało się nam zobaczyć i dotknąć sekwoi. San Francisco - robi wrażenie (miasto dla każdego). Nasza pilotka, pani Kinga, świetnie dobierała muzykę do odwiedzanych miejsc. Piosenka San Francisco (w wykonywaniu Scott McKenzie) podczas pokonywania mostu Golden Gate, porusza do łez. Dolina Krzemowa - trochę inaczej sobie wyobrażalam - same siedziby firm. Monterej - urokliwy przejazd trasą 17 Mile Drive-widoki na Ocean Spokojny i możliwość przywitania się z Nim i zamoczenia stóp. Rancho prezydenta Regana - ciekawe. Studio Universal - niesamowite. Santa Monica - wisienka na torcie - tutaj zakończyliśmy naszą podróż. Tutaj też kończy się legendarna droga 66.

6.0/6

Katarzyna 22.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Intensywnie, ale warto

Świetna wycieczka na zapoznanie się z zachodnim wybrzeżem USA. Pilotka, Pani Małgorzata, miała bardzo dużą wiedzę na temat USA, nie tylko miejsc, w których byliśmy, ale też na temat gospodarki, polityki, obyczajów etc. Podczas, czasem długich, przejazdów autokarem opowiadała wiele ciekawych faktów, wyświetlała filmy dot. miejsc, do których zmierzaliśmy. Niestety Dolina śmierci nie była dostępna i ghost town w zastępstwie mnie osobiście bardzo rozczarował, mogłam się obejść bez tego punktu w programie. Noclegi w typowych małych mieścinach oczarowały mnie, przemili ludzie, pyszne jedzenie, wygodne motele. Zmiana kolejności zwiedzania LA - Universal Studios na ostatni dzień - strzał w dziesiątkę, doskonałe zakończenie pobytu. Praktycznie wszystkie punkty programu, z naciskiem na Las Vegas, Yosemite, San Francisco i Santa Monica, godne polecenia i zobaczenia.
Pokaż więcej opinii (173)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem